Kawai kw2000

A Çevrimdışı

amigo1907

Yeni Üye
1 May 2019
17
46
Facebook mu istiyor bu link :)

Ben aşağıdakileri buldum şimdi ama onlarda da göremedim sanırım.

Şöyle oluyor usta facebook grupları var gruba katılıyorsun dosya indirmek icin seni grupda dosyalar bolumune yonlendiriyor facebookn uzerinden indiriyorsun bircok dönüşüm var

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Şöyle oluyor usta facebook grupları var gruba katılıyorsun dosya indirmek icin seni grupda dosyalar bolumune yonlendiriyor facebookn uzerinden indiriyorsun bircok dönüşüm var
Hımm,benim hiç bir sosyal üyeliğim yok :)
Ama farklı yazılımlar da dene bence,buna takılma birtek,yazılımı ne ile atıyorsun rs232 ile mi? cevap "evet" ise,kolay,bence farklı yazılımlara da bak.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
İyi geceler usta. Uyandiginda bu yazilima bakarmisin bu oluyormu
Hersey icin Tesekkur ederim
İndirdim,TR ekledim ,benim piko kumandası tam uydu ama ,yazılımı atınca seçeneklerden TR gelmiyor maalesef,English.xml yi Türkçe yaptım,dil eng den dönme TR oldu fakat lisan seçimi Eng olduğundan ilk lisanı tabii eng görüyor,bu arada görüntü çok kötü,içinde sadece cccam server var bana göre yazılım çok kötü, istersen aşağıdaki linke bir bak :

D Çevrimdışı

danceman

Yeni Üye
3 Ara 2019
13
39
bu cihazdan bendede var dönüştüğü işe yarar bişey olursa paylaşırsanız sevinirim teşekkürler

A Çevrimdışı

amigo1907

Yeni Üye
1 May 2019
17
46
İndirdim,TR ekledim ,benim piko kumandası tam uydu ama ,yazılımı atınca seçeneklerden TR gelmiyor maalesef,English.xml yi Türkçe yaptım,dil eng den dönme TR oldu fakat lisan seçimi Eng olduğundan ilk lisanı tabii eng görüyor,bu arada görüntü çok kötü,içinde sadece cccam server var bana göre yazılım çok kötü, istersen aşağıdaki linke bir bak :

Usta Teşekkür ederim Cihaza redline tgx140 yazilimini yükledim Lm kumada ekledim satışını yaptım.
Tekrar Teşekkür ederim emegine saglık hakkını helal et.

A Çevrimdışı

Akrep0023

Yeni Üye
13 Şub 2020
13
42
Yazılıma baktım biraz önce ,çözülen yazılım tekrar toplanmıyor maalesef,sanki ya bir sıkıntı var veya dosya koruma var,nereden indirmiştin bu yazılımı acaba,rs232 ile atıyorsan verdiğim yazılımları dene bakalım ,bu yazılımda sıkıntı var.
Yazılım atmak için rs232 bağlantı şeması varmı.nasil olacak yardımcı olabilir misiniz
Yazılıma baktım biraz önce ,çözülen yazılım tekrar toplanmıyor maalesef,sanki ya bir sıkıntı var veya dosya koruma var,nereden indirmiştin bu yazılımı acaba,rs232 ile atıyorsan verdiğim yazılımları dene bakalım ,bu yazılımda sıkıntı var.

1581625061571.jpg
kawai-2000 için bu rs232 bağlantı şeması nedir bilen var mı yardımcı olabilecek

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Yazılım atmak için rs232 bağlantı şeması varmı.nasil olacak yardımcı olabilir misiniz
kawai-2000 için bu rs232 bağlantı şeması nedir bilen var mı yardımcı olabilecek

Aşağıdaki linkte verdiğim şema uymadımı acaba, veya dedinmi sevgili Akrep0023 ?

A Çevrimdışı

Akrep0023

Yeni Üye
13 Şub 2020
13
42

1581626675141207226278.jpg
bendeki cihaz böyle farklı dediler bı ona uyar mi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Cihaz kawai2000
Kawai-2000 cihaz. Rs 232 girişi 5 girişli bunun için soruyorum teşekkürler

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri