G Çevrimdışı

gkhn2

Yeni Üye
11 Ağu 2023
17
35
ben burdaki tavsiyeler dogrutusunda bugun lg dualcool plus 24 btu aldım bayiden fiyat olarak 25bin tl 18 btu ise sasırtıcıydı aralarında wifi olmayan modelde 3bintl fark vardı

F Çevrimdışı

fatya

Yeni Üye
5 Ağu 2023
7
40
ben burdaki tavsiyeler dogrutusunda bugun lg dualcool plus 24 btu aldım bayiden fiyat olarak 25bin tl 18 btu ise sasırtıcıydı aralarında wifi olmayan modelde 3bintl fark vardı
LG de ek garanti var mı yoksa sadece Arçelik markasina mi mahsus klima ek garanti

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,868
35

İlk ve son klimamiz 20 yıldır bizimle 😊, varsa yine uzun yillar bize eşlik edecek bir ürün olsun istiyoruz.
Malum her geçen gün kalite düşüyor.
Demirdöküm coolline 12000 BTU vardı , ısıtması başta iyi olsa da , sonraki yıllarda yetersiz kaldı.
İyi makina istiyorsanız bütçenizi biraz daha zorlamanız gerekecek

linkteki kampanya bir gözatın

F Çevrimdışı

fatya

Yeni Üye
5 Ağu 2023
7
40
bayiye sordum bunu bugun varmıs 3sene uzatma garantisi için 4000tl dediler
Ek garanti bayağı pahalı, herşey gibi... Hayırlı uğurlu olsun... Aslında ben 18000 BTU midea all Easy Pro sipariş verdim, Temmuz ayında , stokta yokmuş, beklemekten de yoruldum.Servis durumunu düşününce farklı markalar daha uygun olacak sanki.Hafta içinde bayi fiyat araştırması yaparım ,bazen bayiler daha uygun oluyor.İsitma için de kullacagim için midea düşünmüştüm.Simdi en başa döndük.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
mrb ustad bugun bana bayideki satıs temsilcisi ek garanti verdiklerini söyledi hatta sistemden bakıyorum diyip cevap verdi.yanlışmı söyledi acaba
Belki öyle bir uygulama başlatmış olabilirler. Detaylı bilgi için ek garanti koşullarını içeren bir belge istemeniz mümkün müdür? Biz de bilgilerimizi güncellemiş oluruz.

G Çevrimdışı

gkhn2

Yeni Üye
11 Ağu 2023
17
35
Belki öyle bir uygulama başlatmış olabilirler. Detaylı bilgi için ek garanti koşullarını içeren bir belge istemeniz mümkün müdür? Biz de bilgilerimizi güncellemiş oluruz.
ugradıgımda tekrar sorarım tabikide özelijkle sormustum belki satıs temsilci sota hocanın dedigi karıstırmıs olobilir ama bayi isimi verebilirim herkez arayabilir

Geri
Üst Alt