Deneyim 🔥🔥 KINHANK G1 Tv Box Tam Lisanslı - F/P ( S905X4 4/32 )🔥🔥 %15 İndirim Kodu 🔥🔥 Herşey Dahil 3000 TL 🔥🔥

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,263
Telefonlarımı açmıyorsun ama orada tel veriyorsun ,görürsün sen :haha1
Abi sen beni aradığına emin misin 🤣 aradında ben mi kaçırdım inan hatırlamıyorum, kesin iş yerinde yoğun bir saatte aramışındır kaçırdıysam 🙂 Bu arada orada numaramı paylaşmıyorum, sadece mesaj gönderme açık, yoksa baş edemiyosun aramalarla 😂😂

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,263
Cihaz için birde Gamepad li opsiyon koymuşlar, Gamepad ile alım indirim kodu ile 106$, sadece cihaz 85$

G1Withcontroller.jpg

IMG_20240125_222241288db86c5ef49f1b8ce.jpg

Y Çevrimdışı

ysuleymany

Yeni Üye
15 Nis 2018
14
Ürünü dün sepete eklemiştim. Bugün maile 20 dolarlık indirim kodu gönderdiler. 79,99 dolara düştü.
Vergi dahil mi, diye mail attım; hariç dediler.
Şimdi baktım, sepet bölümünde ayrıca vergi bölümü eklenmiş ve 8 dolar vergi ekleniyor. Toplamda 87,99 dolar oluyor.
TAVSIYEFORUMU kodu ile vergi dahil 93,49 dolar oluyor.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,263
Ürünü dün sepete eklemiştim. Bugün maile 20 dolarlık indirim kodu gönderdiler. 79,99 dolara düştü.
Vergi dahil mi, diye mail attım; hariç dediler.
Şimdi baktım, sepet bölümünde ayrıca vergi bölümü eklenmiş ve 8 dolar vergi ekleniyor. Toplamda 87,99 dolar oluyor.
TAVSIYEFORUMU kodu ile vergi dahil 93,49 dolar oluyor.
Evet şimdi gördüm vergi kısmı eklemişler, daha önce yoktu, kaç kişi aldı vergisiz gelmişti yine. Yarın bi görüşeyim bu durumu firma ile 👍

PCTeknikElektronik Çevrimdışı
30 Ocak 2024
229
Hocam şimdi iki cihazda hemen hemen aynı, X4 4/32 tam lisanslı. Homatics te usb 3.0 var Kınhank ta usb 2.0 var, Homatics te sd kart girişi yok, Kinhank ta sd kart girişi var. Homatics Plus dan fiyat bakımından 1000 TL daha ucuz şuan, 1000 tl de az bi para değil.

Parası olan Homatics Plus alsın, uygun fiyatlı üst segment cihaz isteyen Kinhank alsın diyeyim. İki cihaz aynı fiyatta olsaydı Homatics alın derdim, ancak Kinhank fiyatı şuan çok çok iyi.

Aynen oradaki ilan benimdir 👍
USB 3.0 destekleyen CPU da USB 3.0 yok Netflix te Atmos yok yazılım tarafı zayıf anakart işçiliği dizgisi desen HakoPro görmüş gibi oldum SDMC yine sertleştirilmiş alçı koymuş malzeme kalitesi Yazılım vs düşünüldüğünde 1000 TL fark verip Homatics alırım ben şahsen. Ama Mecool KM2 Plus Deluxe göre fiyat olarak tutarlı olmuş diyebilirim.
Ama öyle alınacak bir cihaz değil yinede iş yapar fena cihaz değil.
Alacak olanlar iyi düşünüp alsın 3000 TL civarı az para değil oda.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,263
Firma geri dönüş yaptı, artık %10 gümrük vergisi eklenecekmiş siparişlere, böylece sürpriz vergi ödemesi çıkmayacak biz ödeyeceğiz diyor. Kod ile birlikte vergide dahil 93.5$ dolar fiyat, banka kur korumayıda eklersek 3000 TL gibi bir fiyata geliyor. Bütçesi olan 4K civarı Homatics Plus alsın direkt, Mecool km2 plus Deluxe cihazı almayı düşünen varsa hiç gerek yok Kinhank tercih etsin. Artık karar sizin 🙂

Geri
Üst Alt