P Çevrimdışı

PoineMaia

Yeni Üye
5 Mar 2024
30
44
Servisi aradım. Onlar montajda ölçüm yapıyorlarmış. Vakuma gerek olup olmadığına karar veriyorlarmış. Fabrika çıkışlı ambalajında geldiğinden genelde ölçüm cihazından okey çıkıyormuş. Vakumda o nedenle yapmıyorlarmış. Soğutmada sorun yoksa gerek yok falan dedi sonra. Bende dedim bu zaten ilerleyen zamanda problem yaratabilen bir sorun. İşte servis kaydı açalım baksınlar falan dedi.

Valla abi benimde boşluğuma geldi, adam fabrikada yapılıyor falan deyince tamam demiştim. Ciddi bir konu olduğunu bilmiyordum.
Servisi filan alma evine direk THH başvurunu yap motorun değiştirlimesini istediğine dair.

S Çevrimdışı

sorunadam 

Aktif Üye
1 May 2023
75
42
Kampanyadan 1 adet 9000btu, bir adet de 12000btu Kaira aldım. Bugün kuruldu. İzlenimlerimi yazarım. Çatı odalara kuruldu.
İlk izlenimler. Wi-Fi ile evin ağına bağladım. Telefondan açıp kapatıyorum. Senaryo girebiliyorum. Ancak klimalar çok güçlü. Klima açık yatamıyoruz. 24 derecede en düşük fan hızında 1 saatte odayı ciddi derecede soğuk yapıyor. Kapatıp öyle yatıyoruz. Ama çok güzel bir konfor. Özellikle Wi-Fi işi çok kullanışlı.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
17,560
İlk izlenimler. Wi-Fi ile evin ağına bağladım. Telefondan açıp kapatıyorum. Senaryo girebiliyorum. Ancak klimalar çok güçlü. Klima açık yatamıyoruz. 24 derecede en düşük fan hızında 1 saatte odayı ciddi derecede soğuk yapıyor. Kapatıp öyle yatıyoruz. Ama çok güzel bir konfor. Özellikle Wi-Fi işi çok kullanışlı.
hayırlı olsun güle güle kullanın. 24 derece uyku için oldukça düşük ısı 25-26 dereceyi deneyin.

N Çevrimdışı

naftalin34 

Aktif Üye
7 Şub 2018
213
52
eveb8c562eb9293926.jpg

iyi akşamlar herkese.. Sota Sota üstadım kaç btu luk bir klima bütün evi soğutur acaba...kilima taralı alana takılacak..yalıtım çok iyi..istanbulda kuzey tarafta ev..LG mi tavsiye edersiniz?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
17,560
eveb8c562eb9293926.jpg

iyi akşamlar herkese.. Sota Sota üstadım kaç btu luk bir klima bütün evi soğutur acaba...kilima taralı alana takılacak..yalıtım çok iyi..istanbulda kuzey tarafta ev..LG mi tavsiye edersiniz?
Merhaba mümkünse taralı alanın diğer yanı antreyi doğrudan görecek şekilde montaj yaptır. Tüm kapılar sürekli açık kalacaksa 24lük daha rahat çalışır.
LG şart değil fakat diğer markalarla araların cuzzi fark varsa tabiki LG

N Çevrimdışı

naftalin34 

Aktif Üye
7 Şub 2018
213
52
Sota Sota hocam diğer taraf pencere .tek yer orası..zaten müteahhit özellikle orayı klima için ayırmış..elektrik felan çekmiş..24 lük bir klima yeter sanırım..tesekkür ederim üstadım

bu klima iyimidir üstadım

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
17,560
Sota Sota hocam diğer taraf pencere .tek yer orası..zaten müteahhit özellikle orayı klima için ayırmış..elektrik felan çekmiş..24 lük bir klima yeter sanırım..tesekkür ederim üstadım

bu klima iyimidir üstadım
Bence bu modeli düşünme Midea üretimleri, Baymak, Arçelik, LG modellerine gözat.

juxbox Çevrimdışı

juxbox 

Aktif Üye
9 Tem 2018
158
42
Sota Sota ustad kolay gelsin tavsiyelerin ve engin bilgilerin için öncelikle çok teşekkür ederim.

salonum için 18 btu klima almayı düşünüyorum yorumlarına baktığımda lg tavsiyesinde daha çok bulunmuşsun

30 bin - 40 bin bandında bana bir marka önerirmisin acaba.

Geri
Üst Alt