Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

Hoş geldiniz forumumuza arkadaşım. Bina yalıtımlı binamı,pencere sayısı, pencere m2 si balkon varmı varsa camlımı, çift ısı yalıtım lı cammı kaç kişi var bunları verirseniz daha sağlıklı olur. Geçen sene oturduğum son kat 2 haziranda içeri sıcaklığı 38.7 derece idi bunlar önemli. Daha sağlıklı yorum ve yönlendirme yapılabilir bu detaylar doğrultusunda.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

Parmen' Alıntı:
ghostkiller1' Alıntı:
@parmen kardeşim hoçgeldin sefalar getirdin forumumuza.bu klimaya bulaşmayın diyorum kafadan uzak durun.sonraki sıkıntıları size eziyet verir.sadece soğutma olsa bir nebze ama ısıtmada olacağı için uzak dur kardeşim net olarak söylüyorum.12 lik klimanın nominali 10.918 nasıl bu klima 12 lik oluyor .uyanık üreticiler ve uyanık satıcılar bunu bir açıklasın bana.onuda geçin max btu ancak 12 lik olmaya aday oda kıstas olamayacağına göre kafadan bu klima 12 lik değil bunu iyi bilin.

zaten en alt seviyede üretilmiş teneke parçası die tabir ettiğim klimalardandır.çöpe atacak paranız varsa size kalmış bizi dinlerseniz evinize sokmayı bırakın kaçın direk.15 m2 ve dediğiniz şartlarda size 9000 btu yeterli olacaktır.

http://www.ege-ticaret.com/MIDEA-MISSION-MSMBBU-09-INV-SPLIT-KLIMA,PR-88.html

şu klimayı al kardeşim bizede yaz kış dua et inşallah.yakıtından tutunda herşeyi ile parasını fazlasıyla hakeden adam gibi klimadır.hep diyorum gene diyeceğim türkiye pazarında bu fiyata böyle bir klima yok yok yok.fiyatlar bu seviyede iken alın sonra pişman olursunuz inanın bana.
ilgi alaka için sağolun. mideanın oturduğum yerde servisi yok. başka bir marka model tavsiye edilirse ona da bakabilirim. 12 lik olmaması haricinde ne gibi eksileri var bu aletin?
rica ederim kardeşim ne demek.mideanın servbisi yok ise o zaman ilşer değişir.bir iki örnek sunayım zamanım kısıtlı çıkmak zorundayım.

http://www.ege-ticaret.com/CARRIER-X-POWER-GOLD-DUVAR-TIPI-53UQV025H-INV-SPLIT-KLIMA,PR-98.html

http://www.ege-ticaret.com/PANASONIC-KIT-UE09RKE-INVSIPLIT-KLIMA,PR-64.html

linkler örnektir.kendiniz bir araştırın.daha sonra isterseniz daha geniş yazarım.ama sigmanın bu modelinden uzak durun.en alt kademe klima.çok uğraşırsınız sorunlarla.bu klima bu parayı haketmediği gibi şatışıda haketmiyor.ülkemizi enayi sanan üretici ve satıcıların suçu sizlerin değil.kalın sağlıcakla

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

@Parmen arkadaşım, gerekenleri fazlasıyla @ghostkiller1 hocam söylemiş ben sadece şunu ekleyebilirim. Sigmalar Çinli üretici Gree tarafından üretilmektedir . Bunu der susarım . @ghostkiller1 hocam sizin arkadaşa yazdığınızı görmeden yazdım .Kusura bakmayın, iş yerinde internet bir var bir yok bir var bir yok cepte arkadaşın yorumunu gördüm sadece veri alışverişi kapalıydı, hatta mesajı gönderemeyince farkına vardım gsmde internetin kapalı olduğunu. Kusura bakmayın affınıza sığınıyorum , saygılarımla selamlıyorum. Herkese iyi forumlar diliyorum arkadaşlar

M Çevrimdışı

momentomorey

Yeni Üye
24 Kas 2016
48
@warrior33 olur mu öyle şey, hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. @warrior33 sizin önerileriniz olmasaydı sf 42 için içim rahat etmezdi. Az kalsın başka klimaya dönüyordum. Lütfen kusura bakmayın. İlgi alaka ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Görüşmek dileğiyle.
Sevgi , saygı, hürmetle...

Tecrübeleri paylaşmaya devam. 4 günlüğüne şehir dışına çıkıyorum. Tekrar görüşürüz...

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

Allah kaza bela vermesin. Güle güle gidin güle güle gelin. Çok önemli değil, gönüller bir olsun. Saygılarımla selamlıyorum Kardeşim.

K Çevrimdışı

koza_48

Yeni Üye
28 Kas 2016
2

Herkese merhaba, salonumda bulunan klimam eski tip "galanz marka " ve sesli çalışıyor birde 18btu . Yeni bir inverter ile değiştirmek istiyordum. birçok siteden de araştırdım forum siteleri derken kararımı verdim. Bu forumu da yakından  takip ediyorum. Buradaki arkadaşları bilgilendirme ve doğru şeyleri anlatmaya çalıştıkları içinde ayrıca takdir ediyorum ve teşekkür ediyorum. 
Klimamı MSZ-SF35VE Deluxe Power İnv. olarak belirledim. Cuma yada cumartesiye kadar takılacak . İlk izlenimlerini buradan paylaşacağım.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

koza_48' Alıntı:
Herkese merhaba, salonumda bulunan klimam eski tip "galanz marka " ve sesli çalışıyor birde 18btu . Yeni bir inverter ile değiştirmek istiyordum. birçok siteden de araştırdım forum siteleri derken kararımı verdim. Bu forumu da yakından  takip ediyorum. Buradaki arkadaşları bilgilendirme ve doğru şeyleri anlatmaya çalıştıkları içinde ayrıca takdir ediyorum ve teşekkür ediyorum. 
Klimamı MSZ-SF35VE Deluxe Power İnv. olarak belirledim. Cuma yada cumartesiye kadar takılacak . İlk izlenimlerini buradan paylaşacağım.

hoşgeldiniz sefalar getirdiniz kardeşim forumumuza.güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz.siz demek biz demek düşüncesiyle çıktığımız bu yolda sizin gibi değerli ve anlayışlı kardeşlerimiz geldikçe bizlerde mutlu oluyoruz.

çok güzel bir karar vermişsiniz şimdiden hayırlı olmasını dilerim.keşif yapıldıdamı bu btu a karar verdiniz yoksa normal şekildemi karar verildi.gerçi me bayileri yetersiz gelebilecek yere takmazlar küçük btu.inşallah hayırlısıyla kazasız belasız güzel bir şekilde kurulumu yaparlar rahat edersiniz.zaten bir zamanların meşhur kliması olan glanz dan sonra bu klima size çok çok farklı ve iyi gelecektir emin olun kardeşim.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

warrior33' Alıntı:
@Parmen arkadaşım, gerekenleri fazlasıyla @ghostkiller1 hocam söylemiş ben sadece şunu ekleyebilirim.  Sigmalar Çinli üretici Gree tarafından üretilmektedir . Bunu der susarım .  @ghostkiller1 hocam sizin arkadaşa yazdığınızı görmeden yazdım .Kusura bakmayın, iş yerinde internet bir var bir yok bir var bir yok cepte arkadaşın yorumunu gördüm sadece veri alışverişi kapalıydı, hatta mesajı gönderemeyince farkına vardım gsmde internetin kapalı olduğunu. Kusura bakmayın affınıza sığınıyorum , saygılarımla selamlıyorum. Herkese iyi forumlar diliyorum arkadaşlar

estağfurullah hocam ne demek.eksik olan bilgiyi de tamamlamışsınız aceleden yazamamıştım.teşekkür ederim.

M Çevrimdışı

muratcaglar

Yeni Üye
30 Kas 2016
14

Merhabalar öncelikler böyle güzel ve paylaşımcı bir site yaptığınız için teşekkürler.
20 mt salonum için genellikle soğutma amacıyla kullanacağım bi klima almak istiyorum.
Midea Mision 12000 , [font=AvenirNextLTPro, Helvetica, sans-serif]LG AS-W126J1R0 Sirius Deluxe A++ 12000 Btu, arasından hangisini tercih edeyim.

[font=AvenirNextLTPro, Helvetica, sans-serif]Teşekkürler.

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

@koza_48 forumumuza hoş geldiniz. Samimi olarak belirttiğiniz düşünceleriniz için ayrıca şahsım ve forum üyesi tüm arkadaşlar adına çok teşekkür ederiz. Bilinçli bir tüketici olarak doğru tercih yaptığınızı belirtmek isterim. Cihaz takıldıktan sonraki gözlemlerinizi paylaşmanızı bekleriz, İyi akşamlar dilerim.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,898

Her 2 Modelde Isini Rahatlikla Gorur
Her 2 Cihazida Suan Kullaniyorum
LG Sirius 12lik Modelinde Dis Unite
Kronik Olarak Biraz Sesli
Ozellikle Ilk Calistirirken Rahatsiz Edici Sekilde Daha Sonra Kesiyor Bu Sesi
Ama
18lik Modellerinde Bu Ses Yok
Sadece 12likte Bu Sorun

Midea Mission Bildigin Kuzu Gibi Masallah.

M Çevrimdışı

momentomorey

Yeni Üye
24 Kas 2016
48
@muratcaglar hoş geldiniz. 20 mtrekare oda nın cephelerini, ara kat mı , çatı katı mı penxere kaç cm gibi kriterleri de yazarsanız daha iyi yardımcı olabiliriZ. Ama iki klima arasında kaldıysanız benim tercihim midea misson dur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt