korax astra dönüşüm

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,614
59
Bu arkadaşımız daha önce bu forumda yakın zamanda zaten yazılımı istemiş ama alamamışmı yoksa ne olmuş bilmiyorum 2 adet yazılım verilmiş kimisi yazılımlarda ekran açılmadı diye yazmışlar muhtemelen yazılımı aldı ancak kanallar olmadığı için sihah ekran olarak görüyorlar yada kumandayı çalıştırmıyor denemeden bilemeyiz buraya bırakıyorum yazılımları yinede bir başka yerde,de bakacağım

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,614
59
Mamak06,dan alıntıdır
ASTRA-MEGA HD yeni yazılım'ı USB GÜNCELLEME kısmından yüklerken kesinlikle " GÜNCELLEME MODU: TÜM KODLARA" getirip yazılımı yüklemeliyiz, aksi takdirde cihaz çöker. Free TV ve Youtube sorunu bu yazılımla düzelmiştir. Anlayışınız için teşekkürler. Saygılar

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,614
59
Korax Uydu alıcıların tüm yazılımları kendi sitesinden

Uydu Alıcıları​

Moderatör tarafında düzenlendi:
H Çevrimdışı

HİTALELK

Yeni Üye
22 Tem 2019
7
52
sunplus astra plus hd yazılımı bir zahmet varsa

Mamak06,dan alıntıdır
ASTRA-MEGA HD yeni yazılım'ı USB GÜNCELLEME kısmından yüklerken kesinlikle " GÜNCELLEME MODU: TÜM KODLARA" getirip yazılımı yüklemeliyiz, aksi takdirde cihaz çöker. Free TV ve Youtube sorunu bu yazılımla düzelmiştir. Anlayışınız için teşekkürler. Saygılar
bu yazılımları attım cihaz açıldı yalnız kumanda göz stabil çalışmıyor ve tuner voltajlarıda çıkış vermiyor

Bu arkadaşımız daha önce bu forumda yakın zamanda zaten yazılımı istemiş ama alamamışmı yoksa ne olmuş bilmiyorum 2 adet yazılım verilmiş kimisi yazılımlarda ekran açılmadı diye yazmışlar muhtemelen yazılımı aldı ancak kanallar olmadığı için sihah ekran olarak görüyorlar yada kumandayı çalıştırmıyor denemeden bilemeyiz buraya bırakıyorum yazılımları yinede bir başka yerde,de bakacağım

evet ustam bu yazılımları kullandım. bu yazılımlar sunplus astranın mavi renkli cihazların anladığım kadarıyla bendeki cihaz.siyah renkli aynı isimle kendi yazılımı logoda kalıyor.bu yazılımlada tuner entegre voltajları çıkmıyor ve kumanda çalışmıyor. göz rakamlarıda yarısı yanıyor stabil değil.

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
622
C Çevrimdışı

commander42

Yeni Üye
12 Kas 2023
1
44
arakaşlar iyi günler bu yazılımları hangi program ile atacam yazrdımcı olursanız sevinirim. rs232 ve dönusturucu var.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri