Maksat muhabbet olsun ...

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,021
60
Eskisi kadar bende çok aktif olamıyorum (kayınbaba ve Kaynana hastalar) onların bakımını üstlendik.
Hastane, çocuklar, iş, ev arasında ezilip kaldım :bilmiyom
Doğrudur kardeşim aynı sorun bizdede var kayınpedere 7 yıl oldu bakıyoruz ondan mada kendimizdede sorunlar var şu sıralar evi su bastı hadi maddi yönü aşılır ama maalesef eşim bu esnada suya basıp düştü belinde L1 de kırık var ve dün ameliyat dendi ayın 10,unda ameliyata girecek bakma foruma geliyorum ama canım sıkkın kafamı dağıtayım diyorum :bilmiyom :uzgun

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,021
60
Mevlam acil şifalar versin Osman dayım. su evi nasıl bastı .?
Çamaşır makinesinin arkasındaki su alan hortum patladı birgün önce suları kesmişlerdi gece sular geliyor ve aşırı tazyikten hotumu patlatıyor sabah 5,6 gibi bizde uykuda olunca duymadık sabah ezanından çıkan tanıdıklar hem beni hem oğlumu arıyorlar telefona bakmak için hanım kalkınca yatak odasının kapısına kada su gelmiş oda uyku semesi basınca düşüyor olduğu yerde kapının kasasına belini vuruyor ve omurgadaki L1 kırılıyor

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,890
Çamaşır makinesinin arkasındaki su alan hortum patladı birgün önce suları kesmişlerdi gece sular geliyor ve aşırı tazyikten hotumu patlatıyor sabah 5,6 gibi bizde uykuda olunca duymadık sabah ezanından çıkan tanıdıklar hem beni hem oğlumu arıyorlar telefona bakmak için hanım kalkınca yatak odasının kapısına kada su gelmiş oda uyku semesi basınca düşüyor olduğu yerde kapının kasasına belini vuruyor ve omurgadaki L1 kırılıyor
yapma be dayı. Kalıcı engel, sakatlık durumu var mı.

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,021
60
yapma be dayı. Kalıcı engel, sakatlık durumu var mı.
Şu an belli değil ama şimdilik sevindirici olan kalkıp zorda olsa bize yemek yapabiliyor ama bayağı bir ağrısı var ilk korse vermişlerdi onu kullanıyor halen ama emar sonucunda bir iyileşme olmadığı ve çökme olduğu görüldü doktorun demesi şimdi beton dedikleri sistemle oraya kemik karışımı birşey enjekte ediyorlarmış ve sonucunda bir süre sonra ağrı ve ayaktaki uyuşma geçmesse bu sefer platin takılması gerekecek dedi bakalım inşallah bu operasyonla sonuç alırız yoksa tekrar ameliyata girip platin takılacak umud ediyoruz ki iyi olacak inşallah. :bilmiyom

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,890
Şu an belli değil ama şimdilik sevindirici olan kalkıp zorda olsa bize yemek yapabiliyor ama bayağı bir ağrısı var ilk korse vermişlerdi onu kullanıyor halen ama emar sonucunda bir iyileşme olmadığı ve çökme olduğu görüldü doktorun demesi şimdi beton dedikleri sistemle oraya kemik karışımı birşey enjekte ediyorlarmış ve sonucunda bir süre sonra ağrı ve ayaktaki uyuşma geçmesse bu sefer platin takılması gerekecek dedi bakalım inşallah bu operasyonla sonuç alırız yoksa tekrar ameliyata girip platin takılacak umud ediyoruz ki iyi olacak inşallah. :bilmiyom
Umarım iş platine kadar gitmez. Yaşı itibariyle amerliyat olursa toparlanması uzun sürer.

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,021
60
Tüm dostlarıma hayırlı geceler diliyorum güzel bir haftasonu olsun

8e585f4a79ee5efffad7cd2bacd82837af542d882c2fbd5d.jpg

Geri
Üst Alt