Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E Çevrimdışı

emin616 

Aktif Üye
6 Nis 2017
289

Sota' Alıntı:
Universal Wifi Derken
Pc Kullandığımız Usb Wifi Bahsetmiyorsun
Heralde...

Panasoniclerin bi orijinal Wifi kit var birde çoğu klimaya uyumlu ünüversal wifi kitler var. işte bu her klimaya uyan wifi kitmiş. Fiyat olarak Özellikle pasanonic arattırdım wifini fiyatı için ellerinde şu an yokmuş.

Panasonic orijinal olanda sanırım Watmetre var. Anlık tüketim değerlerini gösteriyor.

E Çevrimdışı

emin616 

Aktif Üye
6 Nis 2017
289

riccardo' Alıntı:
Midea nin sesizligi nasıl yatak odası için uygun mudur?
benim oda 17 m2 9000 btu düşünüyorum.
Nisan klimadan 2200 tl ye aldığınız midea 12000 btu sanırım 2016 model miydi 2015 mi
9000 btu kaç tl ydi bilginiz varmı

nisan klimadan bende mission aldım bana 2016 model olduklarını söylediler muhtemeler seninkide öyledir. 9000 BTU inan hiç sormadım. En mantıklısı arayıp sormak. Ben neredeyse her gün ara oldum :yerlerde:  konuşurken emin bey mi diye soruyorlar o kadar kaynaştık şaka maka. Pazartesi aradığımda Mission sattıklarını söylediler maraş ya da antepe. Siz misiniz yoksa o?

R Çevrimdışı

riccardo

Yeni Üye
26 Nis 2017
5

emin616' Alıntı:
riccardo' Alıntı:
Midea nin sesizligi nasıl yatak odası için uygun mudur?
benim oda 17 m2 9000 btu düşünüyorum.
Nisan klimadan 2200 tl ye aldığınız midea 12000 btu sanırım 2016 model miydi 2015 mi
9000 btu kaç tl ydi bilginiz varmı

nisan klimadan bende mission aldım bana 2016 model olduklarını söylediler muhtemeler seninkide öyledir. 9000 BTU inan hiç sormadım. En mantıklısı arayıp sormak. Ben neredeyse her gün ara oldum :yerlerde:  konuşurken emin bey mi diye soruyorlar o kadar kaynaştık şaka maka. Pazartesi aradığımda Mission sattıklarını söylediler maraş ya da antepe. Siz misiniz yoksa o?

Yok ben henüz almadım. İzmir dışındanım bende telefonda fiyat veriyorlarmı pazarlık konusunda ? internet sitelerinde fiyat yüksek çünkü. Sessizlik konusunda sizde hem fikir misiniz sota usta ile sessiz mi mission.

E Çevrimdışı

emin616 

Aktif Üye
6 Nis 2017
289

riccardo' Alıntı:
emin616' Alıntı:

Yok ben henüz almadım. İzmir dışındanım bende telefonda fiyat veriyorlarmı pazarlık konusunda ? internet sitelerinde fiyat yüksek çünkü. Sessizlik konusunda sizde hem fikir misiniz sota usta ile sessiz mi mission.

fiyat veriyorlar ben fiyat alıp gittim. Ama ben alırken ellerinde 3 adet vardı. Birisini ben aldım sonra buraya aldığım yeri yazınca hemen 1 tane daha forumdan birisi sipariş etmiş antep ya da maraşa gönderdiklerini söylediler. Sanırım 2300e yollamışlardı.  Aradan geçen günlerde klima bitmiş olabilir. İmkanınız varsa panasonic ethereada bakabilirsiniz..

Bu arada benim klimam yarın sabah kurulumu yapılacak. İşlerimde doları ancak cumaya ertelettim.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,934

emin616' Alıntı:
Sota' Alıntı:
Universal Wifi Derken
Pc Kullandığımız Usb Wifi Bahsetmiyorsun
Heralde...

Panasoniclerin bi orijinal Wifi kit var birde çoğu klimaya uyumlu ünüversal wifi kitler var. işte bu her klimaya uyan wifi kitmiş. Fiyat olarak Özellikle pasanonic arattırdım wifini fiyatı için ellerinde şu an yokmuş.

Panasonic orijinal olanda sanırım Watmetre var. Anlık tüketim değerlerini gösteriyor.

Universal Kitler Klimayla Tumlesık Degıldır

Sız Uzaktan Universal Kıte Komut Verırsınız Kitte IR yani Klimanın Kumandası Gibi Davranarak Klımanıza Sınyal Gonderır

P Çevrimdışı

pertagos

Yeni Üye
27 Nis 2017
3

Merhaba Arkadaşlar,

Sohbetinizi gördüm aranıza katılıp bir soru sormak istedim.

Ben 12btu bir klima alacağım. Sizin önerilerinizi kendimce okudum 2000 TL altı bir ürün alacağım. Bulduklarım arasından bana yardımcı olur musunuz hangisi daha ideal? Yada başka öneriniz var mı?

*Uğur USMART PLUS 12 A
*VESSEN VTXN35A SEZ. İNVERTER A++ 12.000 BTU
*Rota Climate Rt12-Qtxb35U
*Midea Modern Star MSEW-12
*BOSCH LUPE DC INVERTER B1ZMA/I 12404
*YORK SİERRA DUVAR TİPİ ELHC12DL
*Hotpoint SPIW412LHP
*AİRFEL LTXN35U 12000 A

Bunları en azından 10 üzerinden puanlandırırsanız benim için çok makbule geçer

Ben asılda Vestel Nature Plus'u da beğendimde sizler önermeyince vazgeçtim.  :yerlerde:

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,934

Bosch , Ugur , Airfel

Midea Üretimi Klimalardır

Midea Servısı Buldugunuz Ilde Varsa Ilk Tercıhınız Mıdea Kendı Urunu Olsun

Servisi Yoksa Midea'nın Fason Uretımlerı Olan Bosch Ugur Aırfelden

Bırını Secebılırsınız...

E Çevrimdışı

erkut303

Aktif Üye
23 Kas 2016
300
54
Günaydın arkadaşlar

dfbeb3e1c07401ad8fc7b661b054d9fe.jpg

R Çevrimdışı

riccardo

Yeni Üye
26 Nis 2017
5

emin616' Alıntı:
riccardo' Alıntı:

fiyat veriyorlar ben fiyat alıp gittim. Ama ben alırken ellerinde 3 adet vardı. Birisini ben aldım sonra buraya aldığım yeri yazınca hemen 1 tane daha forumdan birisi sipariş etmiş antep ya da maraşa gönderdiklerini söylediler. Sanırım 2300e yollamışlardı.  Aradan geçen günlerde klima bitmiş olabilir. İmkanınız varsa panasonic ethereada bakabilirsiniz..

Bu arada benim klimam yarın sabah kurulumu yapılacak. İşlerimde doları ancak cumaya ertelettim.

Merhaba kuruldu mu yeni klimanız Etherea çok fark varmı sesizlik açısından midea ile arasında.

E Çevrimdışı

emin616 

Aktif Üye
6 Nis 2017
289

Dün öğlen montajı yapıldı. Ama pek deneme fırsatım olmadı işten dolayı ve havanın iyi olmasından. Bugünde sabah erkenden şehir dışına çıktım.

Dün çok kısa deneme fırsatım oldu sadece. İlk izlenimlerim soğutmasını beğendim. Açar açmaz çol beklemeden soğuk hava üfledi. Wifi özelliği çok güzel. Uzaktan kontrolü sevdim. Dışarıdayken odasın ısısını ve dış ortam ısısını görmek mümkün. Uzaktan çalıştırılması da güzel. Gerçi o özelliği denemedim ama çalışacaktır diye düşünüyorum.

Ha birde nisan klimadan alacaksan 2015 modelmiş. Dün yoğun bi günden sonra arayamadım. Kurulum olduktan sonra 2015 olduğunu gördüm. Bugün gerekli konuşmayı yapacağım nisan klimayla. 2016 model anlaştık gelen makine 2015 çıktı.

E Çevrimdışı

emin616 

Aktif Üye
6 Nis 2017
289

Panasonic kullanan komşuma etherayı sordum hiç memnun olmadığını söyledi. 2 defa anakartının yanmasından dolayı ethera almaktan vaZgeçtim. 3500 lira ver sorunlu cihaZ al. Artık şans mı bilmiyorum.  En sonLG Sİrius a bakmaya başladım. 2900 tlfiyat verdiler ona da 2017 seri.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,934

emin616' Alıntı:
Panasonic kullanan komşuma etherayı sordum hiç memnun olmadığını söyledi. 2 defa anakartının yanmasından dolayı ethera almaktan vaZgeçtim. 3500 lira ver sorunlu cihaZ al. Artık şans mı bilmiyorum.  En sonLG Sİrius a bakmaya başladım. 2900 tlfiyat verdiler ona da 2017 seri.

LG Sirius 12lik Alım Deme

Kısın Bolbol Kompresor Zarıltısı Dınlersın

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,934

Sota' Alıntı:
emin616' Alıntı:

LG Sirius 12lik Alım Deme

Kısın Bolbol Kompresor Zarıltısı Dınlersın

Aynı Evde 2 Defa Anakart Yanması Normal Degıldır

Mutlak Suretle Elektrık Hattının Kontrol Edılmesı Gerekır

Mesala Bızım Evde Voltaj 230 Altına Indıgını Hıc Gormedım ama Bızım Karsı Komsunun 210volt Ustune Hıc Cıkmaz

Haa Bu degerler Anormal Degıl ama Fıkır Vermesı Acısından Yazdım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt