Maksat muhabbet olsun ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Yok korkmuyorum derken aslında korktuğunu söylüyor idare edin gençler demek istiyor :kiskis

Korkmasa bin dereden su getirmez..
Bir gün Çiğlide hanımla gidiyoruz,kol kolayız.Karşıdan 2 hanım geliyor,daha önce düğünlerini çaldığım kişiler :).Bizi durdurdular ve "biz seni bekar biliyoruz,bu kim" dediler :hihi
Meğer beni mahallelerinde birine yapmayı düşünüyorlarmış :) ,ben o olaydan sona yıllarca o mahallede düğün çaldım,hele bizim hanım bana "yok orada artık çalmayacaksın" deseydi bakalım :kiskis

İlteriş Yılmaz Çevrimdışı

İlteriş Yılmaz 

Süper Üye
18 Eyl 2020
698
Bir gün Çiğlide hanımla gidiyoruz,kol kolayız.Karşıdan 2 hanım geliyor,daha önce düğünlerini çaldığım kişiler :).Bizi durdurdular ve "biz seni bekar biliyoruz,bu kim" dediler :hihi
Meğer beni mahallelerinde birine yapmayı düşünüyorlarmış :) ,ben o olaydan sona yıllarca o mahallede düğün çaldım,hele bizim hanım bana "yok orada artık çalmayacaksın" deseydi bakalım :kiskis
Emmi bu kaç sene önce :hihi

Bu arada not : Çiğlide 1 hafta zaman geçirdim, hiç sevmedim. :haha1

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Fragman geldi Emmi full versiyon ne zaman gelir vizyon tarihi belli mi :kiskis

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Ohooo,korksaydım hiç evlenmezdim :haha1
Çabuk yazın bakayım,bunu bizim hanıma kim ispiyon etti :hmm

ehartik.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri