KabloNeT Arıza

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Bilin bakalım ne oldu internetim yine gitti , yaa arkadaş bunu kasıtlı mı yapıyorlar anlamadım , bir kaç yerde yoğunluktan dolayı bazı kişilerin interneti kesiliyor diye okudum , bu nedir yaa :rant

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Bilin bakalım ne oldu internetim yine gitti , yaa arkadaş bunu kasıtlı mı yapıyorlar anlamadım , bir kaç yerde yoğunluktan dolayı bazı kişilerin interneti kesiliyor diye okudum , bu nedir yaa :rant

Millet interneti şu sıralar daha çok kullandığı için bölgenizdeki altyapıda bir sorun olabilir.
Binanızda hatta sokağınızda bu sorunu yaşayan başka kablonet kullanıcıları var mı bir öğrenmeye çalışın derim.
Modemi fabrika ayarlarına sıfırlamayı deneyin isterseniz. :bilmiyom

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Az önce aradım yine , benim bulunduğum bölgeden aşırı şikayet almışlar , şu an ekipler oradaymış , kablo hasar tespiti yapılmış ve sorunu gidermeye çalışıyorlarmış. Dedim kablolara virüs bulaşmamıştır inşallah , çok şakacısınız beyfendi dedi :saskin çok fena bozdu lan beni , bişey diyemeden kapadım :uzgun

D Çevrimdışı

dodoo

Aktif Üye
17 Haz 2019
52
31
Ben de birkaç gündür sorun yaşıyorum. Bazen gidip geliyor, speedtestte 70mbps görüyor ama siteleri açması çok uzun sürüyor vs.

Uzun zamandır kablonet kullanıyorum, şu karantina döneminde ilk kez pişman etti ama fiber altyapı yok olduğum yerde biraz da el mahkum.

O Çevrimdışı

Orangewic

Yeni Üye
1 May 2021
1
35
İnternet geldii hele şükür yaptılar heralde :yeah:yeah:yeah:yeah
Merhaba. Forum Kültürüm hiç yok sırf buna cevap yazabilmek için kaydoldum. 15 gündür aynı sorunla uğraşıyorum. İlla modem. Sipariş ettirdiler. Ben kendi imkanimla modem aldım o da olmadı. Kendilerinin getirmesi lazimmis
Eski modem CBW 383Z4
Kendi tekin ettiğim CBW 383ZN
Çıldırmak uzereyim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri