Maksat muhabbet olsun ...

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
soru banaysa kanal listemde öyle bir kanal isimi bulamadim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

menüdeki hbbtv den bahsediyorsaniz acik

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
aramizdaki yas farki tekli sayilardan, merak etmeyin bende de durum farkli degil; ,tv yayinlari ile fazla ilgim olmadigi icin tv yi görünce kanal isimi oldugunu düsündüm ilk önce :)
Eğer tvde ayarlarda HBBTV açık ise,kanalın verdiği html koddan kaynaklanıyordur muhtemelen ,alman kanallarından çıkıyormu,mesela zdf'den, veya en iyisi tv ayarlarına bak bakalım hbbtv açıkmı,bizim hanım oradan hava durumuna bakıyor(du) ,ama kapattım ayarlardan ,ona da "teleteksten bak" dedim,bizimkide hbbtv kapalı sanıyor,yani kanalların bu uygulamayı kapattığını düşünüyor :)

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
hbbtv acik ama türkiye kanallarinda bu uygulama su anda atv ve trt de var sanirim. kirmizi tusa basarak direk kanalin hbbtv menüsüne gecis yapiyoruz bunu kullanmak icinde herhangi bir onay simdiye kadar istemiyordu ve mesaj aninda acik olan kanal bunlardan birisi degildi.alman kanallari kablolu yayin oldugu icin onlardan uyari gelmesi mümkün degil

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
hbbtv acik ama türkiye kanallarinda bu uygulama su anda atv ve trt de var sanirim. kirmizi tusa basarak direk kanalin hbbtv menüsüne gecis yapiyoruz bunu kullanmak icinde herhangi bir onay simdiye kadar istemiyordu ve mesaj aninda acik olan kanal bunlardan birisi degildi.alman kanallari kablolu yayin oldugu icin onlardan uyari gelmesi mümkün degil
Hımmm,peki kapat dene bakalım,bence kesilecektir kapatınca.Türk kanallarının bazılarında var bu ,fox dahil buna,ama kapatınca düzelir ,bazende eski kanaldan kalabiliyor hbbtv kırıntısı,veya kanal değiştirince önceki kanalın hbbtvsi hemen kapanmıyor ,çünkü aynı dağıtıcıdan alıyorlar uygulamayı :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Sevgili hosbulduk, hanım "sigortayı kapatacağım,yat artık" diyor ,ben kaçayım artık nemelazım iyi geceler :haha1

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Sevgili hosbulduk, hanım "sigortayı kapatacağım,yat artık" diyor ,ben kaçayım artık nemelazım iyi geceler :haha1
Aslında laptop,pili var ama bizimki kasalı pc sanmış uyku sersemi, ertesi gün sordum da "valla ben pc gibi sigortayı kapatınca kapanır sanmıştım" dedi :hihi
NOT:
Eskiden kasalı pc varken sigortayı kapatıyordu pat diye ,yatayım diye,sonra eve kaçak akım rölesi taktım bir gün,hanıma da gösterdim "bak elin değse bile sigorta atar "dedim, demez olaydım,hadi gerisini yazmıyorum siz anlayın :haha1

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Aslında laptop,pili var ama bizimki kasalı pc sanmış uyku sersemi, ertesi gün sordum da "valla ben pc gibi sigortayı kapatınca kapanır sanmıştım" dedi :hihi
NOT:
Eskiden kasalı pc varken sigortayı kapatıyordu pat diye ,yatayım diye,sonra eve kaçak akım rölesi taktım bir gün,hanıma da gösterdim "bak elin değse bile sigorta atar "dedim, demez olaydım,hadi gerisini yazmıyorum siz anlayın :haha1
:haha1 :haha1 :haha1 :haha1

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Herkese iyi aksamlar. Ne var ne yok.
birkac gundur pek aktif olmadim. (Isyerinde zorunlu olarak baska ekibe destegi gittim)

Asayis berkemal mi diye soralim adettendir. :polis

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Vakti zamanında, öğretmenden şikayetçi olan vali, vizyonsuzluk sebebiyle merkeze çekilirken, günümüzde oturuşundan rahatsız olduğu ve "sen öğretmen misin birader?“ diyerek hem töreni hem de kendini rezil eden valinin muhatap aldığı kişi, yerel basın mensubu çıktı... :kop

Gerçi bu ne ki, yakın zamanda vatandaşa "kavas" diyen vizyonluları da gördü bu gözler...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri