F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
761
satın almadan önce servisle görüşün oturduğunuz bölgeye hizmet veriyorlar mı öğrenin.
Kış aylarında dış ortam ısısı kaça kadar düşüyor.?
Soba ısısına alışmış birisi klimanın verdiği ısıyı beğenecek mi.?
Hizmet veririz dediler.
Klima bana yeter dedi.
Dış ortam ısısı İzmirden 5 derece fark ediyormuş.
Şimdi tam nokta atışı ne alalım.

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
761
Bu fiyatlar civarı alınabilecek en iyiyi yazarsanız hemen sipariş vereceğiz.

P Çevrimdışı

PoineMaia

Aktif Üye
5 Mar 2024
67
44
Arkadaş ne yazık ki İnternetten alacağım diyor.
Ne gibi zararı olur acaba?
Ben Midea için internetten almayın demiştim. Fujitsu alacaksanız sakınca yok internetten almanızda.

Arkadaşım birde şu iki klimayı sordu.

İki klimada aynı klima birisi 28200 den koymuş birisi uyanıklık yapmış fiyatı yüksek yazmış. Koduna bakın ASYG12KPCE ikiside aynı klima.
Fujitsu klimayı sorarsanızda ben ASYG12KPCE almıştım tekrar iade ettim 21.5 M2 alanda soğutmasını beğenmedik birde algoritma sorunu fark ettim o sebepten iadesini aldılar.

Bu fiyatlar civarı alınabilecek en iyiyi yazarsanız hemen sipariş vereceğiz.
Dışarıdayım az sonra eve geçicem bana fiyat aralığınızı belirtirseniz size öneri yapabilirim.

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
761
Ben Midea için internetten almayın demiştim. Fujitsu alacaksanız sakınca yok internetten almanızda.

İki klimada aynı klima birisi 28200 den koymuş birisi uyanıklık yapmış fiyatı yüksek yazmış. Koduna bakın ASYG12KPCE ikiside aynı klima.
Fujitsu klimayı sorarsanızda ben ASYG12KPCE almıştım tekrar iade ettim 21.5 M2 alanda soğutmasını beğenmedik birde algoritma sorunu fark ettim o sebepten iadesini aldılar.

Dışarıdayım az sonra eve geçicem bana fiyat aralığınızı belirtirseniz size öneri yapabilirim.
Bütçe 35.000 TL.
Midea İnternetten neden alınmaz?
Bu fiyata sorunsuz klima hangisi ise onu alacağız teyzeye.
Servis sık sık köye gitmez.
Bir kere kurulum yapıldımı sorunsuz çalışmalı.

P Çevrimdışı

PoineMaia

Aktif Üye
5 Mar 2024
67
44
Bütçe 35.000 TL.
Midea sadece resmi internet sitesinden alınır ondada stok yok diğer sitelerden alırsanız kurulumda sıkıntı yaşarsınız kuvvetle muhtemel.
midea73727721dc9bcbda.jpg

Bütçe 35.000 TL.
Servis konusunda sıkıntı yoksa E.C.A Ecootech Klima ısıtma konusunda çok başarılı bir klimadır.

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
761
Midea sadece resmi internet sitesinden alınır ondada stok yok diğer sitelerden alırsanız kurulumda sıkıntı yaşarsınız kuvvetle muhtemel.
midea73727721dc9bcbda.jpg

Servis konusunda sıkıntı yoksa E.C.A Ecootech Klima ısıtma konusunda çok başarılı bir klimadır.
Bu klimanın üreticisi kimdir bilginiz var mı?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
19,102
Hizmet veririz dediler.
Klima bana yeter dedi.
Dış ortam ısısı İzmirden 5 derece fark ediyormuş.
Şimdi tam nokta atışı ne alalım.
dış ortam sıfırın altına düşse de 12lik işini görür. Servis olarak ECA söyle dursun Midea bile tereddütlerim var.
iki cihazdan birisi alınacaksa kesinlikle midea :ok

ECA yanılmıyorsam Haier üretimiydi.

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
761
Bu klimayı alıyoruz.
Köy olduğu için biraz zahmetli olacak.
Ama işin ilginç yanı klima fiyatı.
27.000 TL 6 taksit diyende var.
34.000 5 taksit diyende.

S Çevrimdışı

safeline

Yeni Üye
8 Şub 2019
11
48
Arkadaşlar hayırlı akşamlar
Bugün işyerime klima taktırdım. Klimanın dış ünitesi iç ünitenin yukarısında olacak şekilde yaklaşık 1.5 metre yukarıda asma tavana yani dışarıya montaj yapıldı. Komşumun düşüncesi dış ünite yukarıda olursa çok elektrik sarfiyatı olur diyor. Forumdan bilgisi olan varmı böyle bir şey olabilir mi. Teşekkürler şimdiden.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
19,102
Arkadaşlar hayırlı akşamlar
Bugün işyerime klima taktırdım. Klimanın dış ünitesi iç ünitenin yukarısında olacak şekilde yaklaşık 1.5 metre yukarıda asma tavana yani dışarıya montaj yapıldı. Komşumun düşüncesi dış ünite yukarıda olursa çok elektrik sarfiyatı olur diyor. Forumdan bilgisi olan varmı böyle bir şey olabilir mi. Teşekkürler şimdiden.
Klimaların randımanlı şekilde çalışabileceği belirli kot-mesafe sınırları vardır. -52 derecede kaynayan bir gazı 1.5mt yukarı basabilmek için harcanan enerjinin çok komik olacağını düşünüyorum.

S Çevrimdışı

safeline

Yeni Üye
8 Şub 2019
11
48
Klimaların randımanlı şekilde çalışabileceği belirli kot-mesafe sınırları vardır. -52 derecede kaynayan bir gazı 1.5mt yukarı basabilmek için harcanan enerjinin çok komik olacağını düşünüyorum.
Cevabınız için çok teşekkür ederim. Bana da çok mantıklı gelmemişti ama gene de içime bir kurt düşmüştü

Geri
Üst Alt