Maksat muhabbet olsun ...

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Sayın teraspy teraspy hoşgeldiniz, foruma döndüğünüzü görünce mutlu oldum. Artık foruma bir canlılık gelir, belki ben pek uğramadığımdan ancak biraz fazla sakin buralar siz olmayınca.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Eeee,nerede kalmıştım ,unuttum :)
Bir mb230'a erişme konusu geçiyordu siz gitmeden önce, pek anlamasam da ilgimi çekmişti T TommyData mb230 a android tv olan yazılım kurulabilir gibi bir şey söylemişti hatta ama siz olmayınca devamı gelmedi diye hatırlıyorum. Bir yerlerden başlamak için tavsiyem olsun buda.

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Sayın teraspy teraspy hoşgeldiniz, foruma döndüğünüzü görünce mutlu oldum. Artık foruma bir canlılık gelir, belki ben pek uğramadığımdan ancak biraz fazla sakin buralar siz olmayınca.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bir mb230'a erişme konusu geçiyordu siz gitmeden önce, pek anlamasam da ilgimi çekmişti T TommyData mb230 a android tv olan yazılım kurulabilir gibi bir şey söylemişti hatta ama siz olmayınca devamı gelmedi diye hatırlıyorum. Bir yerlerden başlamak için tavsiyem olsun buda.

Teşekkür ederim sevgili Horizon707, konuya bakayım gerçi elimi ayağımı biraz çektim bu işlerden ama kenarda bulunsun :ok
Yanlış mı görüyorum ?
Doğru doğru :)
Sn@teraspy emmi forum olarak merakta bıraktın bizi. :ok :byeHoş geldin :cay
Teşekkür ederim sevgili akrep2018 ,son 3 aydır Buca'da dolandım durdum,ev bakmıştık oralardan ama sonra vazgeçtik :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt