Maksat muhabbet olsun ...

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,049
60
356611823_658613496292871_445051760601703818_n.jpg

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
slowfood slowfood muhabbetimiz ''Beyaz eşya önerisi başlığında olduğu için'' muhabbeti buraya taşıdım 😀 Ben de karavan düşünüyorum aslında ama almaya cesaret edemiyorum😢 Aslında minibüsten ziyade otobüs karavan düşünüyorum.Hatta 2 katlı olursa mükemmel olur😀
Evet aslında aynı fikirdeyiz. Minibüs tipi karavan benim için hiç mantıklı değil ve o olacağına bir vip araca o işi gördürürüm diye düşünüyorum. Hatta aslında asıl mantıklı olan bence çekme karavan. Karavanı bir yere sabitleme imkanı olduğunda küçük ihtiyaçlar için yeri kaybetme riski ya da koca aracı her yerde gezdirme sıkıntısı olmasın istiyorum.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
slowfood slowfood motokaravan alacaksam eğer bir de motosiklet alırım kesinlikle 😀 Ne bileyim şimdilik sadece hayalini kuruyorum karavanın😀İşler nasıl bu arada?Gece çok iş oluyor mu?
Açıkçası bulunduğumuz bölge merkezi olmadığı için koştur koştur iş olmuyor. Allah bereket versin diyelim.

Motokaravan konusunda alt bölmesinde araba taşıyabilen modeller mevcuttu.

Ancak fiyatları birkaç daire parası olduğu için çok akıllıca gelmedi. Dediğiniz gibi şimdilik sadece proje. Aracın çok büyük olması da bana handikap gibi geliyor çünkü araç ne kadar büyürse girilebilecek, park edilebilecek alan sayısı o kadar azalacak gibi geliyor.

Geri
Üst Alt