Maksat muhabbet olsun ...

Televizyon Teknisyeni Çevrimiçi
20 Mar 2022
317
20
Onu başkana soracan bence sadece konu açmakla olmuyor
Anladım sana şimdi çalışma odamı atıyorum yorum yapabilirmisin o şahane tavsiyelerine ve fikirlerine ihtiyacım var sence daha ne eklenebilir not odayı defalarca kez değiştirdim foto Çekim tarihinden sonra

Anladım sana şimdi çalışma odamı atıyorum yorum yapabilirmisin o şahane tavsiyelerine ve fikirlerine ihtiyacım var sence daha ne eklenebilir not odayı defalarca kez değiştirdim foto Çekim tarihinden sonra
Yada bu konular için bir konu varmı forumda 😐

Oda hakkında Tavsiye alabileceğimiz

Osman abi çıktınmı 🫠

76000 kişiden yine yanlız kaldım sanırım 😬

Son düzenleme:
osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,018
60

Oda hakkında Tavsiye alabileceğimiz

Osman abi çıktınmı 🫠
Çıkmamıştım ama şimdi çıkıyorum herkese hayırlı geceler sen resinleri ve konu aç yarın bakarız :bye

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,018
60
Selamunaleyküm forum dostları ben geldim :bye

caps81b7111dfd5abc762.jpg

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,018
60
Hoşgeldin sevgili osmanke, ben de yeni girdim uyumuşum biraz başım ağrıyor nedense ,sanırım güneş çarptı ,aspirin içtim uzandım uyumuşum :)
Aynı sorun bende,de var dün gezerken anlamamışım mutlaka hem yorgunluk hemde güneş etkiledi büyük ihtimalle geçmiş olsun dostum :bilmiyom

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,303
65
Aynı sorun bende,de var dün gezerken anlamamışım mutlaka hem yorgunluk hemde güneş etkiledi büyük ihtimalle geçmiş olsun dostum :bilmiyom
Hatta yeğenimin iş yerine gidecektim (portak.al) telefon ettim gelemeyeceğim dedim, bu arada mehmet aradı, parkta 2 arkadaş oturuyorduk, (memoli)

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,018
60
Dostum kalabalık ve güneşli ortamda fazla kalma hatta hiç kalma çok önemli bir işin olmadığı sürece gürültü,stres ve güneş insanı hasta ediyor heleki bizim yaşımızdaki kişiler daha çok etkileniyor belki fark edemiyoruz ama sonradan acısı çıkıyor memoliye selamlarımı söyle her ne kadar uzak olsak,da gönüller bir olsun sevgi ve selamlarımla.:bye

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,303
65
Dostum kalabalık ve güneşli ortamda fazla kalma hatta hiç kalma çok önemli bir işin olmadığı sürece gürültü,stres ve güneş insanı hasta ediyor heleki bizim yaşımızdaki kişiler daha çok etkileniyor belki fark edemiyoruz ama sonradan acısı çıkıyor memoliye selamlarımı söyle her ne kadar uzak olsak,da gönüller bir olsun sevgi ve selamlarımla.:bye
Yaşlandık artık, bu gün bir kızcağız yer verdi bana"amca gel otur" dedi, oturmadım, belli işten geliyordu,"yok çocuğum ben ineceğim birazdan,teşekür ederim" dedim, inmedim tabii Sarnıç'a çok vardı daha :)

Televizyon Teknisyeni Çevrimiçi
20 Mar 2022
317
20
Osman abim gelmiş hemen atladım geldim

Nasılsın abim günün nasıl geçti

Geri
Üst Alt