Maksat muhabbet olsun ...

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,286
65
2019 da ilk ve son dizüstü bilgisayarımı satın almıştım şuan hala kullanıyorum photoshop premierpro flan kullanmaya calirairken kriz geçirtiyor sağolsun

Tabikide hayır içimdeki merak duyguma engel olamıyorum
Benim lenovo en eskisi ama beni idare ediyor ,zaten linux kullanıcısıyım ,lenovoda yormuyor ,hiç kriz geçirtmedi beni ,abi kardeş yaşıyoruz lenovo ile :hihi

Televizyon Teknisyeni Çevrimiçi
20 Mar 2022
298
20
Dahada aklımda birçok konu var mesala curved ve 3d özellikl8 televizyonlar neden şuan üretilmiyor panda dondurma markası neden piyasadan çekildi foxcorn bilgisayar donanımları üreten firmaya ne oldu vb sorular

osmanke Çevrimiçi

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,015
60
bu gece erken çıkıyorum sabah erken kalkacam bi arkadaşın ve benim alacaklarımız var karaköydeyim saat 10 gi bi çıkacağız şimdilik tüm dostlara hayırlı geceler dilerim yarın görüşmek dileğiyle

fbed3115f9f1485daf5893b3fe2c9101.jpg

Televizyon Teknisyeni Çevrimiçi
20 Mar 2022
298
20
Ben sahil kenarında yaşamıyorum,canım sıkkın moralim biraz bozuk ,yine de iyi cevaplar veriyorum mümkün olduğunca, nöbetçi memur gibiyiz sevgili osmanke osmanke ile :ok
Ben 7/24 Aktifim nerdeyse herhalde ultra nöbetçi memurum 😂😂

Ben sahil kenarında yaşamıyorum,canım sıkkın moralim biraz bozuk ,yine de iyi cevaplar veriyorum mümkün olduğunca, nöbetçi memur gibiyiz sevgili osmanke osmanke ile :ok
Aktif olamasamda sistemi ayakta tutuyorum aktif gözükmek için

Herhalde yakında İşsiz Forum Üyesi Rolünü Alabilirim 😂

Geri
Üst Alt