Jvc tv açılmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
dahili uydulu cihazlar yıldırımdan çok çabuk etkileniyor. mümkün mertebe cihazın enerjisini kesmek de fayda var.hatta anten kablosunu sökmek cihazı bu gibi durumlardan kurtarır.
Benim garanti de bittiği için en ufak elektrikli havada hemen anten kablosunu sökerim, prizi çekerim. Daha önce Panasonic plazmanın trafosu yanmıştı, sağolsunlar garantiye soktular ama bize de ders oldu. ?

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
fatura tarihi 25,05,2018 se 2021 de biter 0850 222 4 123 arayıp arıza kaydı oluştur. servis geldiğinde faturanın fotusunu alsın.
aldığım tarıhi baz aldım bende 18-19-20 dıye hesaplamıştım. :) ama 2021 de bıtıyomuş
aradım kayıt oluşturdular. bakalım ne zaman gelırlerse artık.
herkese çok teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razi olsun
By_Trol By_Trol smili72 smili72 TEKNOwest TEKNOWEST teraspy teraspy Adem Helvacı Adem Helvacı
iyiki bu forum var be.:clap2:hoba1

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,627
Aman dur hocam. Ne ettin 2 yıla düşürdün:hihi
Mh 3 yıl olduğunu söylediler. Garantiminde devam ettiğini söylediler ?

İşte bu cevabı bekliyordum hep iyi haberler verdik biraz da endişe uyandırıcı olsun :gul
Garanti 3 Yıl siz kendim montaj yaptım diye yazdığınız garanti olmayacağını düşündünüz için ben mecburi olan 2 Yıl garantiden bahsetmiştim. + 1 Yıl Vestelden ? Toplam 3 Yıl

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
İşte bu cevabı bekliyordum hep iyi haberler verdik biraz da endişe uyandırıcı olsun :gul
Garanti 3 Yıl siz kendim montaj yaptım diye yazdığınız garanti olmayacağını düşündünüz için ben mecburi olan 2 Yıl garantiden bahsetmiştim. + 1 Yıl Vestelden ? Toplam 3 Yıl
Bi an nooluyoruz dedim. Ama geçti :danger:hihi

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
garanti olsun diye seri no işlemlerinden kontrol ettim. :hihi :ok

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Ya bi yazılım atmayı beceremedin :rant
sorma abi yaa. cok beceriksiz çıktım bu konuda.. seninde çabalarını boşa cıkardım. kendimden iğreniyorumm :krokop
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Usta, catres yabancı değil, elin değmişken 15 yıl garanti ekleyiverseydin :kiskis
öyle birsey mümkün mü yaa :kas:kas
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

:hih1:hih1
:cay çay ısmarlarsa yaparız :hihi
çay nedirki be abi.. semaver göndereyim adres ver :rock

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt