Maksat muhabbet olsun ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Unutmuştum,şimdi kanalları kurcalarken hatırladım :)
Geçenlerde balık avına meraklı bir arkadaşımla karşılaştımıştım,konu ordan-burdan derken balığa geldi,bana "alocum,en çok sevdiğim kanal şeş-peş dedi (hep öyle der,taaaaa humax 5400'den beri ispanyolca adı casa pesca )
Şaşırmadım ama yinede sordum ,"hadi seni anlarım,oltayı atarsın,bazen saatlerce beklersin de ,bir kanalda başkasının balık avını nasıl saatlerce izliyorsun halen anlamış değilim" dedim :)
Yenge de kızıyormuş,hatta " kemal,git kendin avlan,tvyi saatlerce meşkul etme" dermiş ,hatta bana da kızıyor "alo ,kemale sen aldırdın uyduyu (piko600) ,adam tvyi gasp ediyor,dizi izliyemiyorum" diyordu :)
"Yav arkadaş , buradan denize gitmek zor değil,atla otobüse ,doğru sahildesin,at oltanı sabaha kadar bekle " dedim .
Böylece baya konuştuk,tabi konu herzamanki gibi dönüp dolaşıp rahmetli babamım tekneye geldi,6.5 metrelik ahşap teknesi vardı ama amatördü babam ,avladığı balıkları konu-komşuya dağıtırdı ,kemal bana "yav,hayri amca ne balık yakalardı" dedi, tabii eskilere de daldık gittik :)

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
83a1bd71-64fd-457f-ac85-764c55b423ab0202499eea79526c.jpg
Yarım Bana Yarım Canım Emmime :haha:haha:haha

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt