Maksat muhabbet olsun ...

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,243
62
Aksam işyerinde ayağım üşüdü yani hasta olacağımın belirtisi.
azönce servisten inip koştur koştur eve geldim.
yolda gelirkende birde titreme tutmasın mı.
büyük ihtimal sabah halim duman olcak.
tylolhot hazırladım inceden inceden yuvarlıyorum.
umarım atlatabilirim.

Şota başkan geçmiş olsun.Yılbaşından sonra bende hastalandım.Aynı anda hem başım ateşten yanıyor,hem de vücudum tir tir titreyip üşüyordum.Sonra 3-4 defa tylolhot içtim,biraz dinlenme,biraz doğal yollardan c vitamini takviyesi ile bir haftada atlattım.Tekrar geçmiş olsun.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,697
Şota başkan geçmiş olsun.Yılbaşından sonra bende hastalandım.Aynı anda hem başım ateşten yanıyor,hem de vücudum tir tir titreyip üşüyordum.Sonra 3-4 defa tylolhot içtim,biraz dinlenme,biraz doğal yollardan c vitamini takviyesi ile bir haftada atlattım.Tekrar geçmiş olsun.
Kendinize dikkat edin Geçmiş olsun. Eskiden soğuk algınlığı birkaç günde atlatırken simdi yorgan döşek yatırıyor insanı.
Tylolhot soğuk algınlığının ilk safhasında oldukça etkili.
Genellikle 3. doz alımında semptomları ortadan kaldırıyor.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,697
Geçmiş olsun abim dikkat edin.

Bende annem için 2 gecedir Gastrolojiden sıra almak için gece 03:00 kalkıp hastaneye gittim.

Doktor Muayeneye 04:30 başlıyor MHRS , Telefon üzerinde randevusunu kapattırmış rezillik diz boyu.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Geçmiş olsun abim dikkat edin.

Bende annem için 2 gecedir Gastrolojiden sıra almak için gece 03:00 kalkıp hastaneye gittim.

Doktor Muayeneye 04:30 başlıyor MHRS , Telefon üzerinde randevusunu kapattırmış rezillik diz boyu.
Hiç sorma ,hanıma "akşam saat 18 gibi gelin randevu alın" demişler ,köye gelmeden saat 16:30 dan beri bekledim randevu için, ne internetten ne de telefondan sıra yoktu,(doluydu) ama randevuyu aldım hastaneden ,neyse ,gittik tekrar kan tahlili verdi , hanım bana da "alo git sen,ben alırım sonuçları" dedi, hatta "özele gidelim" dedim,istemedi hanım ,çünkü Dr'ru çok iyiymiş(hanım öyle dedi).
Bende girmiştim muayeneye,durum bitince hanıma" sen çık,geliyorum" dedim,Dr. konuştum ,"abiyi kaybedince acaip morali bozuldu,psikolojisi bozuldu" dedim,(babam derdi hep yıllarca)
Dr kadıncağız ne yapsın" merak etmeyin alattin bey,bunu öğrendiğim iyi oldu "dedi .
Neyse işte :)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,697
Hiç sorma ,hanıma "akşam saat 18 gibi gelin randevu alın" demişler ,köye gelmeden saat 16:30 dan beri bekledim randevu için, ne internetten ne de telefondan sıra yoktu,(doluydu) ama randevuyu aldım hastaneden ,neyse ,gittik tekrar kan tahlili verdi , hanım bana da "alo git sen,ben alırım sonuçları" dedi, hatta "özele gidelim" dedim,istemedi hanım ,çünkü Dr'ru çok iyiymiş(hanım öyle dedi).
Bende girmiştim muayeneye,durum bitince hanıma" sen çık,geliyorum
Sonuçları Enabız uygulamasından görebilirsin. :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bende girmiştim muayeneye,durum bitince hanıma" sen çık,geliyorum" dedim,Dr. konuştum ,"abiyi kaybedince acaip morali bozuldu,psikolojisi bozuldu" dedim,(babam derdi hep yıllarca)
Dr kadıncağız ne yapsın" merak etmeyin alattin bey,bunu öğrendiğim iyi oldu "dedi .
Neyse işte :)
Geçmiş olsun abi, ararım akşama doğru :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
teraspy teraspy geçmiş olun öncelikle. Ayrıca bu aralar yapılan tahliller e-nabızda çıkmıyor.En azından bende o şekilde.
Haydeee ,bu kötü oldu o zaman ☹
Geçmiş olsun abi, ararım akşama doğru :ok
Okuyunca hemen telefona baktım,"acaba ben mi göremedim" diye ,çünkü bazen teli evde bırakıp ıvır-zıvırla uğraşıyorum ya,duymamış olabilirim dedim :)
Rabbim hastalara şifa
Dertlilere deva
Borçlulara eda
Yoksullara da bol ve bereketli rızık versin inşallah... (Amin)
Aminnnn :ok

Geri
Üst Alt