Maksat muhabbet olsun ...

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,676
59
Hiç yaşamadım böyle bir olay çünkü tv ile aramız yok bir kaç gündür.Bir ara güneş patlayacak diyorlardı acaba etkisi olmuşmudur bilmiyorum ama çevremden de duymadım hiç,ilginç doğrusu :alala
Yarın müsait olursam bi ara tv,yi tüm kanalları silip yeniden taratayım bakalım ne olacak kapalıyken güncelleme alamıyor ondan,mı acaba hadi tv böyle uydu cihazlarında,da aynısı,mı tgs güncelleme olanlarda olabilir ama kapalı ise zaten normalde kapatıyoruz yoksa liste düzenleme yapamıyorsun yoksa şimdiye kadar böyle birşey yoktu ilk defa rastladım :bilmiyom :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Yarın müsait olursam bi ara tv,yi tüm kanalları silip yeniden taratayım bakalım ne olacak kapalıyken güncelleme alamıyor ondan,mı acaba hadi tv böyle uydu cihazlarında,da aynısı,mı tgs güncelleme olanlarda olabilir ama kapalı ise zaten normalde kapatıyoruz yoksa liste düzenleme yapamıyorsun yoksa şimdiye kadar böyle birşey yoktu ilk defa rastladım :bilmiyom :ok
Belki cihazda sorun vardır ,minilerin adaptörlerine bakmalı ,gömülü olanların da beslemelerine, yoksa kesin beni ararlar ulaşamazlarsa wp den yazarlar oradan da ulaşamazlarsa SMS ile bildirirlerdi :)

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,676
59
Belki cihazda sorun vardır ,minilerin adaptörlerine bakmalı ,gömülü olanların da beslemelerine, yoksa kesin beni ararlar ulaşamazlarsa wp den yazarlar oradan da ulaşamazlarsa SMS ile bildirirlerdi :)
Sanmıyorum gitiğim yerlerde 2,si uydu cihazı 2,si tv birde bizdeki 32 inç LG tv tv,lerin beslemesinde olsa tv açılmaz heralde uydu cihazlarında,da herşey normal sadece kanalların,gösteriminde sıkıntı bence gene bilmiyorum ama uydu ile alakalı bir durum diye düşünüyorum güncelleme falan,mı yaptılar,da pid ayrları değişti acaba senin tanıdıkların belki daha farkına varamamış olabilirler ama şu,da var mesala benim kullandığım botec 600hd plus,da şimdilik sorun yok wifi üzerinden çalışan Cccam var ama şimdiye kadar bu cihazlardan gerek sattıklarımda gerekse next kanky cihazı olanlarda bu sorun var bir kaç denemeden sonra cihazlar kanalları bulup normale döndüler tekrar arayan yok şimdilik. :bilmiyom :bilmiyom:ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Ooo, Rod Stewart çıktı ,sese bak yaaa ... iyi ki kulaklığı yapmışım ,sessisz müzik mi dinlenirmiş :kiskis

WhatsApp-Image-2024-03-06-at-02.02.47.jpg

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,676
59
Astra 19 12699 V Deluxe flashback_al kanalında :hihi
Yahu kaç sene milletin çanağını ayarlıyoruz bi kendi çanağımızı çıkıp ayarlayamadık üzerinde aparatta kalı halbu,ki sadece çıkıp ayarını yapacam hani derler,ya terzi kendi söküğünü dikemezmiş bizimki,de o mesele :deli1 :haha1

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Yahu kaç sene milletin çanağını ayarlıyoruz bi kendi çanağımızı çıkıp ayarlayamadık üzerinde aparatta kalı halbu,ki sadece çıkıp ayarını yapacam hani derler,ya terzi kendi söküğünü dikemezmiş bizimki,de o mesele :deli1 :haha1
Adresi ver gelip ayarlıyayım bari sevabıma :hihi artık bir tatlı ısmarlarsın :haha1

Geri
Üst Alt