Deneyim 🔥🔥 KINHANK G1 Tv Box Tam Lisanslı - F/P ( S905X4 4/32 )🔥🔥 %15 İndirim Kodu 🔥🔥 Herşey Dahil 3000 TL 🔥🔥

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,286
İlk farkettiğim malesef yazılımsal bir sorunla alakalı olduğunu düşündüğüm Netflix te Atmos aktif olmuyor. İlk mesajı takip edin ara ara güncelleyeceğim

M Çevrimdışı

mu5tafa 

Aktif Üye
17 Haz 2018
241
36
Wifi 6 yı sadece x4 lü cihazlar mı destekliyor. Y4 lü olup wifi 6 destekleyen var mı

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,286
just ordered my kinhank,sounds like a good box,we will see when i get it...
It is a nice device and has an affordable price compared to its equivalents (Homatics Plus, Mecool Km2 Plus Deluxe). It's a nice device except for the Dolby Atmos issue with Netflix. This is something that can be solved with software, I hope the company takes quick action to fix this problem 🙂

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,286
Hiremco çok pahalı derdik ama adamlar vergiden dolayı neredeyse zararına satıyor. Bu da x4 nedeniyle normal olabilir ülkemizin çok başlı komisyoncular sebebiyle
Yinede bu fiyatlar fazla, şu cihazın ne olursa olsun daha ucuza satılabileceğini düşünüyorum. 6400 TL çok yüksek bir fiyat, aynı cihaz resmi siteden 2800 - 3000 TL arası alınabiliyor ve gümrük vergiside ödenmiş dahil.

Bu Çindeki Tv Box üreticileri ve ülkemizdeki belli başlı firmalarla iletişimim var. Evet bu ürünler Çinden dolar ile getiriliyor, ancak belli bir adette getirilince cidden uygun fiyata getiriliyor. Bizzat bazı firmaların adedini 600 - 700 tl den lisanssız veya yarı lisanslı adı altında getirdikleri cihazları 2000 - 2500 tl den sattıklarını biliyorum.

Firma ismi vermeyeyim şimdi doğru olmaz, tamam firma para kazanacak ancak, %150 - %200 kazanmak bilemedim. Tabi serbest piyasa herkes istediği fiyata satar.

Güzel bir örnek verecek olursam Dreamstar Nova cihazı mesela 1000 TL civarlarında getirilip, 1400 - 1500 TL lerden satıldı. Bu cihaz özelinde Dreamstarı takdir ediyorum.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,286
Bir arkadaşımız haber verdi, indirim kodu ile beraber 85 dolara düşmüş fiyat 🙂

IMG_20240117_190801980.jpg

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,286
Hocam sen kullandın. Homatics r 4k plus mı yoksa bu alet mi? Hemen hemen aynı özellikleri. Bunu satışa koymuşsun galiba sahibinden de bir ilan gördüm.
Hocam şimdi iki cihazda hemen hemen aynı, X4 4/32 tam lisanslı. Homatics te usb 3.0 var Kınhank ta usb 2.0 var, Homatics te sd kart girişi yok, Kinhank ta sd kart girişi var. Homatics Plus dan fiyat bakımından 1000 TL daha ucuz şuan, 1000 tl de az bi para değil.

Parası olan Homatics Plus alsın, uygun fiyatlı üst segment cihaz isteyen Kinhank alsın diyeyim. İki cihaz aynı fiyatta olsaydı Homatics alın derdim, ancak Kinhank fiyatı şuan çok çok iyi.

Aynen oradaki ilan benimdir 👍

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,683
65
Hocam şimdi iki cihazda hemen hemen aynı, X4 4/32 tam lisanslı. Homatics te usb 3.0 var Kınhank ta usb 2.0 var, Homatics te sd kart girişi yok, Kinhank ta sd kart girişi var. Homatics Plus dan fiyat bakımından 1000 TL daha ucuz şuan, 1000 tl de az bi para değil.

Parası olan Homatics Plus alsın, uygun fiyatlı üst segment cihaz isteyen Kinhank alsın diyeyim. İki cihaz aynı fiyatta olsaydı Homatics alın derdim, ancak Kinhank fiyatı şuan çok çok iyi.

Aynen oradaki ilan benimdir 👍
Telefonlarımı açmıyorsun ama orada tel veriyorsun ,görürsün sen :haha1

Geri
Üst Alt