Klima Bakımı Hakkında Herşey

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547
Cvp: Klima Bakımı Hakkında Herşey

warrior33' Alıntı:
@9köy üstadım flapları sökmedim cihaza biraz aşina olayım öyle Allah'ın izniyle.  Yalnız gördüğüm kadarıyla crosfanla finleri  ayırmışlar .üstten finlerin arkasından sıcak su döktüm flaptan gelen pisliği aşağı aksın diye tahliye gideri vasıtası ile hortumla dışarı tahliye etti. Söktüğüm parçaların temizledikten sonra resim almayı unutmuşum. Üstad fisfisla zor oluyor. O nedenle muhakkak ufak yollu bir cihaz alacağım daha temiz çıkarsın.

Vallahi benimde gönlümde cihaz var ama nasıl cihaz alınmalı onu bilmiyorum. birde bendeki maymun iştahlılık. geçen gün sota söyledi 400 tl dedi. ama araba yıkama cihazı gibi yse onların kullanımı zor çok prof hemde. bazı videolar izlemişsinizdir çok kısa bir uçla temzilik yapıyorlar. onlarda prof cihaz. ama bizler için daha sağlıklı kullnımlı gibi geliyor bana. hocam bir video vardı kaydettim bir yere onla ilgili konu bile açacağımda ille bi rşey çıkıyor bir çok zamanda uyuşukluğumdan yetişemiyorum hiç bir işe . :ebebe:

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440
Cvp: Klima Bakımı Hakkında Herşey

9köy' Alıntı:
warrior33' Alıntı:
@9köy üstadım flapları sökmedim cihaza biraz aşina olayım öyle Allah'ın izniyle.  Yalnız gördüğüm kadarıyla crosfanla finleri  ayırmışlar .üstten finlerin arkasından sıcak su döktüm flaptan gelen pisliği aşağı aksın diye tahliye gideri vasıtası ile hortumla dışarı tahliye etti. Söktüğüm parçaların temizledikten sonra resim almayı unutmuşum. Üstad fisfisla zor oluyor. O nedenle muhakkak ufak yollu bir cihaz alacağım daha temiz çıkarsın.

Vallahi benimde gönlümde cihaz var ama nasıl cihaz alınmalı onu bilmiyorum. birde bendeki maymun iştahlılık. geçen gün sota söyledi 400 tl dedi. ama araba yıkama cihazı gibi yse onların kullanımı zor çok prof hemde. bazı videolar izlemişsinizdir çok kısa bir uçla temzilik yapıyorlar. onlarda prof cihaz. ama bizler için daha sağlıklı kullnımlı gibi geliyor bana. hocam bir video vardı kaydettim bir yere onla ilgili konu bile açacağımda ille bi rşey çıkıyor bir çok zamanda uyuşukluğumdan yetişemiyorum hiç bir işe . :ebebe:
Üstadım araştıracam bir ona göre sizlerinde bilgilendiririm sizleride.
[emoji106]

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,132
Bende önümüzdeki ay tepeden tırnağa klimaya bakım yaptırmak istiyorum , izmir için bir önerisi olan var mı arkadaşlar bakım yaptırmak için ?

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,132
Arkadaşlar yok mu izmir için klima bakım yaptırabileceğim tavsiye edeceğiniz bir firma. Fiyat önemli değil , yeterki işlerini iyi yapan birileri olsun

T Çevrimdışı

Turbo k.arza78

Aktif Üye
18 Mar 2017
567
s.a arkadaşlar yazlığa geçen yıl aldığım 3 ay kullandığım beko 31830 aa klima ma bu sene bakım yaptırmak mantıklı mı yoksa seneye mi bakım yaptırayım

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,132
Ben sahibinden com'da birini buldum ama önce ilaçla sonra buhar makinesi ile temizlik yapıyorlarmış. Buhar makinesi ile temizlik nası bişey bilen var mı acaba ?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,171
Temizliklerde
Kulanilan ilaclar zaten asidik ozelliklidir

Uygulanan yuzeyde iyi durulama yapilirsa
Tertemiz eder

Ilani gormedim ama
Bu arkadaşlar isi ileri goturup
sicak buhar kullanarak
Kuytu kosede kalmis kir ve kuf,mantarlarida sicak vererek temizlemeyi dusunmusler

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,171
Onemli Olan Dogru konsantrasyon
Yapip Dip Bucak Ilaci Yedirmek
Duzgunce durulamak

Bu makinanin baska artisida saga sola
Su sicratmaz :)

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Buhar makinesini bizzat kullandım, eğer amacınız SHOW yapıp ''bakın ben ne profesyonel işletmeyim'' demek istiyorsanız güzel, ancak Sota Sota kardeşimin beyanında olduğu gibi daha az batırarak temizlik yapmak haricinde artıcı yok. Asitik temizlik ötesinde bir artısı bulunmamaktadır. :ok

Yerinde bakım iin avantajları olduğunu göazrdı etmek mümkün değil, yine de yerinde bakımı da sevmediğimi belirtmek isterim. (tam temizlik mümkün olmuyor yerinde bakım ile)

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,132
Buhar makinesini bizzat kullandım, eğer amacınız SHOW yapıp ''bakın ben ne profesyonel işletmeyim'' demek istiyorsanız güzel, ancak Sota Sota kardeşimin beyanında olduğu gibi daha az batırarak temizlik yapmak haricinde artıcı yok. Asitik temizlik ötesinde bir artısı bulunmamaktadır. :ok

Yerinde bakım iin avantajları olduğunu göazrdı etmek mümkün değil, yine de yerinde bakımı da sevmediğimi belirtmek isterim. (tam temizlik mümkün olmuyor yerinde bakım ile)

Valla A Ado hocam işini güzel yapan birini bulsam İzmir'de alsın götürsün güzelce bakımlarını yapsın ama , internette bir sürü klima bakımı yapan firma var nası güvenicem :bilmiyom ilk defa bakım yaptıracağım için kim iyidir kim kötüdür bilmiyorum. En son mecburen servisi çağırıcam galiba :hmm

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
The_SreT The_SreT kardeşim İzmirliyim ama uzun zaman oldu oraya gelemeyeli, yakın olsaydık hem senin klimayı söker parçalar, hem de forumdaşlar için güzel bir video klip çekerdik. Nasip diyelim ne diyelim.

Ben şimdi sana ''aslında İzmirde tanıdığım çok iyi bir usta var'' derdim ama sanırım @sota çıldırır buna

:kiskis

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,132
The_SreT The_SreT kardeşim İzmirliyim ama uzun zaman oldu oraya gelemeyeli, yakın olsaydık hem senin klimayı söker parçalar, hem de forumdaşlar için güzel bir video klip çekerdik. Nasip diyelim ne diyelim.

Ben şimdi sana ''aslında İzmirde tanıdığım çok iyi bir usta var'' derdim ama sanırım @sota çıldırır buna

:kiskis
Kim o A Ado hocam :hmm

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri