Klima İç Ünite Fanındaki Kırık Kanatların Yapıştırılması

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
kargo ücreti işi bozar.
yanilmiyorsam zarf ücreti 50tl oldu.
Kolayı var Başkan gittigidiyor da formaliteden 1 TL'lik satış ilanı aç link ver arkadaşa satın alsın. :kiskis

alıcı ödemeli gönder gitsin fazla kargo ücreti çıkmaz gg nin anlaşmalı kargo fiyatları aşağıda ⤵️

Bu arada gg de kargo fiyatları artmış 30-40 arası tutar fan 5-10 desi gelir fan ucuz aldıktan sonra fanı devede kulak :kiskis

gg.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
metinmert Çevrimdışı

metinmert

Aktif Üye
13 Mar 2019
241

Sota Sota başkan şöyle bir ürün var cm tutuyor hemen hemen. Girişler uyar mı acaba? Firmaya sordum cevap vermediler henüz.

Screenshot_20220325_134812.jpg

Firmanın cevabı ?

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Sota Sota başkan şöyle bir ürün var cm tutuyor hemen hemen. Girişler uyar mı acaba? Firmaya sordum cevap vermediler henüz.

Firmanın cevabı ?
İyi paketlemezlerse kırılır yada kırık ürün gönderirler biz demiştik sorumluluk sizin :kiskis

Bence uzak dur kırık ürün gönderseler bile kargo kaynaklı deyip işin içinden çıkarlar..

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258

Firmanın cevabı ?
uzunluk tamamsa girişler uyar.
9 ve 12lik cihazların girişlerinin hepsi aynidir.

azimkarsogutma benim eve 400mt
sağlam bir firma.
paketleme konusuna birşey diyemem.

metinmert Çevrimdışı

metinmert

Aktif Üye
13 Mar 2019
241
Bugün Arçelik yetkili servisten aradılar siparişiniz geldi dediler. Dönüş yapmadıkları için sipariş oluşturmadılar sanmıştım. Yedek parça için Arçelik ürününü kullanan müşteri olmak gerekiyor falan demişlerdi. Fanı taktım. Birebir uydu. LG yetkili servisin 650 dediği fan 260 a gelmiş oldu.
Çözüm üretmeye çalışan forum üyelerine teşekkür ederim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri