Kendi işini kendin yap -1 "6605 ve 6605s işlemcili cihazlarda kumanda değişimi nasıl yapılır"

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bu işlemcili cihazlara yazılım attınız ,kumanda çalışmıyor...
Eee,yüklediğiniz yazılım süper ama saçma-sapan eski yazılıma gerimi döneceksiniz kumanda için:)
Yoksa bu işi "yaparım abi" diyenlere mi havale edeceksiniz :)
"Çok yakında...bizden ayrılmayın" demiştim ya ... :haha1

Çevirisini yaptığım ve benimde kullandığım programı açın A basıp seçim yapın :

dvb11.png

Fotoğrafları takip edin :

dvb12.png

Şimdi 1.ci fotodaki B kısmına tıklayın ve fotoları takip edin :

dvb13.png

dvb14.png

Evet,buradaki "dvb" klasörüne çift tıklayıp açın ve fotoları takip edin :

dvb15.png

dvb16.png

dvb17.png

dvb18.png

Ve kumanda kodu değişmiş yepyeni dosyamız oldu :) :
(Platin_30032016_Alotest_New.bin)

dvb19.png

EK:
Platin, digimaster uydu alıcısınındır,işlemcisi 6605 (s yok)dir,

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Evet,elinde 6605s ve hatta 6605 olan ve değişik yazılım denemek isteyenler için "yazılımı attım,kumanda çalışmadı" problemini kendiniz yapmanız için basit bir "Nasıl yapılır" belgesidir,çok kolaydır inanın,sadece dosyayı silip yenisini kopyalayıp kaydetmek yeterlidir :ok

Elimdeki cihazların kumanda kkodlarını da çok kısa sürede vereceğim mutlaka ,meraklıların elinin altında bulunsun isterim :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
pro nerde usta.ben göremiyorum.kaldırdınız mı.
Yoo,konunun hemen başında ya :) hadi link vereyim :)

K Çevrimdışı

kurzawa

Aktif Üye
11 Ocak 2020
73
44
F1 V230 yazılımı ile botech kumandada renkli 4 tuş karışık çalışıyor. Bunu bu yolla halledebilir miyiz ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Mesaj editleme tuşunu bulamadım.
Forumdaki araçlarla denedim ama yazılımın ROOT.bin dosyasında dvb dosyası bulunmadığı için mümkün değil sanırım.

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
F1 V230 yazılımı ile botech kumandada renkli 4 tuş karışık çalışıyor. Bunu bu yolla halledebilir miyiz ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Mesaj editleme tuşunu bulamadım.
Forumdaki araçlarla denedim ama yazılımın ROOT.bin dosyasında dvb dosyası bulunmadığı için mümkün değil sanırım.
Evet,dvb olmadığından kumanda değişim olmuyor,doğrusu hex editörlede hiç uğraşmadım kumanda için :ok

odunq Çevrimdışı

odunq

Aktif Üye
20 Haz 2019
87
39
Evet,elinde 6605s ve hatta 6605 olan ve değişik yazılım denemek isteyenler için "yazılımı attım,kumanda çalışmadı" problemini kendiniz yapmanız için basit bir "Nasıl yapılır" belgesidir,çok kolaydır inanın,sadece dosyayı silip yenisini kopyalayıp kaydetmek yeterlidir :ok

Elimdeki cihazların kumanda kkodlarını da çok kısa sürede vereceğim mutlaka ,meraklıların elinin altında bulunsun isterim :)
Merhaba hocam geçen sefer siz bana hazırlamıştınız. Bu sefer kendim değiştim kumandayı. Rehber sayesinde kolay oldu teşekkürler.
Sormak istediğim bir şey var:

Kumanda gözü numaratörlü ve saçma sapan şeyler gösteriyor. Kumanda kodlarını kopyaladığımız gibi göz için de bir şey yapılabilir mi?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt