Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,653
Sota Sota hocam sizin fikrinizi almak istiyorum.
Bugün altus klimayı kurmaya geldiler fakat apartmanda hazır tesisat var ve kaynak yapılması gerekiyor dendi ve aletleri yok.
Asıl garip olan hijyenden eksik ne maske ne galoş olan taşeron firma yollamışlar. Gittiler sabah geleceğiz diye falat arçeliği aradım arçelik teknik servis elemanı istediğimi ve bu durumu anlattım dönüş yapılacak denildi.

Taşeron firma koca arçelik nasıl yollar?
İkincisi bakır boru değil ellerinde geldiler bakır boru yok dediler güldüler falan nasıl yani?
Sizce ne yapmalyım?
Adem Helvacı Adem Helvacı
Yoğun dönemlerde coğu servis taşerona iş verir. (Bunun Firma-Servis protokolünde yeri var mı bilmiyorum) bu kısmı Adem Helvacı Adem Helvacı biliyorsa cevaplasın.

kaynak neden yapacaklar mış ? çap fark mı var yoksa boru mu kısa.

W Çevrimdışı

winpeace 

Aktif Üye
7 Kas 2019
83
44
Yoğun dönemlerde coğu servis taşerona iş verir. (Bunun Firma-Servis protokolünde yeri var mı bilmiyorum) bu kısmı Adem Helvacı Adem Helvacı biliyorsa cevaplasın.

kaynak neden yapacaklar mış ? çap fark mı var yoksa boru mu kısa.
boru kısa.
Taşeron gelebilir ama koca Arçelik maske,galoş kurumsal tshirt verebilir.
Kurumsallığı bıraksınlar o zaman herkese kendi mahallesindeki klima tamircileri gelsin.
Çoraplarla eve dalmak nedir üstelik hijyen sıfır.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,653
boru kısa.
Taşeron gelebilir ama koca Arçelik maske,galoş kurumsal tshirt verebilir.
Kurumsallığı bıraksınlar o zaman herkese kendi mahallesindeki klima tamircileri gelsin.
Çoraplarla eve dalmak nedir üstelik hijyen sıfır.
parantez icerisinde bunu belirtmek istemiştim.
Arçelik'in bundan haberi var mı.!

olağanüstü dönemden geçtigimiz şu günlerde yaptıkları kabul edilemez.
eldiven,bone,galoş,maske şart.

W Çevrimdışı

winpeace 

Aktif Üye
7 Kas 2019
83
44

Adana genel müdürlüğünün numarasını bulsam. Bakalım yarın ola hayrola servis dönecekmi? nasıl dönecek!

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21

Bizim televizyon için yine çağırdık servisi eldiven galoş maske tam takım geldiler baktılar tv yi alıp götürdüler.

T Çevrimdışı

topraksarac

Yeni Üye
28 Haz 2018
11
45
Merhabalar,
12000btu klima almayı düşünüyorum.
Arçelik Ekolojik 12205 12000 BTU
TRONİC TRK12INVDMB
Vestel Flora 12000btu (eski seri)
Airfel LTXN35U 12.000 BTU 3.200tl civarı klimalar. Sota Sota Hocam sizin tavsiyeniz hangisi olurdu ? bu fiyatlara ne önerirsiniz ? yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,653
Merhabalar,
12000btu klima almayı düşünüyorum.
Arçelik Ekolojik 12205 12000 BTU
TRONİC TRK12INVDMB
Vestel Flora 12000btu (eski seri)
Airfel LTXN35U 12.000 BTU 3.200tl civarı klimalar. Sota Sota Hocam sizin tavsiyeniz hangisi olurdu ? bu fiyatlara ne önerirsiniz ? yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Hepside giriş sınıfı 3 asağı 5 yukarı verimlilik olarak birbirlerine yakınlar Arçelik Ekoloojik 1 tık daha önce.

Ekolojik,Flora(eski),Airfel serileri genel memnuniyet yüksek.

Tronic,Flora,Airfel R410 gazlı
Ekolojik R32

Arçelik,Vestel boru montaj kiti alüminyumdur. Airfelde kafalarına göre takılıyorlar. Bakırda taktıkları oluyor, alüminyumda.

T Çevrimdışı

topraksarac

Yeni Üye
28 Haz 2018
11
45
Bilgilendirme için çok teşekkürler. iyi günler
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hepside giriş sınıfı 3 asağı 5 yukarı verimlilik olarak birbirlerine yakınlar Arçelik Ekoloojik 1 tık daha önce.

Ekolojik,Flora(eski),Airfel serileri genel memnuniyet yüksek.

Tronic,Flora,Airfel R410 gazlı
Ekolojik R32

Arçelik,Vestel boru montaj kiti alüminyumdur. Airfelde kafalarına göre takılıyorlar. Bakırda taktıkları oluyor, alüminyumda.

son bir bilgi daha rica etsem, Beko Ekolojik 31225 A++ 12000 BTU ve Arçelik Ekolojik 12325 A++ 12000 BTU aynı ürün mü?

Son düzenleme:
D Çevrimdışı

dodoo

Aktif Üye
17 Haz 2019
52
32
Selamlar,

Geçen sene klimayı seçelim derken yaz bitti erteledik, bu sene de güzel zam yemişler. :)

Ben sizlerden doğu cephesi - arakat - 25 m2 salon için bir klima tavsiyesi rica edeceğim. Bütçe 4 bin, eğer farka değecekse 5 e kadar çıkabilirim.

Fotoğrafta salonun konumunu anlatmaya çalıştım, çok bir dezavantaj katar mı bilemiyorum ama, oturma alanına bakacak şekilde konumlandırmak pek mümkün gözükmüyor klimayı, bir çaresi var mıdır bilmiyorum.

Bir de, klima için elektrik hattı yok bina eski olduğu için, bu işlem için dikkat etmemiz gereken bir püf noktası var mıdır acaba?

T Çevrimdışı

topraksarac

Yeni Üye
28 Haz 2018
11
45
Bilgilendirme için çok teşekkürler. iyi günler
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

son bir bilgi daha rica etsem, Beko Ekolojik 31225 A++ 12000 BTU ve Arçelik Ekolojik 12325 A++ 12000 BTU aynı ürün mü?
Sota Sota Hocam değerli tavsiyelerinizle Beko Ekolojik 31225 A++ 12000 BTU modelinde karar kıldım. 3.149 TL/8 taksit (YKB WORLD) 94,47TL Chippin ve 250TL Beko Puan (Beko mağazalarında kullanmak üzere) ile klimayı aşağıdaki siteden aldım.

Chippin ve Beko World Puan Hakkında açıklama :

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,653
Sota Sota Hocam değerli tavsiyelerinizle Beko Ekolojik 31225 A++ 12000 BTU modelinde karar kıldım. 3.149 TL/8 taksit (YKB WORLD) 94,47TL Chippin ve 250TL Beko Puan (Beko mağazalarında kullanmak üzere) ile klimayı aşağıdaki siteden aldım.

Chippin ve Beko World Puan Hakkında açıklama :
Hayırlı olsun güle güle kullanın. kullanım tecrübelerinizi bekliyoruz.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,653
Selamlar,

Geçen sene klimayı seçelim derken yaz bitti erteledik, bu sene de güzel zam yemişler. :)

Ben sizlerden doğu cephesi - arakat - 25 m2 salon için bir klima tavsiyesi rica edeceğim. Bütçe 4 bin, eğer farka değecekse 5 e kadar çıkabilirim.

Fotoğrafta salonun konumunu anlatmaya çalıştım, çok bir dezavantaj katar mı bilemiyorum ama, oturma alanına bakacak şekilde konumlandırmak pek mümkün gözükmüyor klimayı, bir çaresi var mıdır bilmiyorum.

Bir de, klima için elektrik hattı yok bina eski olduğu için, bu işlem için dikkat etmemiz gereken bir püf noktası var mıdır acaba?

Merhaba hangi sehirdi.

A Çevrimdışı

ali222

Yeni Üye
21 Eki 2019
12
49
Klima almayı erteledikce fiyatlar surekli uçuyor. 18000 btu altus alınır mı? Yazlıkta 1-1.5 ay kullanılacak. Isıtmada pek kullanılmayacak. Altus un borular bakır mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt