slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Üstadlar son hali bu eksik eşyaları da çizdim. Daha iyi anlaşılır böylece.

Sota Sota slowfood slowfood

Ev-Plani-Son.png

Hocam ben sadece Soğutma modunu kallanacam klimanın. Kışın Doğalgaz var zaten. Isıtmada kullanmayacam. Soğuk modda Flapları aşağı indirdiğimde hava sirkilasyonu olur mu?

Sota Sota
slowfood slowfood
Bence çok yeterli olmayacak. Ama bu benim şahsi fikrim. Sota Sota Başkan' ın da görüşünü almak sağlıklı olur.

E Çevrimdışı

emurat

Aktif Üye
2 Mar 2021
168
41
Üstadlar birde benim anlamadığım Böyle Klima aparatları var. Kullananlarda çok memnunlar. Yorumlarda gayet iyi.

Benim 2 metre az geliyorda bunların Klimayla araları direk 10cm falan. Bunlarda nasıl hava çarpıp geri sensöre gitmiyor bir türlü anlamıyorum. Gözden kaçırdığım ne?

K2937c52d8bb3840c6.jpg

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Üstadlar birde benim anlamadığım Böyle Klima aparatları var. Kullananlarda çok memnunlar. Yorumlarda gayet iyi.

Benim 2 metre az geliyorda bunların Klimayla araları direk 10cm falan. Bunlarda nasıl hava çarpıp geri sensöre gitmiyor bir türlü anlamıyorum. Gözden kaçırdığım ne?

K2937c52d8bb3840c6.jpg

Ben ilk defa gördüm. Açıkçası burada sormak isterim. Yorumu yapan kim? Hangi teknik verilere göre yapıyor? Sadece görsel üzerinden ampirik bir bilgiyle konuşacak olursam klima kendi kendine takılıyor burada. (Bunlar tamamen kendi yorumlarım. Bireysel olarak bana hediye etseler klimanın önüne böyle bir aparat takmam.)

E Çevrimdışı

emurat

Aktif Üye
2 Mar 2021
168
41
Ben ilk defa gördüm. Açıkçası burada sormak isterim. Yorumu yapan kim? Hangi teknik verilere göre yapıyor? Sadece görsel üzerinden ampirik bir bilgiyle konuşacak olursam klima kendi kendine takılıyor burada. (Bunlar tamamen kendi yorumlarım. Bireysel olarak bana hediye etseler klimanın önüne böyle bir aparat takmam.)
Hocam attığım linkteki yorumları kastettim. Bayağı yorum yapan kullanan var çoğu memnun. Sende linke bakarsan görürsün.

H Çevrimdışı

Hüseyin8

Yeni Üye
15 Eki 2021
1
31
Merhaba, buradaki yorumlardan faydalanarak lg dualcool plus 12000 klima aldım Vatan'dan. 8 günde geldi bana. Şimdi LG'yi arayıp kurulum için randevu oluşturdum ama servis 3 Ağustosta gelebiliriz diyor. LG de cok yoğunuz yapabileceğimiz bir şey yok diyor. Sizce normal mi bu ve ne yapabilirim? İstanbul Merdivenköy'de oturuyorum. Yanıyor ev :)

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
türk insanı yazın en sıcak zamanında klima alıyor büyük yanlış burda. şuan klima almak için en kötü zaman iş yoğunluğundan gelmiyorlar veye gelselerde yalap şaplak yapıp kaçıyorlar.vakum bile yapmıyorlar.klimacı arkadaş var oğlunun dükkanından çıkmazdı sıcaklar bastırdığından beri görmüyorum oğluna sordum gece yarısına kadar çalışıyormuş bu gidişle 3 evi alacak.

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

emurat

Aktif Üye
2 Mar 2021
168
41
Aslına bakarsan çok ucuz bir plastik parçayı gayet pahalıya millete satıyorlar ama Yorum sayısına ve içeriklerine bakarsan alanların çoğu da memnun.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,875
Üstadlar son hali bu eksik eşyaları da çizdim. Daha iyi anlaşılır böylece.

Ev-Plani-Son.png

Hocam ben sadece Soğutma modunu kallanacam klimanın. Kışın Doğalgaz var zaten. Isıtmada kullanmayacam. Soğuk modda Flapları aşağı indirdiğimde hava sirkilasyonu olur mu?

Sota Sota
slowfood slowfood
Kusura bakmayın 2 gündür böbrek ağrısıyla uğraşıyorum.

Holü doğrudan görmediği için ister istemez etkisi kırılacaktır.

Benzer durumda benim salonda ki klima kapıya çapraz kalıyor.
Salon soğuk hol eh diğer odalar vasat.
Fakat yatak odasında makina direk hole bakıyor.
Yatak odasındakini tek başına açsam dahi evin genelini soğutabiliyor ama acı olarak ters olan (sizin ki gibi) istenilen soğuma olmuyor.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,875
Sota Sota başkan klimalardaki iyonizer özelliği hakkında ne düşünüyorsun?
Bendeki Samsung, Annemdeki Sirius Iyonizer mevcut. Aktif edildiğinde bir farklılık hissetmedim.

Kulakları çınlasın 9köy'ün forumda iyonizerle ilgilii mesajları olacaktı.
Aktif edildiğinde çamaşır suyu kokusu (Ozon) geldiğini söylerdi.

Geri
Üst Alt