Maksat muhabbet olsun ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,433
65
Bizimkisi 2007 yılı Ramazan Bayramı 1. günü öldü, kabristana rahmetli babaannemin mezarını ziyarete giderken onu da beyaz bir beze sarıp orada bir çam fidanının dibine gömmüştük babamla.

Bayram namazı sonrası eve geldiğimde kapıda annem ağlıyor babamın gözleri dolu dolu, annem baktı yüzüme ve ''Cicoş ölmüş oğlum'' dedi...

Gittim kafesin yanına ve baktım kafesin altında yatıyor sırt üstü, bir gözü açık , elime aldım kapattım gözünü, okşadım öptüm, kokladım, daha fazla yazamayacağım kusura bakmayın...🥲
Şimdilerde bizim hanım pencerede her türlü kuşu besliyor ve suluyor,unutmazsam yarın foto alayım ve yayınlayayım, ama evde asla canlı hayvan istemiyor.Hatta bunu sevgili slowfood slowfood lara gittiğimizde de söylemişti sanırım.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Şimdi aklıma geldi, bir balığım vardı akvaryumda cinsini hatırlayamadım, her akşam saat 7 gibi akvaryumun bir köşesine geçip kumun üzerinde dinleniyordu, rahmetli babaannem de bu durumu fark etmiş ki , bana ''Bu balık her akşam ne yapıyor burada?'' demişti.

Ben de cevabı yapıştırdım; ''Ne yapacak, haber bültenini izliyor.'' şeklinde olmuştu ve babaannem de yüzüme bakakalmıştı...

Allah rahmet eylesin hepimizinkilere, (Babaanne sana ufak bir yalan söylediğim için beni affet) :(
Allah tüm ölmüşlerimize rahmet eylesin. Ruhları huzur bulsun.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,433
65
Bugün bir arkadaştan mesaj aldım,geçen çanak antenine bakmış ve öndeki ağaçlardan yayın gelemez demiştim,mesajda bana "abim bizim çanak aşağı bakıyor diğerleri yukarı bakıyor" yazmış :kiskis ,lahavleeee dedim içimden,kahvaltımı edip sadece " o zaman 13 anahtar al, göstediğim yedeki vidaları hafif gevşet ,anteni aşağı-yukarı oynat bakalım, için rahat etsin" dedim :)dediğimle kaldım tabii ,bana "elimin ayarı yok ,ellemeyeyim abim" dedi.Ya zaten olacak olsa yapacağım da olmayınca yapamıyorum ,dalları ben mi budayacağım(dedim içimden) :)

Geri
Üst Alt