Maksat muhabbet olsun ...

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Günaydınlar Arkadaşlar :mutlu

1557467063481.png

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Hayirli Aksamlar, Hayirli Ramazanlar.
Forumdaşlar sesiniz solugunuz çıkmıyor.
Öldünüz mü , Kaldınız mı. :bilmiyom

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Boya tadilat parke derken yoruldum iş yaptırmak çok zor. Adam a koridor daki tüm fayans süpürge linkler kırılacak diyorum kapı kenarlarını bırakmış çekiç murç kendim kırdım duvarda vidalar hariç tüm dübeller sıvanacak diyorum adam alayını sıvamış çıldırdım arkadaşlar. Neyse ki bitti beni baya yordular ??????

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Boya tadilat parke derken yoruldum iş yaptırmak çok zor. Adam a koridor daki tüm fayans süpürge linkler kırılacak diyorum kapı kenarlarını bırakmış çekiç murç kendim kırdım duvarda vidalar hariç tüm dübeller sıvanacak diyorum adam alayını sıvamış çıldırdım arkadaşlar. Neyse ki bitti beni baya yordular ??????
Ustaya denk gelmişsin :haha1

Buyuk gecmis olsun.
su devirde Hastanede sifa arayan,Ev tadilati yapanin Allah yardimcisi olsun.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Mb100 gibi ana kartlarda netfilx uygulaması yok peki browser den girebiliyor muyuz?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ya abi sorma bu gün oruç mu başıma vurdu ben mi oruca başımı vurdum bilmiyorum bı arkadaş ulaştı aynen sorusu buydu Vestel bu gün üzücü bir haber için kısıtlıydı malum Mehmet Kalkan vefat etti. Bende normal netfilx li cihaz olunca giriyor onda sürekli hata aldım bende bı sorayım dedim TV yanımda olsa bakacam ama o da yok en azından kullanan varsa bende ona göre işlem sagliyayim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt