JVC 65'' 165 ekran 4K UHD 65VU83T 8 Haziranda Bimde 4245tl

S Çevrimdışı

SnttB

Yeni Üye
26 May 2018
32
37
JVC 50 2000 tl
JVC 55 2500 tl
JVC 65 4245 tl
65 olan diğerlerine göre çok pahalı geldi

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Arkadaşlar Merhaba;

Maalesf ki BİM kanadından oldukça SAÇMA bir cevap geldi.

İlgili çalışmanın BÖLGESEL olduğu, Denem satışları yapıldığı bilgisi verildi.

Bu bana ciddi derece saçma ve hatta belki de SALLAMA bir bilgi gibi geldi.

Önce Bizim Müdür arkadaş ile, Daha sonra Ege bölge ile görüştüm gelen bilgi hep aynı şekilde.

Bunun Bölgesel çalışma olduğunu, ULUSAL olmadığını iddia ediyorlar.

Dedim ki ''Burcu hanım yanlış anlamayınız ancak DÜNYA KUPASI ndan bahsediyorsak bu ULUSAL olmayacak da hangi kampanyanız ulusal olacak onu anlayamadım'' dedim cevap veremiyor.

Ben bize bu şekilde yaklaşılmasını kabul edemedim arkadaşlar.

Bu gerçekten nabız yoklamak için bölgesel yaılan bir çalışma olsaydı neden GÖLCÜK de denensin ki İSTANBUL da dener kapasite görürsün, Yanlış mı düşünüyorum acaba?

Birazdan İSTANBUL merkezli bir görüşme yapıp tekrar bilgi isteyeceğim ve aynı zamanda iletisim@bim.com.tr adresine yazılı olarak şikayette bulunacağım.

Bu satışa sunulacak olan ürün saksı vazı veya deniz gözlüğü değil ki bölgesel satış olsun.

Tamam KONYA mağazanda Deniz gözlüğü satmak istemeyebilirsin anlarım da hem DÜNYA KUPASI diyeceksin, hem 65'' JVC diyeceksin, hem 4.500TL ye tv satmaya kalkıp sonra da buna BÖLGESEL diyeceksin. Hadi ordan..

@Sota @Deimos @BlackSea @Umut Barış

ARKADAŞLAR
Sizler de 0216 564 03 03 numaralı telefon ile görüşüp bastırırmısınız farklı kanallardan lütfen.

S Çevrimdışı

SnttB

Yeni Üye
26 May 2018
32
37
Şimdi BİM’i aradım telefonla görüştüklerinin dünyadan haberi yok ürün bim internet sitesinde yoksa bölgesel olduğunu söyledi
Ado hocama katılıyorum böyle bir saçmalık yok
Dünya kupasına özel diyorsun 1 tane ilde satıyorsun

Benerivo Çevrimdışı

Benerivo 

Aktif Üye
20 May 2018
201
41
Şu an Gebze’deyim ve oradaki BİM’lerde de yok. E Kocaeli diyorum aynı il 11 ilçesinin 1’inde var 1’inde yok olur mu diye sordum. Gölcük’e ürünler Sakarya depodan geliyormuş, Gebze’ye Gebze depodan. Bakalım daha neler öğreneceğiz. Bir de bir şey daha ₺4250 verdikten sonra aşağı yukarı aynı özellikte Samsung alamıyor muyuz, neyin denemesi imiş bu ?
A Ado

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Şu an Gebze’deyim ve oradaki BİM’lerde de yok. E Kocaeli diyorum aynı il 11 ilçesinin 1’inde var 1’inde yok olur mu diye sordum. Gölcük’e ürünler Sakarya depodan geliyormuş, Gebze’ye Gebze depodan. Bakalım daha neler öğreneceğiz. Bir de bir şey daha ₺4250 verdikten sonra aşağı yukarı aynı özellikte Samsung alamıyor muyuz, neyin denemesi imiş bu ?
A Ado

Rakamsal anlamda yine de emsallerine en az 1000TL - 1500TL fark atıyor haydi ona itiraz etmiyorum ama bu sanki ağzımıza bir parmak bal çalıp kavanozu dolaba kaldırmak gibi bir şey oluyor ona sinir oluyorum.

Ben şikayet kaydı oluşturdum arkadaşlar tüm girişimlerimin dışında. :ok

sv-jpg.jpg

H Çevrimdışı

haakan35 

Yeni Üye
30 Ocak 2018
46
65 i 4250 den satarsa lar 55 kaça olacak acaba yada satışını yapacaklar mı ?

Benerivo Çevrimdışı

Benerivo 

Aktif Üye
20 May 2018
201
41
Rakamsal anlamda yine de emsallerine en az 1000TL - 1500TL fark atıyor haydi ona itiraz etmiyorum ama bu sanki ağzımıza bir parmak bal çalıp kavanozu dolaba kaldırmak gibi bir şey oluyor ona sinir oluyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 1566

Maalesef tam da öyle olmuş bu durum. Acaba bende 50” geri verip 65 mi alsam değer mi acaba ?

S Çevrimdışı

SnttB

Yeni Üye
26 May 2018
32
37

Ekli dosyayı görüntüle 1566
Ado hocam bende şikayet var sitesine şikayetimi iletmiş bulunmaktayım.

E Çevrimdışı

ertnn

Yeni Üye
30 May 2018
29
43
65 inch'i 4k oyun ve yayın/ film için kullanmayacaklar için ekranın büyümesi nedeniyle mevcut yayınlarda görüntü tatminkar gelemeyebilir, alacak arkadaşların bunu göz önünde bulundurması fayadalı olur,

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt