Maksat muhabbet olsun ...

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,046
60
caps8b271c2229fadf82f.jpg

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Çocukların eksikleri vardı, alışveriş v.s. Bir de benim diş mevzu vardı. 3. çekilecek. :O Onun için gitmiştim, doktor bugün izinliymiş Pazartesiye kaldı.

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,046
60
Dediğim gibi gündüzün tamamını dışarıda koşturdum. O yüzden enerjim kalmadı. Sıcak ciddi yük sek ama yapılması gerekenler bitmiyor. Yarın izin verirlerse biraz dinleniriz artık. :)
Hayırlı istirihatlerin olsun slowfood sıcaklarda kendine dikkat et istanbul çok sıcak nem çok fazla mahvediyor insanı :bye :fiskos:ok

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Hayırlı istirihatlerin olsun slowfood sıcaklarda kendine dikkat et istanbul çok sıcak nem çok fazla mahvediyor insanı :bye :fiskos:ok
Çok teşekkür ederim. Bilmukabele. Biz Aydın' da olunca İstanbul' daki nem bize minik geliyor. Ama çok şükür bugün farklıydı. Çok aşırı terlemedik. Nem ne kadar artarsa o kadar tuluk gibi oluyoruz. Bu gecelik müsaadenizle ben kaçar. Yarın daha dinç kafayla rahat rahat sohbet ederiz. Allaha emanet olun. Sağlıklı, huzurlu geceler. :uyku1

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Tımarhanede bugün

Screenshot_20230805_215845_X.jpg
Yurdum insanı işte önce su arıza aranır arıza bakım olup olmadığı sorulur arıza yoksa bi vanalar tesisat kontrol edilir sorun varsa arıza kaydı açılır muhtemelen anlık kesinti olmuştur vanayı kurcalarken kapatmıştır komşuluk ilişkileri olmadığı için komşu sizde su var mı diye sormakta gelmemişdir deli dana gibi belediye basılmıştır :haha1

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,911
Yurdum insanı işte önce su arıza aranır arıza bakım olup olmadığı sorulur arıza yoksa bi vanalar tesisat kontrol edilir sorun varsa arıza kaydı açılır muhtemelen anlık kesinti olmuştur vanayı kurcalarken kapatmıştır komşuluk ilişkileri olmadığı için komşu sizde su var mı diye sormakta gelmemişdir deli dana gibi belediye basılmıştır :haha1
34. gün suyun kesik olup da başkasına suyunuz var mı diye sormama ihtimali.!

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
34. gün suyun kesik olup da başkasına suyunuz var mı diye sormama ihtimali.!
Sormamış işte Başkan sorsa komşuda var bende niye yok diye kontrol ederdi bu haber çok saçma neresinden tutsan elinde kalır :kiskis
Belki suları 35. Gün açtılar adamın vanayı kapatıp bak senin vana kapalı dediler. :haha1

Geri
Üst Alt