Maksat muhabbet olsun ...

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
Sağolasın abim, Allah cümle geçmişlerimize rahmet eylesin..
Bir sene önce pankreas kanserinden kaybettim babamı hastanede bu alet takılıydı direk ciğerlerine hava üflüyor biz eve aldık ama bu kadar pahalı değildi yada yarısını sigorta karşılıyoru sanırım öyle hatırlıyorum..

Neyse gece gece muhabbete limon sıktım biraz sanırım kusura bakmayın.
Başınız sağ olsun Allah mekanını cennet etsin

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Sağolasın abim, Allah cümle geçmişlerimize rahmet eylesin..
Bir sene önce pankreas kanserinden kaybettim babamı hastanede bu alet takılıydı direk ciğerlerine hava üflüyor biz eve aldık ama bu kadar pahalı değildi yada yarısını sigorta karşılıyoru sanırım öyle hatırlıyorum..

Neyse gece gece muhabbete limon sıktım biraz sanırım kusura bakmayın.
Olurmu limon sıkmak ,ne demek sevgili Timur Duman ,nurlar içinde yatsınlar ,en sinsi kanser türüymüş pankreas,bizim bakımını üstleniğimiz bir hasta vardı,Dr la konuştuğumda o zaman söylemişti, bana"sinsi" diye.
Birde kısa anımı yazayım;
Biz karı-koca sonunda ailesini bulmuştuk,son 4 ayıymış ama en sonunda görüşmüşlerdi,birgün hanıma telefon gelmiş,acil tepecik hastanesine kaldırmışlar,hanımda beni aradı söyledi,köydeydim,hemen hastaneye gittim,önce nedense beni odasına sokmak istemediler,sonradan bulduğumuz akrabaları,ben yinede girdim,Dr bana" kimseyi tanımıyor" dedi,bende birazda sesli olmuş galiba " olsun ben yinede göreceğim" dedim,işte o sırada (adını yazmayayım) bizimki zar-zor konuşarak" ben bu sesi tanıyormuyum" dedi,bende "bilmem, benim işte " dedim,parmağını kaldırdı ve "aaaaa,alocuğum gelmişşşş" dedi.Tabii herkes ,Dr dahil şok,bana "hakkını helal et abim" dediğinde ise odadan çıt çıkmadı, sonradan bulunan (çok kızdığımdan böyle yazıyorum inan) akrabaları odadan çıkıp gittiler,yıllar sonra bana da kardeşi yazmıştı neden çıktıklarını,meğer kimseyi tanımamış,birtek beni tanımış,ve helallik istemiş,ona çok bozulmuşlar.
Hanım "gerek yok yazma" dedi ama yazdım işte.
Tekrar nurlar içinde yatsınlar.

T Çevrimdışı

Timur Duman

Aktif Üye
26 Mar 2019
73
Olurmu limon sıkmak ,ne demek sevgili Timur Duman ,nurlar içinde yatsınlar ,en sinsi kanser türüymüş pankreas,bizim bakımını üstleniğimiz bir hasta vardı,Dr la konuştuğumda o zaman söylemişti, bana"sinsi" diye.
Birde kısa anımı yazayım;
Biz karı-koca sonunda ailesini bulmuştuk,son 4 ayıymış ama en sonunda görüşmüşlerdi,birgün hanıma telefon gelmiş,acil tepecik hastanesine kaldırmışlar,hanımda beni aradı söyledi,köydeydim,hemen hastaneye gittim,önce nedense beni odasına sokmak istemediler,sonradan bulduğumuz akrabaları,ben yinede girdim,Dr bana" kimseyi tanımıyor" dedi,bende birazda sesli olmuş galiba " olsun ben yinede göreceğim" dedim,işte o sırada (adını yazmayayım) bizimki zar-zor konuşarak" ben bu sesi tanıyormuyum" dedi,bende "bilmem, benim işte " dedim,parmağını kaldırdı ve "aaaaa,alocuğum gelmişşşş" dedi.Tabii herkes ,Dr dahil şok,bana "hakkını helal et abim" dediğinde ise odadan çıt çıkmadı, sonradan bulunan (çok kızdığımdan böyle yazıyorum inan) akrabaları odadan çıkıp gittiler,yıllar sonra bana da kardeşi yazmıştı neden çıktıklarını,meğer kimseyi tanımamış,birtek beni tanımış,ve helallik istemiş,ona çok bozulmuşlar.
Hanım "gerek yok yazma" dedi ama yazdım işte.
Tekrar nurlar içinde yatsınlar.

Evet maalesef çok sinsi bir hastalık babam hemen hemen üç ay yaşadı son 25 günü yoğun bakımda çok kısa bir sürede bütün vücuduna yayıldı ani oldu gidişi benim için babanın yokluğu yokluk... Kimse dolduramıyor yerini

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Evet maalesef çok sinsi bir hastalık babam hemen hemen üç ay yaşadı son 25 günü yoğun bakımda çok kısa bir sürede bütün vücuduna yayıldı ani oldu gidişi benim için babanın yokluğu yokluk... Kimse dolduramıyor yerini
Biliyorum,yakından hemde.Hadi konuyu değiştirelim ...
tarikk tarık uğur
Sen buralara uğrarmıydın bakayım,çoktandır sesin soluğun çıkmıyordu bildiğim kadarıyla:)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Buradaki muhabbetinize beni dahil etmeniz bile benim için bir onur abicim teşekkür ederim çok mutlu ettin beni sağolasın..
Ne demek,ben teşekkür ederim,iyi geceler,çoğu zaman buralardayım,işim olmadığı sürece yani, şimdi awoxsun yazılımını çözmeye çalışıyorum (android) :)

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Biliyorum,yakından hemde.Hadi konuyu değiştirelim ...
tarikk tarık uğur
Sen buralara uğrarmıydın bakayım,çoktandır sesin soluğun çıkmıyordu bildiğim kadarıyla:)
Abi aslında çoğunlukla sekmelerin birinde açık oluyor ama tam konuya yazacağım iş çıkıyor gidiyorum bildirimleride unutuyorum sonra.Online süresi en uzunlardanımdır.Nasılsınız ??

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Öğle bir hastalık geçirdimki 2 kere hastanelik oldum teraspy teraspy haline şükret emmi seninkisi hafif ben bir boğaz enfeksiyonu geçirdim 8 gündür daha tam kendime gelemedim:clap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri