Maksat muhabbet olsun ...

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,650
59
Dostum şimdi twitter,de izledim bu sığımacılar iyice azdılar hem taksimde olay çıkarmışlar bacha bazi geleneği diye bir dansları varmış terbiyesizliğin daniskası erkek çocuklarına tecavüz dansımı neymiş birde almanyada bir türk kadına 5 sığınmacı tecavüz ederlerken çekmişler görüntüleri var bunlar tam bir baş belası eğer varya bunlar seçimden sonra kalmaya devam ederlerse bizim gençlerimizin başı büyük belaya girecek artık sinirler son hadlede bizimkiler bulduklarını indirirler kimse karısına,kızına,akrabasına bunların yapılmasına müsade edemez yazıklar olsun şu çirkinliklere,rezilliklere müsade edenlere türkleri yıldırmak,değerlerini yok etmeye çalışıyorlar şu siyasetin kirliliğine bakarmısın başımıza bela ettiler bunları :bilmiyom :uzgun:sopa1

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Dostum şimdi twitter,de izledim bu sığımacılar iyice azdılar hem taksimde olay çıkarmışlar bacha bazi geleneği diye bir dansları varmış terbiyesizliğin daniskası erkek çocuklarına tecavüz dansımı neymiş birde almanyada bir türk kadına 5 sığınmacı tecavüz ederlerken çekmişler görüntüleri var bunlar tam bir baş belası eğer varya bunlar seçimden sonra kalmaya devam ederlerse bizim gençlerimizin başı büyük belaya girecek artık sinirler son hadlede bizimkiler bulduklarını indirirler kimse karısına,kızına,akrabasına bunların yapılmasına müsade edemez yazıklar olsun şu çirkinliklere,rezilliklere müsade edenlere türkleri yıldırmak,değerlerini yok etmeye çalışıyorlar şu siyasetin kirliliğine bakarmısın başımıza bela ettiler bunları :bilmiyom :uzgun:sopa1
Okudum evet 🙄

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,650
59
Hayırlı geceler dostum yarın hakkımızda hayırlısı olur inşallah
6e2b57453867f83c1a7e34678acd0e53858b4d6a96db03b6.jpg

iyi-geceler-mesajlari-komik.png

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Hiç duymadık bilmiyoruz! Allah sinerinizi, dirliğinizi düzeninizi bozmasın. Önemli olan o. Öksürük için de adım artık asistçiye çıkacak ama, asist kullanın, detayını Sota Sota Başkan' a sorun ayrıntılı anlatır. :ok
Öylesine arada bir tek atıyorum. Müptela aşamasına henüz erişemedim. :kiskis

Akciğer için yeşil çam kozalağını kaynatıp içebilirsiniz.
Karaciğer için himalaya liv 52 kullabilirsiniz.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Öylesine arada bir tek atıyorum. Müptela aşamasına henüz erişemedim. :kiskis

Akciğer için yeşil çam kozalağını kaynatıp içebilirsiniz.
Karaciğer için himalaya liv 52 kullabilirsiniz.
Müptela' mı dedik mübarek. Faydasını gördüğünü paylaştığın için söyledik. Kolay gelsin.:sopa

Sustum sustum olmadı, bu tip besin katkısı denen zımbırtılara harcayın anca parayı. Adamlar bu kadar müşterileri olan Türkiye' yi Avrupa' da değil ORTADOĞU' da görsünler. Üç tane otun ekstraktını "Bu koruyordur kesin" diye paylaşsınlar. İki tane sporcu kanal da "Bu iyidir." desin. Siz de koşa koşa kullanın. Bırakın bu işleri. Adam akıllı bilimsel makale ile kanıtlanmış etkisi olan ürünleri ya da doğal ürünleri tüketin. Benim söyleyeceğim bu. Alın bu da ekran görüntüsü;

Screenshot_2023-05-28-14-13-592ccb6ca5d42fe191.jpg

Son düzenleme:
slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Hoşbuldum sevgili slowfood :ok birazdan da kızgın osmanke gelir :hihi
Sayın Emmi. Kızmanın, darılmanın, küsmenin zamanı geçti. Şu saatten sonra bizler bu yaştan sonra ne yapacağız onu düşüneceğiz bence. Ev aile kurmamış gençlerin aşağı yukarı ne yapacağını tahmin edebiliyorum. Ama belirli koşulları yerinde olmayanların önünde ciddi anlamda sıkıntılı bir süreç daha var gibi geliyor bana.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Sayın Emmi. Kızmanın, darılmanın, küsmenin zamanı geçti. Şu saatten sonra bizler bu yaştan sonra ne yapacağız onu düşüneceğiz bence. Ev aile kurmamış gençlerin aşağı yukarı ne yapacağını tahmin edebiliyorum. Ama belirli koşulları yerinde olmayanların önünde ciddi anlamda sıkıntılı bir süreç daha var gibi geliyor bana.
Dolar 20 tl diyordu biraz önce ,altın keza öyle.Ev kurmamış gençlerden biz de de var Allah başımızdan eksik etmesin .Tek tesellimiz araziyi sattığımız an ev almak oldu,yoksa onu da alamayacaktık bekleseydik 😠

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Dolar 20 tl diyordu biraz önce ,altın keza öyle.Ev kurmamış gençlerden biz de de var Allah başımızdan eksik etmesin .Tek tesellimiz araziyi sattığımız an ev almak oldu,yoksa onu da alamayacaktık bekleseydik 😠
Allah gani gani kolaylık versin. Bizim önümüzde de aynı şekilde iki tane sabi var. Allah bizim ederse. Elimizden geldiği kadar geleceklerini garanti altına almaya çalışıyoruz ama iş, ev, hayat kurma zamanına geldiğinde ne olacak inanın hiç fikrim yok. Donanımlı, eğitimli olsunlar diyorum, ne işe yarayacak diyorum sonra. Olmazlarsa hepten birilerinin eline bakacaklar o da bir ayrı. :rant1

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt