Maksat muhabbet olsun ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,433
65
Şimdi aklıma geldi, bir balığım vardı akvaryumda cinsini hatırlayamadım, her akşam saat 7 gibi akvaryumun bir köşesine geçip kumun üzerinde dinleniyordu, rahmetli babaannem de bu durumu fark etmiş ki , bana ''Bu balık her akşam ne yapıyor burada?'' demişti.

Ben de cevabı yapıştırdım; ''Ne yapacak, haber bültenini izliyor.'' şeklinde olmuştu ve babaannem de yüzüme bakakalmıştı...
Allah rahmet eylesin tüm sevdiklerimize .Bu arada gece vakti bastım kahkahayı ,hanım "şiiii,gecenin 3çü" dedi , okuttum sonra o da bastı kahkahayı iyi mi :haha1

O Çevrimdışı

Ocico 

Aktif Üye
24 Ağu 2021
159
O Ocico bende önceden muhabbet kuşu vardı.Konuşmazdı ama çok cana yakındı nereye gitsem gelirdi 😀 Laptopta oyun oynadığımda klavyenin ortasına gelip uyurdu 😀 Ölünce çok üzülmüştüm 😟 o yüzden artık muhabbet kuşu almıyorum 😟

Bana sadece kalın cam dediler ama kaçlıktı unuttum
Ah hocam ah... Benimki de 2007'de öldü 12 yıl baktık çok sevdik, o öldükten sonra bir daha da kuş almadık, alamadık.

Bazen pet shop larda kuşlara bakarım, bir bakıyorum ki, aynı benim Cicoş'umdan, içim bir tuhaf oluyor...

😢

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,433
65
O Ocico bende önceden muhabbet kuşu vardı.Konuşmazdı ama çok cana yakındı nereye gitsem gelirdi 😀 Laptopta oyun oynadığımda klavyenin ortasına gelip uyurdu 😀 Ölünce çok üzülmüştüm 😟 o yüzden artık muhabbet kuşu almıyorum 😟

Bana sadece kalın cam dediler ama kaçlıktı unuttum
Bu iş bildiğim kadarı ile cam ile olacak iş değil :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,433
65
Yorum demeyelim, kahvede tartışma diyelim :kiskis
Gençler ve sevgili osmanke osmanke kahve dedim de , bu gün pazara giderken kahvenin önünden geçtik (hep geçeriz) ,doluydu , biri seslendi "aloooooo" baktım bizim emekli arkadaş.Gel diyor bana iyi mi :) .Döndüm ve ona "benim sizin gibi boş vaktim yok mustafa,pazara gidiyoruz sonra kodlara devam" dedim.tüm samimiyetimle yazıyorum ,bahçede birden ses kesildi ,çünkü bağırarak seslendim mustafaya ,hanım kızdı "valla dövecekler bir gün seni asla kurtarmam" dedi :haha1

O Çevrimdışı

Ocico 

Aktif Üye
24 Ağu 2021
159
Biz tören yapmıştık "aliş"imizi gömerken :fiskos
Bizimkisi 2007 yılı Ramazan Bayramı 1. günü öldü, kabristana rahmetli babaannemin mezarını ziyarete giderken onu da beyaz bir beze sarıp orada bir çam fidanının dibine gömmüştük babamla.

Bayram namazı sonrası eve geldiğimde kapıda annem ağlıyor babamın gözleri dolu dolu, annem baktı yüzüme ve ''Cicoş ölmüş oğlum'' dedi...

Gittim kafesin yanına ve baktım kafesin altında yatıyor sırt üstü, bir gözü açık , elime aldım kapattım gözünü, okşadım öptüm, kokladım, daha fazla yazamayacağım kusura bakmayın...🥲

Geri
Üst Alt