Kablo TV Conax Modül

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,318
39
Ohooo,ben ne yemeği yedik diye hanıma soruyorum :kiskis
Conax ile DT izleyemezsin tabii,unutmadı isem DT irdeto ,ikisi farklı sistemdir :ok
Bu arada tv baya iyi maşallah :sirit Gerçi aynı tv'den alan diğer arkadaşım xbox bağlayıp oyun oynadığı için vrr güncellemesinden hiç memnun kalmadı, sövüyor :) Sony VRR işini yüzüne gözüne bulaştırmış.

A Çevrimdışı

aeronics 

Süper Üye
15 Kas 2020
581
44
teraspy teraspy, A aeronics, TEKNOwest TEKNOwest, Teşekkür ederim hepinize.
Kablonet teknik servisindeki arkadaş ile samimi olduk biraz :) O da bana ''Abi hiç uğraşma, Conax modüle geçelim hem kutu derdi ortadan kalkar hem de görüntü daha kaliteli olur'' dedi. Siz de Conax önerdiğiniz için direkt kablonet'i arayıp istekte bulunuyorum o zaman.

Conax modül üzerinden digiturk maç yayını izlenebiliyor mu ? Digiturk aboneliğimi kapatmayıp buradan izleyebilir miyim ?

teraspy teraspy, TV'min modelini nasıl unutursun Emmi, 55XH9077 :) Conax modülünün yuvasını kapaklı yapmışlar, ilk baktığımda yok diye sövmüştüm ama :)
X900H.jpg
Bende de 65XH9096 var. Bienconnect kablo tv üstünde de var ama benim futbol ile pek alakam olmadığı için nasıl yapılıyor bilemiyorum. Modülü gerçekten çok iyi saklamışlar gerçekten. Son gelen güncelleme ile kanal değişimleri biraz yavaşlasa da görüntü kalitesi bence gayet iyi. Keşke soket yerleşimlerini biraz daha ergonomik yapmış olsalardı. Duvara asıldığında soketlere erişmek gerçekten zor oluyor.

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,318
39
Bende de 65XH9096 var. Bienconnect kablo tv üstünde de var ama benim futbol ile pek alakam olmadığı için nasıl yapılıyor bilemiyorum. Modülü gerçekten çok iyi saklamışlar gerçekten. Son gelen güncelleme ile kanal değişimleri biraz yavaşlasa da görüntü kalitesi bence gayet iyi. Keşke soket yerleşimlerini biraz daha ergonomik yapmış olsalardı. Duvara asıldığında soketlere erişmek gerçekten zor oluyor.
KabloTV üzerinden beinconnect veya digiturk hiç kullanmadım. Fakat kampanyayı kaçırmasaydım ben de kablotv üzerinden maç yayını almayı planlıyordum, hiç digiturk kutusu almadan.

Ben tv'yi duvara asılı sevmiyorum. Konsol üstünde olduğu zaman hem arka panele erişim daha kolay oluyor hem de bana böyle daha güvenli geliyor.

A Çevrimdışı

aeronics 

Süper Üye
15 Kas 2020
581
44
KabloTV üzerinden beinconnect veya digiturk hiç kullanmadım. Fakat kampanyayı kaçırmasaydım ben de kablotv üzerinden maç yayını almayı planlıyordum, hiç digiturk kutusu almadan.

Ben tv'yi duvara asılı sevmiyorum. Konsol üstünde olduğu zaman hem arka panele erişim daha kolay oluyor hem de bana böyle daha güvenli geliyor.
Ben benim emektar 46kg'lık Toshiba 55SV685'i astığım aparat ile astım duvara. 46kg'lik televizyonu dübellerinde milim gevşeme olmadan yıllarca taşıdı o aparat. O yüzden güvenim tam :)

Dijitürk'ün bir de android uygulaması var bildiğim kadarıyla. Belki o işinize yarar.
Ben televizyon izlemediğimden biraz cahilim bu konularda. Kablonet kullandığım için ne varsa açık beinconnect hariç geriye kalan ne varsa açık. Ama izlenilen kanalların sayısı toplasan 15'i geçmez büyük ihtimal :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri