Maksat muhabbet olsun ...

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
:haha:haha:haha
2071907.jpg
teraspy teraspy Emminin gelişine Buyrun gelin sizlerde

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Ya 3 gündür tl yükleyemiyoruz vodafona ,bizde tt geçeceğiz,tabii köydeyken ne kimseyi arayabildim nede internete girebildim koray,tabii hanımda aynı şekilde :)
Yarın büyük ihtimelle geçişi yapacağız :ok

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Ya 3 gündür tl yükleyemiyoruz vodafona ,bizde tt geçeceğiz,tabii köydeyken ne kimseyi arayabildim nede internete girebildim koray,tabii hanımda aynı şekilde :)
Yarın büyük ihtimelle geçişi yapacağız :ok
Emmi sensiz olmaz burası gitme bir yerlere :hihi:hihi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Bugün hanım Çiğli'ye gidecekti,onu izbana bıraktım ,sonra doğru jakabo53'ün dükkana gittim,şu programa bakmaya :)
Dükkandan içeriye girdim ve "Arkadaş habire size telefon ediyorum,suyumuz bitti diye,hiç alaka göstermiyorsunuz" dedikten
sonra ,karşımdaki kişinin kim olduğundan iyice emin olmak için de , hemen arkasından ekledim "memleket neresi" dedim :haha1
"Rize abi" dedi ,içimden "tamam alo doğru kişi" dedim :)
Ama jakabo53 de bana "abi siz nerden aramıştınız" deyince ona "tavsiyeforum"dan dedim :)
Tabii hemen kalkıp hoşgeldin abi dedi.Ama meğer kendileri kuzeniyle beraber yeni bir program yazmışlar ,inanın çok sevindim,
test etti ve bana gösterdi,telefon çalınca ,hemen kim aramış ve adresi görünüyordu :)
Bunu paraya çevir mutlaka dedim,basit ama süper bir program (gerçi programı bana göstermedi,abi şimdi kaparsın falan ,nemelazım dedi :haha1)
Çok efendi,dürüst ve terbiyeli bir genç,etrafına da sevdirmiş kendini,evinin anahtarını bırakandan tutun,eşyasını teslim edene kadar yani.
Eee,geleceğim dediğimde mutlaka giderim,bir günde Alaybey'de, ömerin iş yerine gideceğim bakalım ,onda su da yok ki ,kendimi nasıl tanıtsam acaba. :)

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Bazı kriter ve şartlar koyarak faiz'e geçit veren Diyanet'ten özel günler ve Ramazan ayı için tolerans bekliyorum... İçeceğimden değil de potansiyelleri nedir merak ediyorum... :kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri