Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

sawash35' Alıntı:
Bayrakli korfez dedigin yer ozaman kanalizasyon akiyordu aritmatesisi kurulunca kurtulduk kokudan
Doğru ya Eski Foça dan, İzmir merkeze gelirken di Bayraklı orda kokuyordu deniz. Basmane doğuda kalıyor basmanenin denize kıyısı yoktu. Otagar basmanedeydi. Karşıyakadan Konağa geçerdik Karşıyaka da denizi kokmazdı doğru unutmuşum yıllar geçti aradan. İhtiyarlık başa bela Cümleten günaydın hayırlı sabahlar arkadaşlar

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,918

2006 Yılında Bır Sure Izmırde Kalmıstım

Guzel Memleket Vessalam ama Cok Fazla Yatırama Ihtıyacı Var

Ozellıkle Sehrın Icındekı Fabrıkaların Sehırdısına Tasınması Gerekır

Belkıda Tasınmıstır Bu Saatte Kadar...

S Çevrimdışı

sawash35

Aktif Üye
29 Tem 2016
82

Konum ve cografyasi itibari ile turkiyenin gozbebegi olabikicek bi sehir ama malasef siyasi sebeblerden ve uzerine ozen gosterilmedigi icin cok kotu durumda izmir. Sayet gerekli girisimler yapilsaydi muhtesem bi sehir olabilme kapasitesi var izmirin

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,918
T_rk_bayra.gif

Bayragimizi Konumuzun Enbasina Tekrardan Dikelim

Artik Klima Tavsiyesi 2016 Basligini Kapatiyor

Tavsiylerimizi 2017 Yani Burdan Devam Ettiriyoruz

Herkesin Yeni Yılını Kutlarim...

V Çevrimdışı

VİTAMİNZENGİNİ

Yeni Üye
30 Kas 2016
1

Esselamu aleykum değerli arkadaşlar. Forumdaki diğer şanslı arkadaşlar gibi bende klima almak için internette araştırma yaparken çok şükürki bu foruma rastladım.

Sadece soğutma amaçlı kullanacağım bi klima almak istiyorum. Alacağım oda 12 metrekare ve tavan yüksekliği 2.8 m yani yaklaşık 34 metreküp ve bütçem 2000 tl
civarı.

Forumunuzdan öğrendiklerimden yola çıkarak seçenekleri eledim ve fiyatları beni biraz aşsada midea mission 9000 btu ile me hj-25 modelleri arasında kaldım. 

Sadece soğutma için kullanacağım klima için bu iki modelden midea 2200 tl civarı iken hj-25 ise 2600 liraya malolmakta. 

Aklıma asıl takılan bu fark sadece soğutma amaçlı kullanılacak bi klima için tüketim, malzeme kalitesi ve servis hizmeti açısından aradaki farka değermi sizce?

Ayrıca sadece soğutma amaçlı kullanılacağı için 'bu klimalara hiç gerek yok daha uygun fiyata işini çok rahat görebilecek şu klima var' diyebileceğiniz bir klima varmıdır? 

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

E Çevrimdışı

erkut303

Aktif Üye
23 Kas 2016
300
54

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt