Maksat muhabbet olsun ...

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Sungate titan yeni cihaz çıkartmış onu anladık.
Nette arattırsam bilgiye ulaşırım belki uydu alıcı işte öyle çok büyük espirisi yok.
Onu daha önce söyledik ama mübarek. O kısmı sürpriz değil ki. Hatta 4k dışında bir cihaz daha çıkartıyor memoli usta. Burada konuşulan cihaza gelen bir özellik. ;)

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Bu arada benim hafıza da bu aralar eşekten beter oldu. Neredeyse herşeyi hatırlıyorum. Neden eşek benzetmesi yaptığımı aşağıda anlatacağım;

"Eşeklerin inatçı olarak adlandırılan karakteri çok güçlü bir hafızaya sahip olmaları nedeniyledir. Bir yolda adım kımıldatamadığınız bir eşek varsa bilin ki şu anda olmasa bile geçmişte eşek o yoldan geçmiş, yolda bir sorun, yılan v.b. bir canlı görmüştür. Bunu çok net hatırladığı için o yoldan tekrar ilerlemek istemez."

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,448
65
Bu arada benim hafıza da bu aralar eşekten beter oldu. Neredeyse herşeyi hatırlıyorum. Neden eşek benzetmesi yaptığımı aşağıda anlatacağım;

"Eşeklerin inatçı olarak adlandırılan karakteri çok güçlü bir hafızaya sahip olmaları nedeniyledir. Bir yolda adım kımıldatamadığınız bir eşek varsa bilin ki şu anda olmasa bile geçmişte eşek o yoldan geçmiş, yolda bir sorun, yılan v.b. bir canlı görmüştür. Bunu çok net hatırladığı için o yoldan tekrar ilerlemek istemez."

Ya ümit ,ortalığı karıştırma bakayım :kiskis

@herkese;
Eee, nerde bizim androidçi Mert Temizer Mert Temizer ,bir geldi sonra yok oldu ,bu arada ben de kanalına üye oldum bugün 50 tl indirim için desem de yalan tabii :)

Geri
Üst Alt