Maksat muhabbet olsun ...

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
WhatsApp-Image-2019-04-08-at-00.51.41.jpg
Daha gece yeni başlıyor :) :) :) :)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Koro96 Koro96, 10yildir vardiyali calisiyorum.
cayla aram hic iyi degildir.
tercihen turk kahvesi, alternatif olarak nescafe.
icerim.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Tamam ,yemek görüntüleri arka sayfada kalmış,yazabilirim artık :)
Yav ben emekli adamım öyle her şeyi alıp yiyemiyoruz,hele bu zamanda, ne o öyle feysbukta hava atar gibi yemek fotoları,insanın canını çektiriyorsunuz :hmm
NOT:
Benim feysbukum yok ama hanım gösteriyor bazen,"bak alo , falan ne paylaşmış" diyor,bakıyorum ohooo,soğan 7 TLmiş,kimin umurunda,bir masa,üzerinde kebablar,neyse ,bak kendim yazdım yine canım çekti,fakirliğin gözü kör olsun :hihi

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Yav ben emekli adamım öyle her şeyi alıp yiyemiyoruz,hele bu zamanda, ne o öyle feysbukta hava atar gibi yemek fotoları,insanın canını çektiriyorsunuz :hmm
NOT:
Benim feysbukum yok ama hanım gösteriyor bazen,"bak alo , falan ne paylaşmış" diyor,bakıyorum ohooo,soğan 7 TLmiş,kimin umurunda,bir masa,üzerinde kebablar,neyse ,bak kendim yazdım yine canım çekti,fakirliğin gözü kör olsun :hihi
gel hataya emmim ısmarlarız :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Ahanda,SAS burada,kesin beni takip ediyorlardır ... :haha1
sas.png

EK:
Hadi kaçtım gari,uykum geldi iyicene ...

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
NOT:
Emmim yedigimiz seyler oyle pahali seylerde degil ki.
cigerin porsiyonu 18-20tl
biberin kilosu 20tl :hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri