Kiwi sulu soğutucu fan 7614

F Çevrimdışı

flip-flop

Aktif Üye
2 Ağu 2018
337
bunun büyükleri vardı. o da bunun gibi suyu sogutup nemle birlikte ufledigi için adami fena çarpıyor diye söylüyor kullananlar. hasta yapabilir ve ortami daha cok nemlendiriyormus

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
bunun büyükleri vardı. o da bunun gibi suyu sogutup nemle birlikte ufledigi için adami fena çarpıyor diye söylüyor kullananlar. hasta yapabilir ve ortami daha cok nemlendiriyormus
Yüzüne vucuduma tutarsan klimada çarpıyormuş.
Klima nemlendirmiyormu?Klimam yok bilmiyorum.
misafirlikte sıcaktı klima karşısına oturunca ertesi boyun ağrıtıyor.
Klima nem yapıyormu suyu soğutup üfleme arasında .
Önceki sene çok sıcaktı fan karşısına donmuş buz kütle koyan oldu?

Olitos Çevrimdışı

Olitos 

Aktif Üye
16 Şub 2019
218
Bildiğim kadarıyla klima ortamdaki nemi alarak ortamı soğutuyor fakat bu tip sulu soğutucular tam tersi karşısında oturana nemli hava üfler bu nem rüzgarın etkisiyle buharlaşırken ısıyı alır böylece kişi serinlemiş olur. Kısaca sadece karşısında oturanı serinletir ortam ısısını etkilemez.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
usb ile çalıştığına göre çok güçlü bir cihaz olacağını sanmıyorum.bence onun yerine altındaki vantilatörden iki tane alıp bir öne bir arkaya koyup püfür püfür estirmek daha mantıklı

İçine bakıp ona göre adaptör takılabilir.
Tabi 99 lirayı buna vermeyi göze almak lazım.
Zamanında 60 liraya vantilatör almıştık hala kullanıyoruz.
Bugünlerin olacağını bilseydim 1 tane daha aldırırdım. :kiskis

Olitos Çevrimdışı

Olitos 

Aktif Üye
16 Şub 2019
218
İçine bakıp ona göre adaptör takılabilir.
Tabi 99 lirayı buna vermeyi göze almak lazım.
Zamanında 60 liraya vantilatör almıştık hala kullanıyoruz.
Bugünlerin olacağını bilseydim 1 tane daha aldırırdım. :kiskis
Zamanında 2 tane usb gamepad almıştım 10 liraya internetten. Kargo geldi açtım baktım içinde 2 tane usb masaüstü vantilatör var. Satıcıya mesaj attım adam yanlış gelmiş kusura bakmayın onlar size hediyemiz olsun 2 tane gamepadi de hemen gönderiyoruz demişti. 10 liraya 2 gamepad 2 masaüstü usb vantilatör almıştım.Gamepadler öldü vantilatörleri hala kullanıyorum. Nerden nereye...

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
usb ile çalıştığına göre çok güçlü bir cihaz olacağını sanmıyorum.bence onun yerine altındaki vantilatörden iki tane alıp bir öne bir arkaya koyup püfür püfür estirmek daha mantıklı
Usb ile çalışması adaptörsüz değil
yoksa nereye takacağığız fişi fan 5v ile çalışıyorsa gidip 10v adaptör talacak değiliz öyle değilmi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Usb ile çalışması adaptörsüz değil
yoksa nereye takacağığız fişi fan 5v ile çalışıyorsa gidip 10v adaptör talacak değiliz öyle değilmi
10 volt ile çalıştır demiyor zaten mubarek ,5v ile çalıştığından çok güçlü olamayacağından bahsediyor ki aynı fikirdeyim :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri