Kiwi sulu soğutucu fan 7614

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
5 volt ile çalışan USB aletlerin hiç birinden verim alamazsın. Fanmış, ısıtıcıymış vs vs

deathhand Çevrimdışı

deathhand

Yeni Üye
31 Ara 2019
44
40
Usb ile çalışması adaptörsüz değil
yoksa nereye takacağığız fişi fan 5v ile çalışıyorsa gidip 10v adaptör talacak değiliz öyle değilmi
adaptörsüzdür demedim usb ile çalıştığına göre gücü düşüktür demek istemiştim.zaten ürün boyutları 15-16 cm uzunluğunda o yüzden çok fazla randımanlı çalışacağını düşünmüyorum.Ben bunların 1mt uzunluğunda olanlarını incelemiştim, onlar güzel normal vantilatörlere göre gerçekten işe yarıyor ama bundan çok ümitli değilim.

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Cidden bu tip ürünler işe yarıyor mu? Almayı düşünmüştüm mağazada kalmamış. Birkaç video izledim altından su akıtmış. Suyu devir daim eden motoru yok mu acaba?

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
Kiwi olan nem için
bunun büyükleri vardı. o da bunun gibi suyu sogutup nemle birlikte ufledigi için adami fena çarpıyor diye söylüyor kullananlar. hasta yapabilir ve ortami daha cok nemlendiriyormus
Bunun hakkında bilgin varmı gördüğüm sadece soğutucu yazıyor nasıl sence?

F Çevrimdışı

flip-flop

Aktif Üye
2 Ağu 2018
337
Kiwi olan nem için

Bunun hakkında bilgin varmı gördüğüm sadece soğutucu yazıyor nasıl sence?
bunlarin aslı "iran klimasi" diye geçiyor. doğuda genellikle kullaniyor. samanlı klima olarak da geçer. videoda detaylar var diger videolarina da bakarsan fikir verebilir

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Küçük odada kullanmak için Arçelik AC 5035 aldım. Cihaz Midea üretimi. Klima ile kıyaslamak yanlış olur. Ne kadar soğuk su ve buz koyarsanız o kadar serin üflüyor. Kapı pencere kapalı olursa ortamın nemi biraz artıyor. Oda ısısını 2-3 derece düşürebiliyor daha fazlasını beklememek gerekir. 12 metrekare odada kullanıyorum, daha büyük odalarda etkili olmaz. Cihazın amacı serin hava üflemek, çoğu insan klima gibi olacak sanıyor ama durum öyle değil.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt