Kettle (su ısıtıcı) Tavsiyesi

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Yazın bimden almıştım. Kiwi marka cam olandan... Üstünde 2000 watt yazıyor diye aldım hatta.. Suyu geç kaynatıyor beğenmedim. Bir önceki inox sunny marka idi o da rezaletti. Birde ucuzundan plastik vardı. Uygun fiyatlı ama hepsine on basar ?

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Karaca 2203 modelinden 2 adet aldım. Fakat cihazlardan birinde sorun çıktı, 1,2 litre ve üzeri su koyunca aşırı ısı emniyeti devreye girip kaynatmadan elektriği kesiyor. Tekrardan soğuk su koyarsanız çalışıyor. Yaşadığım yerde servisi de yokmuş, genel merkeze gidecekmiş. Satarken iyiydi sorun çıktı diye mağazaya telefon açınca dikteli bir üslupla cevap veriyorlar. 1 litre kadar su koyunca sorun yok. Artık bu şekilde kullanacağım onunla uğraşamam. Daha iyi bir şey istiyorsanız Philips, Bosch alın geçin derim.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Yazın bimden almıştım. Kiwi marka cam olandan... Üstünde 2000 watt yazıyor diye aldım hatta.. Suyu geç kaynatıyor beğenmedim. Bir önceki inox sunny marka idi o da rezaletti. Birde ucuzundan plastik vardı. Uygun fiyatlı ama hepsine on basar ?
Cam olanlar bana saçma geliyor nedense.
Cam kırılınca at çöpe. :hihi
Servise götürsek o cama kaç TL ister firma kim bilir. :bilmiyom

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Karaca 2203 modelinden 2 adet aldım. Fakat cihazlardan birinde sorun çıktı, 1,2 litre ve üzeri su koyunca aşırı ısı emniyeti devreye girip kaynatmadan elektriği kesiyor. Tekrardan soğuk su koyarsanız çalışıyor. Yaşadığım yerde servisi de yokmuş, genel merkeze gidecekmiş. Satarken iyiydi sorun çıktı diye mağazaya telefon açınca dikteli bir üslupla cevap veriyorlar. 1 litre kadar su koyunca sorun yok. Artık bu şekilde kullanacağım onunla uğraşamam. Daha iyi bir şey istiyorsanız Philips, Bosch alın geçin derim.
Karaca
Emsan
Simtel

Gibi markaların sadece adı var üzerinde... Yılların verdiği marka bilinirliğini Çin üretimi mallara marka logosunu yapıştırıp, satma temeline dayanıyor maalesef.

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Karaca
Emsan
Simtel

Gibi markaların sadece adı var üzerinde... Yılların verdiği marka bilinirliğini Çin üretimi mallara marka logosunu yapıştırıp, satma temeline dayanıyor maalesef.
Emsan tencere ve kek kalıbı kullanıyoruz onlar iyi ama elektrikli aletleri hakkında bir yorum yapamıyorum. Her ilde servis noktası olmayan ürün bir daha almam. İndirim olunca alıp geçtim ama şimdi fiyat daha da inmiş. Anneanneme aldığım ısıtıcıda sorun yok işte bizdekine denk geldi.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
büyük markalarda çinde ürettiliyor önemli olan malzeme ve işçilik kalitesi.
Anlattığım şey buydu
Büyük markalar (arçelik vestel beko Siemens) ürünü için en azından büyüklüğünün hakkını veriyor.

Bir iki tık daha kaliteli malzeme, yaygın servis ağı gibi.

Çin üretimi Beko elektrikli süpürgeyi 8 yıl kullanmıştık. Ama Çin üretimi King 3 yıl dayanmamıştı.

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
İlk başlarda 1.5 litre ve üzeri su koyunca aşrı ısı emniyeti elektriği kesiyordu. Şimdi max kapasite koysak bile düzgün çalışıyor. Sorun neydi anlamadım. Önemli olan düzeldi ve çalışıyor. Bir daha servisi olmayan bir ürün almam.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt