Korona Tedbirlerine uyan Varmı?

eketen Çevrimdışı

eketen 

VIP
26 Haz 2020
1,235
ölenler, olayı ciddiye almayanlar olacaksa, sevinirim bile ama kurunun yanında yaş da yanıyor maalesef.

Aynen öyle olacak. Biri çıkar virüs basit bir grip virüsü der, diğeri çıkar trafik kazasından kaç kişi gidiyor der. Siz gerizekalı mısınız diye sorsan üstüne sen suçlu olursun. Sağlık Bakanı nın yüzündeki ifade çok şey söylemek isterken susan insan ifadesi. Adam yırtınıyor salgın aynı salgın, virüs aynı virüs, etkisi azalmadı tehlike aynen devam ediyor dikkatli olun, tedbiri elden bırakmayın, mecbur olmayan çıkmasın diye hiçbir bilgisi olmayanlardan ne cin fikirler dökülüyor. Geçen gün prof un biri çıkmış artık virüsü tanıyoruz, çocukta ateş, öksürük, boğaz ağrısı olasıya en yakın sağlık kuruluşuna müracaat edeceğiz diyor. Dalga geçer gibi. O saatten sonra eksik olma. Hem ya değilse, ya mevsim gribi ise, olsun git virüsü kap. Senin, ananın, babanın ne önemi var. Devletin sırtında yüksün, defol git misali.

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
enfekte olanın oksijen açlığı ile ilgili bir yazı okumuştum. halen o korkum çok canlı. ciğerlere basılan oksijen vb. kendi ciğer sıvında azar azar boğulmak. neyse yazarken bile kötü oldum. aman dikkati elden bırakmayın.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,211
valla bizim burda artık Corona filan hikaye yaw,her akşam Lara sahil bandında yürüyorum ve özellikle
"Mekanlar" hem ciddi kalabalık hemde gereken min.önlemler bile yok dense aynen yeridir!

bazı ülkeler de ciddi patladı ve bu ülkeler de ayrı ayrı Kıtalar da örneğin Rusya,Hindistan ve Brezilya pik yaptılar yaw
bizde ki son durum bana pek inandırıcı gelmiyor verilerin doğruluğu hk.!!!

İşler bitti battı çok kötü oldu v.s doğru ama devamına kimse net bir şey diyemiyor!
Bakan bey zaten gerçekte "bakamıyan bey" olarak orada bulunuyor!(Reis bakıyor bu işlere)

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Vestel efendi vakaları gizleyip açıklama yapan iş yeri hekimini gizli bilgileri ifşa etmekten işten kovmuş

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,211
Böule olaylar çok oluyor bu memleket de,artık bu işin de adam gibi sağlıklı verileri bu halka verilemiyor maalesef!

Benim de ve Hanımun da bu sene içinde defalarca Akdeniz Üni.Hastesine gitmiştik,bugün de randevum vardı ama kabul etmediler!
bir sıkıntınız yoksa kesin gelmeyin dediler!

x şehir de vaka az yok y şehirde bilmem kaç tane v.s v.s bunlar hikaye yaw
son 3 aylık gerçek diye gösterilen verilerin hemen hepsi yalan dır!

bir de şu yapılıyor adam bir şekilde gitmiş öte tarafa Corona dan;ama kişi bundan gitmedi de şundan gitmiştir diye
yine yalan verilerle durumu idare ediyorlar

Not;Antalya için LARA en riskli bölge denildi geçenler de! ciddi patlamış güyya,bu da ne kadar doğru bilemem orasını
ancak şu oldu,hergün yürüdüğüm sahil bandındaki mekanlar son 1 haftadır çok ciddi müşteri düşüşleri yaşıyorlar...
bu olay açıklandı ve mekanlar ciddi boşaldı!

böyle giderse ve havalar da 2 ay sonra kışa girdimi acaba neler bekliyor insanları

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri