Maksat muhabbet olsun ...

I Çevrimdışı

independent

Süper Üye
12 Haz 2023
662
39
Sota Sota benim sigorta ile elektrik sayacı arasında 6'lık kablo olması gerekirken 2.5'luk kablo koymuşlar. Haliyle de yetmiyor. Hem kabloyu 6'lık yaptıracağım hem de elektrik sayacının altına sigorta koydurmak istiyorum.Mühürün kırılması gerekiyor da. slowfood slowfood lisanslı elektrikçi olması lazım demişti onun için sordum

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,930
Sota Sota benim sigorta ile elektrik sayacı arasında 6'lık kablo olması gerekirken 2.5'luk kablo koymuşlar. Haliyle de yetmiyor. Hem kabloyu 6'lık yaptıracağım hem de elektrik sayacının altına sigorta koydurmak istiyorum.Mühürün kırılması gerekiyor da. slowfood slowfood lisanslı elektrikçi olması lazım demişti onun için sordum
Aslında işin firmalığı var ama olması gereken yoldan git.
Dağıtım sirketine dilekçe ver anahattımla ilgili problem var mühürü kırıp kablo değişimi yapmam gerekiyor diye.
Sonra çağır elektrikçini gerekli işlemi yap
Tekrar Dağıtım şirketine dilekçe ver saat klemens kapağının tekrar muhurlenmesini talep ediyorum diye.

I Çevrimdışı

independent

Süper Üye
12 Haz 2023
662
39
Evet.Sigorta da takılacak sayacın altına. Mühürü elektrikçi söküp tutanak tutacakmış

@TC Yıldırım benim sayaçtan iç tesisata(sigorta kutusuna )kadar olacak

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Evet.Sigorta da takılacak sayacın altına. Mühürü elektrikçi söküp tutanak tutacakmış

@TC Yıldırım benim sayaçtan iç tesisata(sigorta kutusuna )kadar olacak
Tamam size ait o Elektrik şirketine bilgi verin birini göndersinler kablonuzda hazır olsun yeni kablo girişini yapıp mührü taksın gerisini elektrikçi yapar daha pratik olur

I Çevrimdışı

independent

Süper Üye
12 Haz 2023
662
39
@TC Yıldırım bütün işlemleri benim yapmam gerekiyor.Sadece mühürlemeye gelecekler. Sota Sota başkan dükkan elektrikçinin üzerine değil,eşinin üzerine ama elektrikçinin bütün belgeleri var.Bir sorun olur mu benim için önemli olan bu konu.Ayrıca lisanslı elektrikçinin dükkanının olması gerekiyor mu yoksa belgeleri olması yeterli mi? 😟

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
@TC Yıldırım bütün işlemleri benim yapmam gerekiyor.Sadece mühürlemeye gelecekler. Sota Sota başkan dükkan elektrikçinin üzerine değil,eşinin üzerine ama elektrikçinin bütün belgeleri var.Bir sorun olur mu benim için önemli olan bu konu.Ayrıca lisanslı elektrikçinin dükkanının olması gerekiyor mu yoksa belgeleri olması yeterli mi? 😟
Yetkili Elektrikçi ise bütün işleri yapma yetkisi var.
Sizin yerinize Elektrik tedarik şirketinde yapılacak iş varsa onu bile yapabilir. Sizi elektrikçinizin yönlendirmesi gerekli aslında.

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,048
60
345640547_627513542582850_2731749277672465496_n88782fdc4b9376d3.jpg

Geri
Üst Alt