Kiwi sulu soutucu fan 7614 | Tavsiye FORUMU

Kiwi sulu soutucu fan 7614

flip-flop

Bronz ye
2 Austos 2018
305
bunun b羹y羹kleri vard覺. o da bunun gibi suyu sogutup nemle birlikte ufledigi i癟in adami fena 癟arp覺yor diye s繹yl羹yor kullananlar. hasta yapabilir ve ortami daha cok nemlendiriyormus

Serinsu

Aktif ye
10 Aral覺k 2019
363
42
bunun b羹y羹kleri vard覺. o da bunun gibi suyu sogutup nemle birlikte ufledigi i癟in adami fena 癟arp覺yor diye s繹yl羹yor kullananlar. hasta yapabilir ve ortami daha cok nemlendiriyormus
Y羹z羹ne vucuduma tutarsan klimada 癟arp覺yormu.
Klima nemlendirmiyormu?Klimam yok bilmiyorum.
misafirlikte s覺cakt覺 klima kar覺s覺na oturunca ertesi boyun ar覺t覺yor.
Klima nem yap覺yormu suyu soutup 羹fleme aras覺nda .
nceki sene 癟ok s覺cakt覺 fan kar覺s覺na donmu buz k羹tle koyan oldu

Olitos

Bronz ye
16 ubat 2019
124
Bildiim kadar覺yla klima ortamdaki nemi alarak ortam覺 soutuyor fakat bu tip sulu soutucular tam tersi kar覺s覺nda oturana nemli hava 羹fler bu nem r羹zgar覺n etkisiyle buharla覺rken 覺s覺y覺 al覺r b繹ylece kii serinlemi olur. K覺saca sadece kar覺s覺nda oturan覺 serinletir ortam 覺s覺s覺n覺 etkilemez.

Umut Bar覺 

Sadece Forum
S羹per Moderat繹r
23 Kas覺m 2017
11,229
usb ile 癟al覺t覺覺na g繹re 癟ok g羹癟l羹 bir cihaz olaca覺n覺 sanm覺yorum.bence onun yerine alt覺ndaki vantilat繹rden iki tane al覺p bir 繹ne bir arkaya koyup p羹f羹r p羹f羹r estirmek daha mant覺kl覺
襤癟ine bak覺p ona g繹re adapt繹r tak覺labilir.
Tabi 99 liray覺 buna vermeyi g繹ze almak laz覺m.
Zaman覺nda 60 liraya vantilat繹r alm覺t覺k hala kullan覺yoruz.
Bug羹nlerin olaca覺n覺 bilseydim 1 tane daha ald覺r覺rd覺m. :kiskis

Olitos

Bronz ye
16 ubat 2019
124
襤癟ine bak覺p ona g繹re adapt繹r tak覺labilir.
Tabi 99 liray覺 buna vermeyi g繹ze almak laz覺m.
Zaman覺nda 60 liraya vantilat繹r alm覺t覺k hala kullan覺yoruz.
Bug羹nlerin olaca覺n覺 bilseydim 1 tane daha ald覺r覺rd覺m. :kiskis
Zaman覺nda 2 tane usb gamepad alm覺t覺m 10 liraya internetten. Kargo geldi a癟t覺m bakt覺m i癟inde 2 tane usb masa羹st羹 vantilat繹r var. Sat覺c覺ya mesaj att覺m adam yanl覺 gelmi kusura bakmay覺n onlar size hediyemiz olsun 2 tane gamepadi de hemen g繹nderiyoruz demiti. 10 liraya 2 gamepad 2 masa羹st羹 usb vantilat繹r alm覺t覺m.Gamepadler 繹ld羹 vantilat繹rleri hala kullan覺yorum. Nerden nereye...

Serinsu

Aktif ye
10 Aral覺k 2019
363
42
usb ile 癟al覺t覺覺na g繹re 癟ok g羹癟l羹 bir cihaz olaca覺n覺 sanm覺yorum.bence onun yerine alt覺ndaki vantilat繹rden iki tane al覺p bir 繹ne bir arkaya koyup p羹f羹r p羹f羹r estirmek daha mant覺kl覺
Usb ile 癟al覺mas覺 adapt繹rs羹z deil
yoksa nereye takaca覺覺z fii fan 5v ile 癟al覺覺yorsa gidip 10v adapt繹r talacak deiliz 繹yle deilmi

teraspy 

The Emmi
TFC Team
26 Kas覺m 2018
8,890
60
Usb ile 癟al覺mas覺 adapt繹rs羹z deil
yoksa nereye takaca覺覺z fii fan 5v ile 癟al覺覺yorsa gidip 10v adapt繹r talacak deiliz 繹yle deilmi
10 volt ile 癟al覺t覺r demiyor zaten mubarek ,5v ile 癟al覺t覺覺ndan 癟ok g羹癟l羹 olamayaca覺ndan bahsediyor ki ayn覺 fikirdeyim :)