LG Sirius Deluxe Smart inverter

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,459
LG Sirius Deluxe Yeni Serilerinde Bilindiği Üzere Bakır Kondensere Dönmüş Durumda

E Tabi Demesek Olmazdı :)

Tasarım Olarak Oldukca Guzel
Blower (Fan) Bıraz Kısa gıbı Geldı ama 5mt Ilerıye Orta Fanda Rahatca Ruzgarı Ulasabılıyor

Sunuda Belırmek Isterım Servıs Montajda Alumınyum Boru Setı Kullanıyor

Ben Onceden Hazırlıklıydım Bakır Boru Setımı Temın Etmıstım

Ic Unıte Oldukca Sessız Yuksek Fanda Bıle Cok Sessız Dıyebılırım

Oda Sıcaklıgını Cıhaz Uzerınde Degılde Kumanda Uzerınde Takıp Edılıyor

Cıhazın Anlık Tuketımınıde Anlık Olarak Gorebılmek Mumkun

Bırkac Fotograf Paylasayım

Daha Fazla Fotograf ve Cıhaz Tuketım Testlerını Onumuzdekı Gunler Paylasırım

28wmo7m.jpg

28lq8og.jpg

33w3znl.jpg

2jesimc.jpg

nmx9hs.jpg

ff26gi56918d50c3b2564f.jpg

23lfxjp.jpg

S Çevrimdışı

spartacus07

Yeni Üye
11 Tem 2016
45
Usta ben bulamadım bu seriyi ne antalyada ki lg nin kendi mağazası dahil,ne de internette yok satışta...eldeki alüminyum siriusları eritmek için pek çıkartmıyorlar piyasaya henüz sanırım...siz nerden aldınız,internetten falan mı

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,459
Cvp: LG Sirius Deluxe Smart inverter

Adana Ataturk Parki Karsisindaki
Akasya Ticaretten

Klima Siparisi Vermeye Gidiyordum
Bir Baktim Kargodan LG iniyor

Dedim Birini Bana Aç Bakayim
Actinca Yeni Seri Olduğunu Gorunce
Hemen Kaptik 1 Tane

S Çevrimdışı

spartacus07

Yeni Üye
11 Tem 2016
45

Size kısmetmiş...lg elektronik ürünleri sağlam oluyo başı tv ile klima çekiyo sonra buzdolabı...antalyada yok sormadığın yer kalmadı,lg nin kendi mağazasında bile yok

İnternette bulabilirsem bende bu modeli düşünüyorum,gerçekten kullanıcı yorumlarına baktığımızda gerek performansı gerekse enerji tüketimi konusunda çok övülüyor...daikın shiradanda,mitsubishi sf den de az yaktığını söylüyorlar internette okuduğum yorumlarda...ki verimlilik açısından da onlardan çok aşağı kalmıyomuş...çok iyi bir tercih yapmışsınız

Bi de bu bakır olmuş yeni seri ama gelen borular servisle alüminyummuş...bu klimayı alsam bakır boru ayrıca satın alabilirmiyim herhangi bir klima servisinden ya da başka bi yerden...bakır borulu kurulum yaptırmak gerek sizin yaptığınız gibi

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,459

Benim Bildigim
Egeticarette Yeni Seriler var
Arayin Konusun
Fiyatlari Zaten Cazip Olarak Sunuyorlar

Bakir Boruya Gelecek Olursak
Klima Malzemeleri Satan Biryerden
Kg Olarak Alirsiniz
LG Serviside Pasa Pasa Takar

Evet tuketimde Oldukça Pinti
Suan Test Yapiyorum

26 Derecede Odada 2 kisi Varken
153 Wattlara Kadar Dusuyor

Yer Adana
Kuzey Cephe 20m2
Zemin Kat Yola Sifir Yolun Sicagi Eve Vuruyor Zaten

S Çevrimdışı

spartacus07

Yeni Üye
11 Tem 2016
45

Valla süpermiş...daikın ve mitsubishinin en üst segment inverterleri bile bu değere anca inebilir tüketimde...lg müthiş iş çıkarmış bu modelde belliki...fiyatta makul denilebilir...bunların bi de lg prestige modeli vardı o da efsaneler arasında

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

spartacus07' Alıntı:
Valla süpermiş...daikın ve mitsubishinin en üst segment inverterleri bile bu değere anca inebilir tüketimde...lg müthiş iş çıkarmış bu modelde belliki...fiyatta makul denilebilir...bunların bi de lg prestige modeli vardı o da efsaneler arasında

me ve daikin o verimsizlikte klima yapmazki yazın iyi gelebilir bi rlokma serinlik ama kışın ne yapacak 100-150 watt a kadar kısan klima.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,459

@9köy iyi taşlamısın Beni :)

Güzel Tespitlerin Var
Musait Olduğum Zaten Detayli Paylasim Yapacam
Malum Hobihaneyi Duzelenme Islerim Bitmedi
Bugün Yarın Biter

1. 26-27 Derecede Iceride 2 Kisi Varken
150wattlara Kasar Kisiyor

2. Onpanel Acilmiyor ama Flaplari Tutan
Tirnaklari bosandirdim Altinda Civata Vardi
Buyuk Ihtimal O Civada On Panelin Cikarilmasi içindir

Ilk Basta Bana Monoblok gibi Gelmisti

3. Eger Kışında Bukadar Cok Kisma Yaparsa
Bu Bölge Icin Sorun Olmaz ama
Soguk Bolgeler icin Serin Ufleme Hissiyati Olusturur

LG sistesinde Cok Fazla Veri Yok
Min. BTU vss
Deneyip Gorecez

Dis Unite Cift Sira Kondenser
Birbirlerini Isitmasin Diye
Dis Unite Fanini Yuksek Devirle Calisiyor

Baska Sorusu Olan :)

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

arkadaşlar işin gerçeğine inersek ne lg ne samsung gerçek kaliteden bahsetmek çok zor.soğutmada 150 wata kısabiliyor olması ısıtmada asla ve asla bu watlara düşemez.heleki lg imkansızı kalitesizlikte başarmış  olsada bu watlara kısamaz.mhı nin en vasat klimasıda 140 watlara kadar kısıyor ama bu onu kaliteli yapmaz yapamaz. son serinin  bakır değil altın bile olması asla lg yi kurtarmaz.lg kim ,ne derecede bir üretici.lg ancak bizim gibi 3.dünya ülkelerinde isim yapmış uyanık çekik gözlüler.nasıl olurda bir dünya markası,kendini dünyaya ıspatlamış bir markayla bir tutulabilir.yetmedi öne çıkarılabilir.

şu me kullanmayanlar varya neyi yanlış yapılyorlar biliyormusunmuz.ellerindeki klimayla aynı olacağını düşünmekle.bakın kardeşim bir me kullanıcısı me yi gördükten sonra ne lg nede samsungun yüzüne bakmayı bırakın adını bile telafuz etmez.herkes sanıyorki kağıt parçası herşeyi anlatıyor.idda ediyorum me nin ölüsü lg samart inverterden iyi iş yapar ısıtmada.klima işini herkez yapar ama adam gibi yapamaz.bu işler kağıt üzerinde şişirmeyle,reklamlarla,orasını burasını janjanlı yapmakla,kısacası göze hitap etmekle olmuyor.içi boş çuval misalini örnek versem abartmış olmam.

lg nin en kral klimasını getirin bana kışın ısıtmada zorlu iklimlerde nasıl elekrik yaktığını ,nasıl performansı diblere aldığını göreceksiniz.pretij seriside göklere çıkarılmıştı ama çakılıverdi.ya kardeşim lg nin arçelikten ne farkı var bırakın bu işleri.lg gitsin salak tv lerini kakalasın millete.özellikle olmuyor bu işler.bizim gibi gelişmemiş ülkelerde bakmayın son yıllarda öne çıkarılmış şişirilmiş bir markadan başka birşey değil.ben eşşeğin süslenmiş halini  çok iyi bildiğim için lg de eşşeğin allanıp pullanmış halidir.

S Çevrimdışı

spartacus07

Yeni Üye
11 Tem 2016
45

Valla lg bildiğiniz gibi elektronik ev aletleri üreten dev güney koreli şirket...ürettiği elektronik ürünlerden biride klima...midea,mitsubishi elektrik,daikın ise sadece klima üretiyor,yani zaten tek işleri,uzmanlık alanları klima...ben şahsen bi ürün alacaksam işi sadece o ürünü üretmek olan bi markayı seçerdim ama bu demek değil ki lg kaliteli klima yapamaz...2 tane yaptı bana göre ki çok tutuldu...birisi lg prestige hem az yakması hemde ısıtma ve soğutma performansıyla sınıfı tam not alarak geçti gibi görünüyor...zaten bi klimadan ne beklerki başka bi insan...soğusun ısıtsın az yaksın...diğerinde bu sirius smart modeli olacak gibi...zaten lg klimanın dengi mitsubishi,daikın değildir bencede...onun rekabet edeceği klima markaları midea,haier,samsung gibi markalardır

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

spartacus07' Alıntı:
Valla lg bildiğiniz gibi elektronik ev aletleri üreten dev güney koreli şirket...ürettiği elektronik ürünlerden biride klima...midea,mitsubishi elektrik,daikın ise sadece klima üretiyor,yani zaten tek işleri,uzmanlık alanları klima...ben şahsen bi ürün alacaksam işi sadece o ürünü üretmek olan bi markayı seçerdim ama bu demek değil ki lg kaliteli klima yapamaz...2 tane yaptı bana göre ki çok tutuldu...birisi lg prestige hem az yakması hemde ısıtma ve soğutma performansıyla sınıfı tam not alarak geçti gibi görünüyor...zaten bi klimadan ne beklerki başka bi insan...soğusun ısıtsın az yaksın...diğerinde bu sirius smart modeli olacak gibi...zaten lg klimanın dengi mitsubishi,daikın değildir bencede...onun rekabet edeceği klima markaları midea,haier,samsung gibi markalardır

alsanıza lg prestige hala var piyasada.

madem kaliteli cihaz yapacağına inanıyorsunuz lg nin. servisini geçiniz bir kere düzgün kurulum yapıldımı servsi teşkilatı iyiymiş kötüymüş boşverin...

çünkü kaliteli cihaz arıza yapmaz.

siz boşverin dhde konuşan çürükçüleri yok 6 yıl 7 yıl garanti olsunmuşta neden büyük firmalar bu garantiyi vermezmiş. adam işine geldiği gibi üfürüyor bir tane puşt daikinci yüzne vurdu bunu yazısını sildi.

J2GY8J.png

ama aynı dakinci me ye çamur atınca uyduruk fotolarla ki o fotolara zamanına mbirol bile itiraz etmişti. ama malum uzun garantici çürükçü yönetici o yazıyı silmedi amaç orada boru öttürmek. ve o esnada me ve midea öneren ghostkilleri elimine etmekti.

sizde güveniyorsanız lg nin kalite klimayapacağınıa buyrun alın.

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

spartacus07' Alıntı:

lg prestige hala var piyasada alabilirsiniz.

madem kaliteli cihaz yapacağına inanıyorsunuz lg nin. servis bir kere düzgün kurulum yaptımı servis teşkilatı iyiymiş kötüymüş boşverin... 

çünkü kaliteli cihaz arıza yapmaz.

ayrıca ısısan malının ardında durur. bosch gruba bağlı olsada oranın ahlakı bosch gibi değildir. orada işim görülmedi vs şeklinde konuşanlan kahvehane ağzıyla saldıran firmayı satın aldığını sanan kişiler bu tür kişilerede kimse yardımcı olmaz. bakmayın benim ağzımın kötü laf ettiğine bazı beyinsizlerer verip veriştirmem başka mesele. şahsen bende hiç bir zaman bu tarzı benimsemem firmalara karşı.

esas korkulması gereken lg distribütör dür aynı samsung gibi.

S Çevrimdışı

spartacus07

Yeni Üye
11 Tem 2016
45

Prestige düşündüm ama iç dış her yeri alüminyum dediler ondan içime sinmedi...distribütör nasıldır bilmiyorum onun için olumlu ya da olumsuz bi yorum yapamam
Kafamda 3 model var şu an ve kesinlikle bu 3 modelden birinde karar kılcam...

Midea mission 12 lik
Midea Quasis 12lik
LG sirius smart 12lik

1. 2500
2.2800-3000 arası değişiyor
3.o da 2800 - 2900 bandında

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt