Maksat muhabbet olsun ...

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,022
60
ben kaçar dostlar hepinize hayırlı geceler yeni hafta hepimize hayırlar getirsin bol ve bereketli olsun inşallah allah rahatlık versin

418332b29a162f6cdfa.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,376
65
Ben uykuyu tekrar getirdim sanırım. Kaçmadan ben gideyim. Yüksek müsaadelerinizle... :uyku

:uyku1

Yarın müsaitseniz rahatsız edebilir miyim Sayın Emmi?

Sayın Emmi. Müsait değilsiniz olarak işlem yapıyorum. ;) Bilgilerinize... :deli1
Haydaaaaa, oldu mu şimdi ümit,numaramı sildin mi yoksa ki buradan yazdın ,ben fark etmedim bile , keşke forumdan yazacağına sms atsaydın.Üzüldüm şimdi inan.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Haydaaaaa, oldu mu şimdi ümit,numaramı sildin mi yoksa ki buradan yazdın ,ben fark etmedim bile , keşke forumdan yazacağına sms atsaydın.Üzüldüm şimdi inan.
Olur mu Sayın Emmi. Numara silinir mi? Ben buradan sadece müsait olup olmadığınızı sordum. Koşuşturmanızı biliyorum. O sırada bazen insan SMS ile bile rahatsız olabiliyor. O yüzden öncesinde buradan haber vermek istedim. Lütfen üzülmenize ben üzülürüm. Olmasın öyle birşey lütfen. :ok

Cevap konusunda da hiçbir sıkıntı yok, ben tahmin ettim arada mesajın görünmediğini. Son mesajı da iyi geceler mesajından sonra yazdığım için görülmeme ihtimalini biliyordum. Hiç sorun yok. 😍

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,376
65
Olur mu Sayın Emmi. Numara silinir mi? Ben buradan sadece müsait olup olmadığınızı sordum. Koşuşturmanızı biliyorum. O sırada bazen insan SMS ile bile rahatsız olabiliyor. O yüzden öncesinde buradan haber vermek istedim. Lütfen üzülmenize ben üzülürüm. Olmasın öyle birşey lütfen. :ok
sms atardın,abi yarın veya bugün size uğramak istiyoruz yazardın çok iyi olurdu, ben de evet veya hayır derdim, neyse .

Geri
Üst Alt