Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

erkut303' Alıntı:
Hocam çok geçmiş olsun mersinde çok kötü olmuş dikkat edin kendinize
Allah razı olsun Erkut kardeşim. Cümleten hayırlı akşamlar diliyorum arkadaşlar. 30 dakika önce elektrik geldi şükür ama her an yine gidebilir. Bu gece sabaha kadar çok şiddetli yağış uyarısında bulunuyor Meteoroloji, Mersin ve Adana için. yarın dışarı çikmayacam tatil verdi Valilik ama elektirik gitme ihtimali çok yüksek yine. Allah evsiz barksızlara dışarıda çalışan ve dışarıya çıkmak zorunda olanlara ve hayvanlara yardım etsin. 41 yaşındayım hadi 11 yılı çık diyelim ben böyle birşey görmedim Mersin'de. Çocuklarda şarzlı led lambaların şarzını bitirmişler öncesinden dım dızlak kaldık öyle mumla . Allah'tan kız çiçek çıkarıyordu kaynanaya bırakmıştım pazartesi. Orda doğal gaz elektirik jeneratör falan var sıkıntı yok Allah'a şükür kızım için

H Çevrimdışı

hasancan

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Sota' Alıntı:
hasancan' Alıntı:
g2ORbQ.jpg

Hasancan Arkadasim
Bence Klimayi Gece Kapatma
19-20 Setle ama Kapatma
Sabaha Kadar Evin Asari Soguyor
OOlduğun Bolge Eksi Derecelere Dusuyor
Sabah Acincada
Cihaz Gazlamaya Calisiyor
Hocam kapattıcam klimayı açık açık korkmaya başladım her geçen saat daha kötü oluyor dış ünite uçuyor resmen gece uyurken birşey olmasından korkuyorum 1500 küsür wat ile çalışıyor ağız sıcaklığı 45.46 arası normalde içeriyi hamam gibi yapması gerekirken buz gibi içersi acaba hava dolaşımınımı yapamıyor? normalde 41 42 derece ağız sıcaklıkta bunaltıcı sıcak yapıyordu içeriyi ama bugün olmuyor hava soğuk desem onla alakası yok -6 da güle oynaya 41 42 derece ağız sıcaklığıyla ısıtıyordu şu an hava 2. 3 derece

H Çevrimdışı

hasancan

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Hayırlı cumlar arkadaşlar bir şey sormak istiyorum yanlış montaj yapılmış filan olabilirmi yada gaz kaçırmış gazı eksilen klima nasıl anlaşılır birde hiç yapmadığı şeyi yapmaya başladı sık sık DF yapıyor

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

hasancan' Alıntı:
Hayırlı cumlar arkadaşlar bir şey sormak istiyorum yanlış montaj yapılmış filan olabilirmi yada gaz kaçırmış gazı eksilen klima nasıl anlaşılır birde hiç yapmadığı şeyi yapmaya başladı sık sık DF yapıyor
İhtimal dahilinde olabilir kardeşim. Gaz eksilince makine daha fazla elektrik çeker. Dış ünite bağlantı borularında buzlanma varsa gaz eksilmiştir. Bir kontrol et kardeşim. İç ünitenin boru bağlantı yerinde kaçak olabilir. Dış ünite bir darbe sonucu delinme varsa kaçak oluşabilir. İç ünitenin de zarar görmesi sonucu bir delinme olmuş olabilir. Hepsi olabilir kardeşim.

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

Sota' Alıntı:
@warrior Mideada Gaz Kaçagı Durumunda Sistem Kendını Korumaya Alır
Alışmışız klasik klimalara bunlar akıllıydı dimi ya hay Allah arıza tespiti falan vardı bunlarda dimi. Alışkanlık lar çabuk bırakılmıyor unutulmuyor kardeşim be kusura kalmayasın @hasancan kardeşim [emoji38] [emoji38] [emoji38] [emoji38] [emoji38]

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440
Tüm forum üyesi arkadaşlarıma selamlar hayırlı akşamlar diliyorum. Nerdesiniz sesiniz soluğunuz çıkmıyor. Bugün ikindin itibariyle yağmur yine bastırdı ara ara şiddetli yağdı hala devam ediyor. Meteoroloji yarın içinde uyarı da bulunuyor Mersin ve Adana için. Allah afetten korusun Tüm Türkiye yi.

c8212928e95d38f115a79f97f24774ff.png

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

erkut303' Alıntı:
Hasancan kardeşim senin klima işi nasıl oldu bir sonuç varmı
Hasancan aktif görünüyor ama müsait değil veya farkında değil. Erkut arkadaşım. İzmir nasıl bu sıralar Eski Foça ve Konakta görev yapmıştım. Zaman ve parayı bulursam gezmek istiyorum izmiri yıllar sonra 19 yıl oldu ayrılalı o zaman Basmanemi Karşıyaka mıydı tam hatırlamıyorum sahili kokuyordu balçiktı şimdi öyle değildir sanırsam. Dahada güzelleşmiştir İzmir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt