Maksat muhabbet olsun ...

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Bu arada ben hayatımda hiç mide koruyucusu kullanmadım

Doktoru da şikayet ettim
Üstadım. Kusura bakmazsanız bu konuda tek bir şey söyleyeceğim. Var olana "Giderse gitsin" gibi bir şey söylendi. Olanlar da (Hepsi ya da herkes iyidir demiyorum bu kesinlikle yanlış anlaşılmasın) ya yoğunluktan insanlıktan çıktı ya da kıymete bindi. Ya hepsi giderse. 😔 Ya da tamamıyle işe yaramayanlara kalırsak?

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
slowfood slowfood benim zamanında her ay bademciklerim şişerdi.O iğnelerden o kadar çok oldum ki alıştım artık 😟
Ben 5 yaşımda sabah 08:00' da enjektörümü, ilacımı evin salondan alıp eczaneye kendim gidiyordum. 😉

Hatta eczacı amca Rahmetli Annemi azarlamıştı. "Gönderme çocuğu böyle, koca koca adamlar burada ağlayıp sızlıyor." diye. O da yazık "Ben göndermiyorum, ayakta bile değilim, uyurken geliyor." demişti. Hala unutmam.

Son düzenleme:
I Çevrimdışı

independent

Süper Üye
12 Haz 2023
662
39
İnan ki hiç görmedim.Görseydim kesinlikle dönüş yapardım 😟

Ben 5 yaşımda sabah 08:00' da enjektörümü, ilacımı evin salondan alıp eczaneye kendim gidiyordum. 😉

Hatta eczacı amca Rahmetli Annemi azarlamıştı. "Gönderme çocuğu böyle, koca koca adamlar burada ağlayıp sızlıyor." diye. O da yazık "Ben göndermiyorum, ayakta bile değilim, uyurken geliyor." demişti. Hala unutmam.
Bu arada ne hastalığın vardı:alala

I Çevrimdışı

independent

Süper Üye
12 Haz 2023
662
39

slowfood slowfood ne hastalığın vardı?

Geri
Üst Alt