Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A Çevrimdışı

ayhangunay

Aktif Üye
20 Ocak 2017
75

@sota simdi cozdum konuyu ben klimanin wifi agindan baglanip local baglantisini yapmisim aslinda orada kendi wifi agimi secip isleme devam etmem gerekiyormus islemi bastan tekrar yapip kendi agim uzerinden yapinca uzak baglantida oldu local giriste direk ekrana dusuyor tamadir ;)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,934

Elıne Saglık Bıryerde Bır Yanlıs Yapıyordun Zaten

1-2gun daha Yapmasaydın Senın Icın Wıfı Kurulum Nasıl Yapılır Vıdeo Cekecektım  :yerlerde:

A Çevrimdışı

ayhangunay

Aktif Üye
20 Ocak 2017
75

Sota' Alıntı:

1-2gun daha Yapmasaydın Senın Icın Wıfı Kurulum Nasıl Yapılır Vıdeo Cekecektım  :yerlerde:
neyseki video moduna düşmeden halletik :) iki gun evde degildik daha önce hatayı bulabilirdimde nese halloldu önemli bir uygulama  oldu  benim içinde ;)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,934

ayhangunay' Alıntı:
Sota' Alıntı:

neyseki video moduna düşmeden halletik :) iki gun evde degildik daha önce hatayı bulabilirdimde nese halloldu önemli bir uygulama  oldu  benim içinde ;)

Benim Elim Ayagim Benim Bu Uygulama
Odanın Isisini Surekli Kontrol Ediyorum
Cihaz Offline Ise Elektrigin Kesik Oldugunu Anliyorum :)
Kesintisiz Güç Kaynagim Var
Akuler Buyutursem
Klimayida Baglayabilirim :cigara:

E Çevrimdışı

eferd09

Yeni Üye
20 Nis 2017
4

Sota' Alıntı:
eferd09' Alıntı:
hayırlı akşamlar cümleten,

klima alma arefesindeyim,açıkcası ne alacağımı bilmiyorum hangisi az enerji sarfediyor,hangisi sessiz.

dilden dile dolaşan markalar var ve benim 3000-4000 arası bütcem var

sigma,lg,york,dayson,fujitsu/general,midea,baymak

Daikin,toshiba,ME ye bütcem yetmez.35 m2 salonumuz var ve çok güneş görmüyor arakat.değerli ustalarım acaba ne tavsiyede bulunabilirler.

bunları sıralarsak sıralama ne olur acaba?

hayırlı aksamlar

agırlıklı olarak hangı modda kullanılacak sogutma mı ısıtma mı ?

sadece soğutma olacak.teşekkürler

S Çevrimdışı

sceptic

Yeni Üye
25 Nis 2017
1

Merhaba,
Forumunuzda yeniyim, bilgilendirici öncelikle paylaşımlarınız için teşekkür ederim. Sizlerden iki farklı oda için klima tavsiyenizi almak isterim, ona göre ay değişmeden (ötv uzadı/bitti diyen var, zam olacak diyen var) ya da ay başında alacağım.
Odanın biri 15 m2 köşede, diğeri 27 m2 salon ortada, her ikisi de arakat, izolasyon olmayabilir, güney cephe, ağırlıklı olarak soğutma amaçlı kullanılacak. Bir de bu iki oda yanyana, tek dış üniteye iki iç üniteyle bağlamak mümkün mü? İki dış ünite mi almak daha performanslı ve hesaplı olur, bir dış ünitede birleştirmek mi?
İlk defa forumunuzda gördüğüm Midea mı, Mitsubishi SRK 35 ZMP-S mı ya da başka hangi modelleri önerirsiniz? İkisini ayrı ayrı değerlendirmenizi rica ederim, ikisinden birine klima alacağım şimdilik, bütçem 3.000TL civarında.
İyi forumlar

E Çevrimdışı

emin616 

Aktif Üye
6 Nis 2017
289

PANASONIC etherea almaya karar verdim. Az önce klimacıyla konuştum wifi kiti ayrıca satılıyormuş. Midea mission gibi 100 Tl diyedir diye umut ederken sorduğumda 100-150$ arasında fiyatının olduğunu söylediler. Hayallerim yıkılmadı desem yalan olur. Birde bana farklı wifi özelliği olan cihaz önerdi o 60 Euro dedi. Aslında hiç WiFi adaptöre para vermeye gerek olmadığıını söyledi. Zaten 2 program özelliği var. Saati programlayıp kullanırsınız dedi. 
Şimdi panasonicin Wifisi değilde universal WİFİ kullansam sorun olur mu? 

Ah keşke mission gibi 100 TL olsa adaptörü :)uvar:

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,934

Universal Wifi Derken
Pc Kullandığımız Usb Wifi Bahsetmiyorsun
Heralde...

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,934

sceptic' Alıntı:
Merhaba,
Forumunuzda yeniyim, bilgilendirici öncelikle paylaşımlarınız için teşekkür ederim. Sizlerden iki farklı oda için klima tavsiyenizi almak isterim, ona göre ay değişmeden (ötv uzadı/bitti diyen var, zam olacak diyen var) ya da ay başında alacağım.
Odanın biri 15 m2 köşede, diğeri 27 m2 salon ortada, her ikisi de arakat, izolasyon olmayabilir, güney cephe, ağırlıklı olarak soğutma amaçlı kullanılacak. Bir de bu iki oda yanyana, tek dış üniteye iki iç üniteyle bağlamak mümkün mü? İki dış ünite mi almak daha performanslı ve hesaplı olur, bir dış ünitede birleştirmek mi?
İlk defa forumunuzda gördüğüm Midea mı, Mitsubishi SRK 35 ZMP-S mı ya da başka hangi modelleri önerirsiniz? İkisini ayrı ayrı değerlendirmenizi rica ederim, ikisinden birine klima alacağım şimdilik, bütçem 3.000TL civarında.
İyi forumlar

1 adet 9luk
1 adet 18lik Isinizi Gorecektir ama
3000 Butcesiyle 2 Klima Almaniz Imkansiz

Multi Klimalarda Toshibanin Kampanyasi Var
Iclemenizi Tavsiye Ederim

R Çevrimdışı

riccardo

Yeni Üye
26 Nis 2017
5

Midea nin sesizligi nasıl yatak odası için uygun mudur?
benim oda 17 m2 9000 btu düşünüyorum.
Nisan klimadan 2200 tl ye aldığınız midea 12000 btu sanırım 2016 model miydi 2015 mi
9000 btu kaç tl ydi bilginiz varmı

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,934

Midea Mission icin Konusuyorum
Yuksek Fanda Bile
Calistigini Duyma Neredeyse Imkansiz

R Çevrimdışı

riccardo

Yeni Üye
26 Nis 2017
5

Aldığım teklifler

msz ef35 3500tl (teşhir urunu)
msz sf25 3600tl sıfır 

EF iyi fiyat ama 17m2 yatak odası için fazla sanırım ses ve kapasite olarak.

klimayı sadece soğutma için ve yatarken kullanmayı düşünüyorum.

Mission 12000 mi 9000 mi tercih etmeliyim acaba sanırım fiyat farkı yoktur fazla aralarında.

12000 lik 17m2 için güçlü gelmesinden dolayı sorun yasarmıyım acaba dur kalk vs yaparmı 9000 lik ses olarak daha düşük müdür hava debisinden dolayı.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,934

Midea 9 ve 12 hava debisi arasinda
Neredeyse Hic Fark Yok

9luk Daha Yerinde Bir Karar Olacaktir

Sogutma kullacaksan blanc modelini
Inceleyebilirsin ama ses takintin varsa

Midea mission 9luk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt