Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941
Cvp: Klima Tavsiyesi 2017

gakgom23' Alıntı:
Bugün adananın diğer me bayisinden de fiyat aldım..
İlk fiyat aldığım bayide tekrar fiyat verdi.
İlk bayi  sf42 ve ye peşin 4.370 kartla 4.600 lira fiyat verdi
İkinci bayi ise sf42 ve ye peşin 4.000 kartla 4.300 lira fiyat verdi tabiki ikinci bayiden alacam ama daha düşük fiyat bulma imkanım varmı sizce ve son karar olarak hj50 va dan vazgrçip sf42 ve de mi karar kılayım aslında sf 42 kafi gelecek gibi çünkü 22 m2 ama 3 pencere amerakan mutfak birde çatısız falan olunca tereddütlerim oluyor
Fiyatlar güzelmiş gerçekten.18 liğe çıkmayın sorun yaşarsınız.normal havalarda soğuk üfleme sıkıntısı başta gelir kışın mutfak avantajlı olur yazın dezavantaj.ama ne olursa olsun soğutma daha kolay ve ara btu fazlasıyla yeter.önceki yazımdada dedim ara btu bile fazla ama sıcağı sevmenizden dolayı ara btu dedim.

Dersenüzki ben hamamda oturmak istiyorum iklimlenme hızlı olsun tüketimi gözardı ederim soğuk üfleme dert değil çok sık dur kalk olsun sorun olmaz derseniz bunlarıda bilerek alırsanız 18 lik alın

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941
Cvp: Klima Tavsiyesi 2017

gakgom23' Alıntı:
Bugün adananın diğer me bayisinden de fiyat aldım..
İlk fiyat aldığım bayide tekrar fiyat verdi.
İlk bayi  sf42 ve ye peşin 4.370 kartla 4.600 lira fiyat verdi
İkinci bayi ise sf42 ve ye peşin 4.000 kartla 4.300 lira fiyat verdi tabiki ikinci bayiden alacam ama daha düşük fiyat bulma imkanım varmı sizce ve son karar olarak hj50 va dan vazgrçip sf42 ve de mi karar kılayım aslında sf 42 kafi gelecek gibi çünkü 22 m2 ama 3 pencere amerakan mutfak birde çatısız falan olunca tereddütlerim oluyor
Fiyatlar güzelmiş gerçekten.18 liğe çıkmayın sorun yaşarsınız.normal havalarda soğuk üfleme sıkıntısı başta gelir kışın mutfak avantajlı olur yazın dezavantaj.ama ne olursa olsun soğutma daha kolay ve ara btu fazlasıyla yeter.önceki yazımdada dedim ara btu bile fazla ama sıcağı sevmenizden dolayı ara btu dedim.

Dersenüzki ben hamamda oturmak istiyorum iklimlenme hızlı olsun tüketimi gözardı ederim soğuk üfleme dert değil çok sık dur kalk olsun sorun olmaz derseniz bunlarıda bilerek alırsanız 18 lik alın

G Çevrimdışı

gakgom23

Yeni Üye
5 Ara 2016
39

abi millet iş yok diye boşuna ağlamasın inşaat halindyim ben iş yapacak ne usta nede işyeri buluyom.. L koltuk yapacam ben adamın peşinde koşturuyorum sıva yaptıracam ben admın peşinde koşturuyorum. klima alacam keşif çağırıyom biricisi iki aramamda anca geldi diğeride gelip bakalım dedi iki defa görüştüm ses yok. bide millet piyasa durgun iş yok diye ağlıyor. kimse ağlamasın boşu boşuna... iki defa çekyatcıyla konuştum olmadı mesaj attım ama fıs. başka bi çekyatcıya gittim 2 gün oldu oda aynı muhabbet. 3 gündür sıvacının peşinde dolaşıyok.. millet doymuşmu yada doyanlarımı bize denk geliyor anlamadım..

T Çevrimdışı

Turbo k.arza78

Aktif Üye
18 Mar 2017
592

s.a arkadaşlar klimaya bakım temizlik yaptıracağım  100 tl istediler bu fiyat normal midir 

bakım temizlikte içinde fan çıkarıp temizliyorlar mı

E Çevrimdışı

eferd09

Yeni Üye
20 Nis 2017
4

hayırlı akşamlar cümleten,

klima alma arefesindeyim,açıkcası ne alacağımı bilmiyorum hangisi az enerji sarfediyor,hangisi sessiz.

dilden dile dolaşan markalar var ve benim 3000-4000 arası bütcem var

sigma,lg,york,dayson,fujitsu/general,midea,baymak

Daikin,toshiba,ME ye bütcem yetmez.35 m2 salonumuz var ve çok güneş görmüyor arakat.değerli ustalarım acaba ne tavsiyede bulunabilirler.

bunları sıralarsak sıralama ne olur acaba?

E Çevrimdışı

erkut303

Aktif Üye
23 Kas 2016
300
54
Hayırlı sabahlar arkadaşlar cumanız mübarek olsun

c8d1b49ae822039688516f8e1b54ce99.jpg

E Çevrimdışı

emin616 

Aktif Üye
6 Nis 2017
289

Piyasada Midea mission 12 BTU bulunmuyor. Ellerinde olanlar da fahiş fiyata satıyor. İzmir de modern klima 2900 TL fiyat vermişti ona çok derken şimdi de gittigidiyorda bir satıcısı 3690 TL satıyor :)uvar: . Milleti enayi zannediyorlar herhalde. Bu fiyata ME, panasonic ethera alınır.

E Çevrimdışı

emin616 

Aktif Üye
6 Nis 2017
289

İzmirde bir klimacıda midea mission 12 BTU WiFi kitsiz 2115 TL (k. katı 2300 ) WiFi kitli 2215 TL (k.kartlı 2400)  bırakacağını söyledi.  Yarın yüzyüze görüşmeye gideceğim. Eğer dedikleri fiyata mission vereceklerse hemen alacağım.  Özellikle mission olup olmadığı sordum çünkü bu fiyata blanc satılıyor. Yarın kesin netleşecek. Alınca adını veririm klimacının.

A Çevrimdışı

ayhangunay

Aktif Üye
20 Ocak 2017
75

@sota kardeşim wifi kit ile baglantıyı yaptım ama uzak baglantı için kayıt oldum yeni cihaz kaydet diyorum hata 505 verip işlemi yapmıyor sen uzak baglantı kısmını aktıf etmışmıydı?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,934

Turbo k.arza78' Alıntı:
s.a arkadaşlar klimaya bakım temizlik yaptıracağım  100 tl istediler bu fiyat normal midir 

bakım temizlikte içinde fan çıkarıp temizliyorlar mı

eger crossfana kadar sokup temızlık yapacak hakkıyla normal

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,934

eferd09' Alıntı:
hayırlı akşamlar cümleten,

klima alma arefesindeyim,açıkcası ne alacağımı bilmiyorum hangisi az enerji sarfediyor,hangisi sessiz.

dilden dile dolaşan markalar var ve benim 3000-4000 arası bütcem var

sigma,lg,york,dayson,fujitsu/general,midea,baymak

Daikin,toshiba,ME ye bütcem yetmez.35 m2 salonumuz var ve çok güneş görmüyor arakat.değerli ustalarım acaba ne tavsiyede bulunabilirler.

bunları sıralarsak sıralama ne olur acaba?

hayırlı aksamlar

agırlıklı olarak hangı modda kullanılacak sogutma mı ısıtma mı ?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,934

emin616' Alıntı:
Piyasada Midea mission 12 BTU bulunmuyor. Ellerinde olanlar da fahiş fiyata satıyor. İzmir de modern klima 2900 TL fiyat vermişti ona çok derken şimdi de gittigidiyorda bir satıcısı 3690 TL satıyor :)uvar: . Milleti enayi zannediyorlar herhalde. Bu fiyata ME, panasonic ethera alınır.

bıraz beklemekte fayda var emin616

stoklara yenı serıler gırdıkce fıyatlar cekılecektır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt